Objevte luxusní prostředí sportovního vozu

Pokud jde o kvalitu interiéru, je na prvním místě startovního pole. Již při otevření dveří řidiče Vás okouzlí červeně podsvícené nástupní prahové lišty. A poté, co usednete na výškově nastavitelné sportovní sedadlo, jež je čalouněné látkou "Clark" s károvaným vzorem, ucítíte ve svých rukách čistý výkon. Ten Vám zprostředkuje multifunkční sportovní volant v kůži s přímou spodní částí se sponou s logem "GTI" a hlavice řadicí páky, která svým vzhledem evokuje golfový míček. Na přání se pak můžete rozhodnout pro sportovní sedadla "Top" čalouněná kůží "Vienna" nebo látkou "Honeycomb" v kombinaci s prodyšným mikrofleece ArtVelours

V průběhu jízdy pak máte díky animovanému barevnému displeji kombinovaného přístroje dokonalý přehled o výkonu Vašeho vozu. Nebo si můžete užívat pohled na palubní desku s přístroji, které jsou specifické pro model GTI, resp. na středovou konzolu, která je zdobena sportovními dekory. K navození sportovních pocitů přispívají také kryty pedálů z ušlechtilé oceli s kartáčovanou úpravou povrchu, na kterých jsou přesně vyznačena místa kontaktu s nohou - detail, který je možné vidět pouze u závodních vozů.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Golf GTI "Performance"

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen