Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Golf Sportsvan Prostorný. Každý den.

Neuvěřitelně praktický.

První dojem je velmi důležitý zejména z toho důvodu, že zapůsobí již po několika málo okamžicích. A to je pro Golf Sportsvan výhodou. Jeho dynamický design s klesající linií střechy a se skloněným zadním oknem na sebe okamžitě přitáhne pozornost. A ještě krásnější na tomto automobilu je, že pod působivým zevnějškem se skrývá atraktivní interiér.

Galerie

Seznamte se s vozem Golf Sportsvan z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s vozem Golf Sportsvan z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií - s vhodnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání. Je krásné, když si své spolujezdce můžete určit sami.

Ovládání pomocí hlasových pokynů

Váš infotainment rozumí tomu, co chcete.

Pomocí hlasových pokynů můžete ve Vašem voze Volkswagen ovládat velmi snadno a rychle mnoho funkcí infotainment systému. Prostřednictvím hlasových pokynů lze na přání ovládat rádio "Composition Media" nebo navigační systém "Discover Media".

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

 

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Dynaudio

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

 

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a podává zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Asistenční systémy

Systém rozpoznávání dopravních značek

Dopravní značky zaregistrujete včas.

Tento systém, který se dodává na přání, za Vás stále sleduje celou řadu dopravních značek a informuje Vás například o aktuální maximální povolené rychlosti nebo o zákazu předjíždění.

 

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

ACC & „Front Assist“

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

 

Přáli jste si mít někdy asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a kontrole okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

„Blind spot senzor“ s asistentem pro „vyparkování“

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu a při vyjíždění z parkovacího místa.

 

"Blind spot senzor" v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho vozu při couvání z parkovacího místa.

Efektivita

Volba jízdního profilu

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovně? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu a také charakteru vozovky a situaci v dopravě.

Adaptivní regulace podvozku DCC

Váš podvozek zvolí v každé jízdní situaci to správné nastavení.

Adaptivní regulace podvozku DCC, která se dodává na přání, se přizpůsobí Vašim preferencím bez ohledu na to, zda chcete cestovat sportovním, komfortním nebo normálním způsobem. Systém přitom nepřetržitě reaguje na měnící se jízdní situaci.

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu? Naše naftové TDI motory, stejně jako benzinové TSI motory jsou optimalizované na efektivitu, velký krouticí moment a vysoký výkon a splňují emisní normu Euro 6.

Komfort

Výbava v kůži

Posaďte se do nadčasové elegance.

Výbava v kůži "Vienna", která se dodává na přání, je potěšením pro Vaše oči a pohlazením pro Vaše dlaně, a to na té nejvyšší úrovni. Již v okamžiku nastoupení můžete vnímat charakteristickou vůni kůže. Při každé jízdě si tak můžete užívat nepřekonatelný pocit, který tato exkluzivní výbava přináší.

 

Nastoupení do vozu

Když si přejete komfort na vyšší úrovni.

Dveře Vašeho vozu Golf Sportsvan je možné otevřít v mimořádně velkém úhlu, a to zcela plynule, bez toho, aby se automaticky posunuly do následující polohy. Nastupování i vystupování je tak ještě snazší.

Vyhřívané sklo čelního okna

Zachovejte si dobrý výhled v každém ročním období.

 

Znáte situaci, kdy se Vám při nízkých venkovních teplotách zamlží sklo předního okna? Účinnou pomoc v takové situaci představuje vyhřívané sklo čelního okna, které se dodává na přání. Jeho výhody však oceníte nejenom v zimních měsících. V létě jeho termoizolační vrstva odráží infračervené záření a brání tak přehřívání interiéru působením slunečního záření.

Panoramatické výklopné posuvné střešní okno

Tento výhled vyvolá nadšení u všech Vašich spolucestujících.

 

Představte si, že by se střecha dala považovat za volný prostor. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které je součástí výbavy na přání, přinese do interiéru vozu více světla, čerstvého vzduchu a dobré nálady. Jeho plocha je tak velká, že i Vaši spolucestující na zadních místech zůstanou v němém úžasu.

Další postup