Golf Variant Allstar Speciální edice Allstar pro model Golf Variant.

Golf Variant ALLSTAR

Naše hvězda v oblasti prostornosti

V určitých fázích života začnete potřebovat více prostoru pro převážení zavazadel nebo sportovní výstroje a také pro své pohodlné cestování. A přesně pro tyto případy je stvořen Golf Variant, který je nyní k dispozici také v exkluzivní edici ALLSTAR, kterou poznáte na první pohled díky elegantní chromované liště zasazené v masce chladiče, stříbrným střešním ližinám a tónovaným sklům bočních a zadního okna.

 

Galerie

Multifunkční kůží potažený volant

Abyste měli vše důležité na dosah

Multifunkční kůží potažený volant se nejen příjemně drží, ale zároveň Vám umožní prostřednictvím integrovaných tlačítek pohodlně ovládat palubní audio systém, takže budete mít svou oblíbenou hudbu vždy na dosah prstů.

Střešní ližiny

Vždy připraveny

Protože Golf Variant ALLSTAR nejen dobře vypadá, ale je i praktický, může se pochlubit také stříbrně eloxovanými střešními ližinami, na které lze snadno připevnit různé střešní nosiče.

Zimní paket

Mimořádný komfort i v zimní sezóně

Součástí zimního paketu jsou například ostřikovače světlometů a vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla, díky nimž budete mít vždy vynikající výhled na cestu před sebou. Abychom udělali radost i Vašemu spolujezdci, jsou obě přední sedadla opatřena funkcí vyhřívání.

 

Dekoratiní prvky

Potěcha pro oči

Protože na pěkném interiéru záleží, jsou dveře a odkládací přihrádka v palubní desce modelu Golf Variant ALLSTAR opatřeny elegantními dekorativní prvky "Zirconium" s kartáčovanou povrchovou úpravou. S nimi krásně ladí ozdobné kryty audio systému a ovládacího panelu klimatizace v leskle černém klavírním laku.

 

Sériová výbava

Protože na detailech záleží

Dokonalý celek získáme pouze harmonickým sladěním jeho jednotlivých částí. Zářným příkladem je náš paket "ALLSTAR Plus", jehož součástí jsou 17" kola "Singapore" z lehké slitiny nebo xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení, Lane Assist & Dynamic Light Assist, LED zadní světla, paket Světla a výhled.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím