Golf Allstar Speciální edice Allstar pro model Golf.

Golf ALLSTAR

Kultovní model ve hvězdném provedení

Již sedmá generace modelu Golf svědčí o jeho nadčasovém charakteru. Abychom odměnili příznivce tohoto kultovního vozu, vytvořili jsme i jemu na míru speciální edici ALLSTAR, která zvýší jeho přitažlivost prostřednictvím atraktivních designových prvků jako jsou elegantní chromovaná lišta zasazená v masce chladiče, mlhové světlomety a tónovaná skla bočních a zadního okna.

Galerie

ParkPilot

Bezproblémové parkování

S asistenčním systémem ParkPilot si ušetříte stres při parkování na nepřehledných místech, protože Vás v rámci svých technických možností včas opticky a akusticky upozorní na potenciální překážku.

Audio systém

Jízda na vlnách Vaší oblíbené hudby

Audio systém "Composition Colour" s 5" barevným dotykovým displejem, slotem na SD paměťovou kartu, rozhraním AUX-IN, osmi reproduktory a výkonem 4 x 20 wattů Vám zaručí příjemnou cestu za doprovodu Vaší oblíbené hudby.

 

Multifunkční kůží potažený volant

Abyste měli situaci pevně v rukách

Multifunkční kůží potažený volant se nejen příjemně drží, ale zároveň Vám umožní prostřednictvím integrovaných tlačítek pohodlně ovládat palubní audio systém. Abyste měli dokonalý přehled o stavu vozidla, zobrazují se podstatné jízdní informace jako je průměrná spotřeba paliva na barevném TFT displeji.

 

Sériová výbava

Protože na detailech záleží

Dokonalý celek získáme pouze harmonickým sladěním jeho jednotlivých částí. Zářným příkladem je náš paket "ALLSTAR Plus", jehož součástí jsou 17" kola "Singapore" z lehké slitiny, xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení, koncová světla s tmavými kryty, Lane Assist & Dynamic Light Assist, LED zadní světla, paket Světla a výhled.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím