Golf GTD Variant Zaujme svým objemem, zdvihovým i zavazadlovým.

Plný síly na vozovce. Šetrný k Vaší peněžence.

S vozem Golf GTD Variant jen tak někdo nedokáže držet krok. Díky přeplňování turbodmychadlem a krouticímu momentu 380 Nm se nekompromisně zatne svými koly do silnice a během 7,9 sekundy zrychlí z nuly na stovku. Ještě rychleji však jdou nahoru koutky úst jeho řidiče. A úsměv na tváři mu vydrží i při pohledu do peněženky. Golf GTD Variant totiž nešetří na síle, zato šetří na palivu.

Galerie

Seznamte se s vozem Golf GTD Variant z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s vozem Golf GTD Variant z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Součástí sériové výbavy je rádio "Composition Media" - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

DYNAUDIO Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale také každý tón

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí - a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Telefonování za jízdy

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium", která jsou součástí výbavy na přání, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Asistenční systémy

Volba jízdního profilu

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovně? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu a také charakteru vozovky a situaci v dopravě.

Automatická regulace odstupu ACC & systém kontroly okolí „Front Assist“

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si mít někdy asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky volitelné automatické regulaci odstupu ACC a systému kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

„Blind spot senzor“ s asistentem pro „vyparkování“

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu i při vyjíždění z parkovacího místa.

"Blind spot senzor" v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" Vás varuje a brzdí automobil v situaci, kdy se při couvání z parkovacího místa blíží do prostoru za vozem jiné vozidlo.

Efektivita

Sportovní podvozek

Vyberte si to nejsportovnější spojení mezi autem a vozovkou.

Sportovní podvozek vozu Golf GTD Variant s tuhým naladěním, který je součástí sériové výbavy, přináší ještě více radosti z jízdy společně s vynikajícím ovládáním. Sportovní jízda je tak i mimořádně komfortní.

Motor

Tento sportovní motor pro Vás bude zdrojem nadšení. 

Skutečná síla vozu Golf GTD Variant se skrývá pod jeho kapotou. Motor 2,0 l TDI s výkonem 135 kW (184 k) zajistí dechberoucí sílu a současně má také nezaměnitelný zvuk.

Komfort

Alcantara

Do cíle dorazíte stylově.

Na předních místech vozu Golf GTD Variant budete jistě sedět na sportovních sedadlech Top, která mohou být díky volitelnému čalounění z kombinace látky a ušlechtilé alcantary dokonce i velmi luxusní.

 

Výbava v kůži

Měli byste vědět, že sport může být velmi krásný.

Atraktivní a velmi luxusní: Volitelná výbava v kůži "Vienna" propůjčuje sportovně orientovanému interiéru Vašeho vozu Golf GTD Variant mimořádně elegantní vzhled.

 

Kombinovaný přístroj

Na svých cestách hleďte vždy dopředu

Na přehledně strukturovaném displeji kombinovaného přístroje se přehledně zobrazují všechna relevantní data o automobilu. Jedním pohledem tak zachytíte všechny důležité informace.

Osvětlení Ambiente

Je o Vás dobře postaráno.

Budiž světlo, ale prosím podle individuálního přání. Díky dalším zdrojům světla, jejichž intenzitu je možné měnit, má interiér vozu ještě útulnější atmosféru. A pro Vás to znamená ještě komfortnější orientaci.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím