Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Golf Sportsvan Allstar Speciální edice Allstar pro model Golf Sportsvan.

Golf sportsvan ALLSTAR

Praktický Golf ve své zábavné podobě

Golf Sportsvan v edici ALLSTAR Vás vezme do světa, ve kterém se každá Vaše jízda stane zábavou. Mezi atraktivní bonusy, které přináší, patří kromě jeho mimořádné flexibility například mlhové světlomety nebo zatmavená skla bočních a zadního okna.

 

Galerie

Maska chladiče a sání vzduchu

Přitažlivá příď

O úžasném výkonu Golfu Sportsvan ALLSTAR vypovídá mimo jiné také maska chladiče, která je prostřednictvím lesklých chromovaných dekorativních lišt harmonicky sladěna s výraznou mřížkou sání vzduchu.

 

Prahové lišty

Stylové přivítání

Při každém nastupování do vozu budete zas a znovu přivítáni elegantními hliníkovými prahovými lištami s dekorativním nápisem "ALLSTAR", které zároveň chrání prahy dveří před poškozením.

Praktické zásuvky

Chytré řešení pro uložení drobností

Pro maximální využití prostoru ve voze jsou pod předními sedadly zabudovány šikovné zásuvky pro odkládání různých maličkostí, které se Vám mohou na Vašich cestách hodit.

Sériová výbava

Protože na detailech záleží

Dokonalý celek získáme pouze harmonickým sladěním jeho jednotlivých částí. Zářným příkladem je náš paket "ALLSTAR Plus", jehož součástí jsou například 17" kola "Singapore" z lehké slitiny, xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení, Lane Assist & Dynamic Light Assist, LED zadní světla, paket Světla a výhled.

Další postup