Seznamte se s tváří legendy

Design vozu Golf GTI "Performance" je samozřejmě inspirován světem automobilového sportu. Jeho čelní partie s ještě užšími světlomety, typickou mřížkou chladiče s hexagonální strukturou a černými leštěnými vstupy vzduchu jej zcela neomylně identifikuje jako důstojného následovníka originálního modelu GTI. Klasická chromovaná ozdobná lišta se táhne od mřížky chladiče s písmeny "GTI" až nad výrazné světlomety a umocňuje celkový dynamický dojem, kterým vůz působí. Ten je dále podtržen nárazníkem specifickým pro model GTI, jenž evokuje sílu, která se v tomto automobilu skrývá.


Sportovní dojem, kterým působí boční silueta vozu, navozují jednak rozšířené prahy, které opticky ještě více snižují již tak nízko položenou karoserii vozu Golf GTI "Performance" a přibližují ji k asfaltu vozovky, jednak loga "GTI" na obou předních blatnících.

Na zádi pak zanechá trvalý dojem difuzor v matné černé barvě se strukturovaným povrchem, chromované koncovky výfuku na pravé i levé straně a zadní spoiler lakovaný v barvě vozu. Zatmavená zadní světla, v nichž je použita LED technologie, a LED osvětlení panelu poznávací značky se pak naplno projeví zejména za tmy.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít

Golf GTI "Performance"