Když chcete, můžete je využít i pro poslech rádia.

Rádio a navigační systémy

K zajímavým detailům sériového rádia "Composition Colour" patří barevný dotykový displej se skleněným povrchem a s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm). K jeho další výbavě patří příjem rádia v pásmu FM a podpora hudebních formátů MP3 a WMA. Zdrojem hudebních dat může být rovněž SD karta. Poslech zajišťují čtyři reproduktory.

Rádio "Composition Media", které je od linie Comfortline součástí sériové výbavy, zahrnuje osm reproduktorů. Dále disponuje CD přehrávačem a kromě funkcí a všemi možnostmi připojení rádia "Composition Colour" také USB portem a protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Ovládání se uskutečňuje velmi komfortním způsobem prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm).

Nabídka infotainment systémů pro Golf Sportsvan zahrnuje navíc také dva navigační systémy. Navigační systém "Discover Media" má barevný dotykový displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). K jeho výbavě dále patří osm reproduktorů, příjem rádia v pásmu FM, CD přehrávač, slot na SD kartu, USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Software přístroje je možné bezplatně aktualizovat.

Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc, je pak určen navigační systém "Discover Pro", který lze inovativním způsobem ovládat pomocí gest. Systém disponuje displejem s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm), na kterém mohou být přehledně zobrazovány navigační mapy ve 3D perspektivě. K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového vysílání v pásmu FM, DVD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3, AAC a WMA, slot na SD kartu, USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou, která zejména v oblastech s nízkou úrovní signálu přispívá k dobré kvalitě příjmu.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít