Rádia & navigační systémy

 

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a dva navigační systémy - všechny jsou dokonale vybaveny.

Rádio "Composition Colour", které je sériového rádia pro Trendline a Comfortline "Composition Colour", má dotykový barevný displej s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5 palce), který zprostředkovává reprodukci hudby ve formátech MP3 a WMA. Rádio umožňuje příjem rozhlasového vysílání v pásmu FM, dokáže číst SD karty a disponuje čtyřmi reproduktory.

Rádio Composition Media, které je na sérii pro linii Highline, je vybaveno osmi reproduktory. Zahrnuje všechny možnosti připojení jako u rádia "Composition Colour", navíc je vybavené protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Rádio "Composition Media" lze velmi snadno ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců).

Volitelný navigační systém "Discover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců). K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem signálu v pásmu FM, CD přehrávač, podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, USB a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth.

Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc, je pak určen navigační systém "Discover Pro", který lze inovativním způsobem ovládat pomocí gest. Jeho prostřednictvím můžete jedním pohybem ruky např. přejít z jedné radiostanice na druhou nebo změnit systémové nastavení Vašeho vozu, jako je intenzita světla vnitřního osvětlení. Systém disponuje displejem s úhlopříčkou 23,4 cm (9,2 palce), na kterém mohou být přehledně zobrazovány navigační mapy ve 3D perspektivě. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového vysílání v pásmu FM, DVD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3, AAC a WMA, dva sloty na SD karty, USB konektor a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

 

Všechny uvedené přístroje jsou vybaveny anténní diverzitou, která zajišťuje dobrý příjem signálu i v náročných podmínkách.

 

Zde si můžete stáhnout soubory a aktualizace pro rádia a navigační systémy Volkswagen

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím