Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Golf Sportsvan

Velkoprostorový Golf. Je součástí rodiny Golf, avšak výjimečné postavení v ní se projevuje jak v jeho jménu, tak v jeho designu. Golf Sportsvan se vyznačuje sportovním zevnějškem a prostorným interiérem.

Komfort Prostorový zázrak na vysoké úrovni. Golf Sportsvan nabízí spoustu místa pro celou rodinu i pro mnoho zavazadel. Díky zvýšené poloze sedadel navíc budete mít v průběhu jízdy lepší přehled a užijete si větší pohodlí při nastupování a vystupování.

Koncepce prostoru

Pro všechny Vaše aktivity nabízí spoustu prostoru.

Golf Sportsvan ukazuje svou skutečnou velikost zejména ve svém interiéru. Zde zaujmou inteligentní řešení, která nabízejí spoustu prostoru, jako např. flexibilní lavice zadního sedadla.

Personalizace

Zcela osobní. Plně automatický.

Golf Sportsvan se na přání přizpůsobí Vašim potřebám. Automobil Vás prostřednictvím "Key Memory" pozná a naladí např. Vaši oblíbenou rozhlasovou stanici, nastaví klimatizaci a vyvolá Váš jízdní profil.

Sklopné stolky
Odkládací přihrádky
Odkládací přihrádky ve dveřích
Komfort sezení
Sedadlo ergoActive
Sklopné stolky

Stolečku, sklop se!

Od výbavové linie Comfortline jsou na zadních stranách opěradel předních sedadel úložné kapsy a sklopné stolky, díky nimž je cestování pro pasažéry na zadních místech ještě komfortnější.

Odkládací přihrádky

Vše důležité máte na dosah a ve svém zorném poli.

V interiéru najedete praktickou odkládací přihrádku na palubní desce i celou řadu dalších odkládacích přihrádek, které jsou v pohodlném dosahu. Velmi příjemnou vlastností je také chlazení přihrádky na palubní desce, jež je součástí sériové výbavy a které zajistí potřebnou teplotu pro Vaši svačinu.

Odkládací přihrádky ve dveřích

Pokaždé někde jinde. Vždy však na svém místě.

Odkládací přihrádky ve dveřích nabízejí místo pro uložení drobných předmětů. Vy tak vždy najdete vše, aniž byste ztráceli čas hledáním.

Komfort sezení

Ve voze Golf Sportsvan si můžete užívat komfort sezení na vyšší úrovni.

Zvýšená pozice sezení Vám zajišťuje lepší přehled při jízdě a usnadňuje také nastupování i vystupování. Cestující na zadních místech si větší pohodlí mohou užívat také díky loketní opěrce a flexibilní lavici zadního sedadla.

Sedadlo ergoActive

Když Vám záleží na zdraví Vašich zad.

Kde je Vaše oblíbené místo? Vždy tam, kde právě sedíte: Sedadlo ergoActive (výbava na přání), u kterého je možné nastavit 14 parametrů, zajišťuje vysoký komfort sezení. Sedadlo řidiče můžete pohodlně přizpůsobit proporcím Vašeho těla a zajistit tak úlevu Vašim zádům. Inovativní sedadlo je vybaveno masážní funkcí a vyhříváním.

Design Jízda v krásném prostředí. Design a výbava interiéru vozu Golf Sportsvan zaujme svou nadčasovou elegancí.

Velký zavazadlový prostor

Více místa. Méně stresu při nakládání.

Po sklopení sedáků a opěradel zadního sedadla získáte několika snadnými úkony velkou ložnou plochu. Společně s variabilní podlahou pak vytvoříte zcela rovnou plochu, která Vám značně usnadňuje nakládání i vykládání těžkých předmětů.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Zapomeňte na uniformitu a pozvěte dovnitř slunce.

Interiér zalitý světlem si můžete užívat nejen při slunečných dnech, ale i tehdy, když je slunce schované za mraky. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním, které se dodává na přání, zajistí v novém voze Golf Sportsvan ještě příjemnější světelnou atmosféru.

LED světlomety

Vynikající světelné podmínky dokonce i před automobilem.

Volitelné LED světlomety umocní kvalitu designu nového vozu Golf Sportsvan. Mají nízkou spotřebu energie. Navíc spektrální charakteristika jimi vyzařovaného světla je podobná spektru světla denního, a proto jsou velmi příjemné pro oči.

Exteriér
Interiér
Kola
Kůže „Vienna“
Exteriér

Zaujme svým sportovním vzhledem.

Golf Sportsvan nápadně projevuje svou příslušnost ke své rodině. Je to typický Golf, jen samozřejmě trochu odlišný. Jeho vzhled je odrazem jeho neuvěřitelné všestrannosti.

Interiér

Zde se můžete uvolnit.

Interiér nového vozu Golf Sportsvan Vás díky svému elegantnímu vzhledu a promyšlenému systému odkládacích prostor zaujme každý den.

Kola

Perfektní vzhled pro Vás: nabídka kol pro Golf Sportsvan.

S jakou kombinací kol a pneumatik vypadá Váš Golf Sportsvan nejlépe je čistě věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém případě podtrhují jeho sportovní orientaci.

Kůže „Vienna“

Rozhodněte se pro nadčasovou eleganci.

Užijte si při každé jízdě nenahraditelný pocit luxusu. Golf Sportsvan můžete mít na přání s výbavou v kombinací nejjemnější kůže a microfleece, jejíž součástí je mimo jiné vyhřívání sedadel a multifunkční volant v kůži, který je mimořádným haptickým zážitkem.

Asistenční systémy Díky inteligentní technologii se můžete cítit uvolněně. Asistenční systémy nového vozu Golf Sportsvan se postarají o Váš komfort a v rámci daných možností Vám pomohou při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

Asistent pro jízdu v koloně

Pro všechny Vaše aktivity nabízí spoustu prostoru.

Golf Sportsvan ukazuje svou skutečnou velikost zejména ve svém interiéru. Zde zaujmou inteligentní řešení, která nabízejí spoustu prostoru, jako např. flexibilní lavice zadního sedadla.

"Emergency Assist"

 Probouzí Vaše smysly. A předchází tak nepříjemnému procitnutí.

Volitelný asistent pro případ náhlého zdravotního selhání "Emergency Assist", který se dodává na přání, zasáhne v rámci daných možností v případě, že delší dobu neregistruje žádnou aktivitu řidiče.

Rozpoznávání chodců

Lepší ochrana chodců.

Volitelná funkce rozpoznávání chodců je systém automobilky Volkswagen, který v rámci daných možností dokáže zabránit kolizi s chodcem nebo alespoň zmírní její následky.

„Park Assist“
„Blind Spot“ senzor
Adaptivní tempomat ACC a „Front Assist“
„Trailer Assist“
Systém sledování únavy
„Park Assist“

Nenechte se při parkování vyvést z míry. Nechte za sebe zaparkovat.

Volitelný parkovací asistent "Park Assist" Vás zbaví hledání vhodného parkovacího místa, aniž byste k tomu museli vyvinout velké úsilí. V rámci možností systému Vás pak navede do vybrané parkovací mezery.

„Blind Spot“ senzor

Vozidla uvidíte dříve, než budou příliš blízko.

Volitelný systém "Blind Spot" senzor Vás prostřednictvím LED signalizace v příslušném vnějším zpětném zrcátku při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje při couvání z parkovacího místa prostor za Vaším vozem a varuje Vás před automobily blížícími se v příčném směru.

Adaptivní tempomat ACC a „Front Assist“

Bezpečný prostor při jízdě a ochrana před nebezpečím.

Adaptivní tempomat ACC, který je součástí výbavy na přání Vám pomáhá v rámci možností daných systémem udržovat odstup od vpředu jedoucího vozidla. Asistent nouzového brzdění "Front Assist" chrání Vás i ostatní účastníky provozu před nepředvídatelnými nebezpečnými situacemi.

„Trailer Assist“

Snadnější manévrování – dokonce i s připojeným přívěsem.

Ten, kdo už si zkusil manévrování s připojeným přívěsem, ví, jak náročné to může být. Volitelný systém "Trailer Assist" tuto činnost značně usnadní. Stačí jen zadat směr jízdy a asistent následně v rámci daných možností zacouvá s přívěsem na místo určení. Vy přitom ovládáte pouze pedály plynu a brzdy a vše pozorně sledujete.

Systém sledování únavy

Zajistí, aby Vás nepřemohla únava.

Při kontrole Vaší pozornosti se nikdy neunaví - systém sledování únavy. Vyhodnocuje způsob jakým ovládáte volant a v případě, že se odlišuje od koncentrovaného způsobu jízdy, doporučí Vám přestávku na odpočinek.

Infotainment Komfortní zóna bude nyní dosahovat z Vaší pohovky až do Vašeho nového vozu Golf Sportsvan. Inovativní infotainment systémy Vám zajistí vynikající zábavu tak, jak ji máte rádi. Navíc umožní to nejlepší připojení k internetu, díky kterému můžete objevit například zajímavá místa.

Když chcete, můžete je využít i pro poslech rádia.

Rádia a navigační systémy.

Od perfektního startu motoru ve dne až po noční serenádu. Posloucháte v průběhu jízdy rádi hudbu, přitom však chcete mít ty nejaktuálnější informace a nechcete se vzdát prvotřídního komfortu? Nadšení pak zcela jistě vyvolá nabídka rádií a navigačních systémů.

Telefonní rozhraní

Jste dokonale připojeni a přitom absolutně mobilní.

Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Business" si můžete užívat vynikající kvalitu hovoru na všech místech pokrytých signálem mobilní sítě a obě ruce přitom můžete mít na volantu.

 
Car-Net „Guide & Inform”
Car-Net „Security & Service“
Car-Net App-Connect
Apple Music
Car-Net „Guide & Inform”

Už nikdy nejezděte bez připojení k internetu.

Vystupte z komfortní zóny a vydejte se za novým dobrodružstvím. Díky službám Car-Net "Guide & Inform"* najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, volná parkovací místa na nejbližším parkovišti nebo čerpací stanice s nejvýhodnějšími cenami. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu.

Car-Net „Security & Service“

Chrání Vás. I Váš automobil.

Díky volitelným službám Car-Net "Security & Service" máte přístup k důležitým datům automobilu. V případě nehody je pak v rámci možností systému automaticky navázáno spojení s centrem tísňového volání Volkswagen. Díky crash senzorům je následně automaticky odeslána Vaše pozice i data o automobilu a je předána zpráva záchranné službě. Hlášení o nehodě, které jste se stali svědky, lze provést také manuálně pomocí stisku tlačítka na třítlačítkovém modulu.

Car-Net App-Connect

Vaše oblíbené aplikace můžete využívat i ve Vašem voze Volkswagen.

Rozšiřte možnosti Vaší kabiny: Díky volitelnému rozhraní Car-Net App-Connect můžete ovládat celou řadu aplikací běžících na Vašem chytrém mobilním telefonu, a to zcela jednoduše, bezpečně a pohodlně prostřednictvím dotykového displeje infotainmentu ve středové konzole. Podle modelu Vašeho chytrého mobilního telefonu můžete telefon a infotainment systém propojit přes jedno ze softwarových rozhraní - MirrorLink®, Apple CarPlay™ nebo Android Auto™ od Google.

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Efektivita Motory nového vozu Golf Sportsvan podporují sportovní způsob jízdy a mají nízkou spotřebu paliva.

Motory
Aktivní vypínání válců ACT
Adaptivní regulace podvozku DCC
Volba jízdního profilu
Motory

Užívejte si vysoký výkon při nízké spotřebě paliva.

Benzinové TSI motory a naftové TDI motory* jsou optimalizovány na vysoký krouticí moment při nízké spotřebě paliva a jízda s nimi vyvolá nadšení.

Aktivní vypínání válců ACT

Když dva válce nepracují, šetříte palivo.

Systém aktivního vypínání válců ACT dále zvyšuje efektivitu využívání paliva. Při snížené potřebě výkonu si tedy vůbec nevšimnete, že motor pracuje pouze na dva válce. To je možné díky systému aktivního vypínání válců, který tak umožňuje podstatně snížit spotřebu paliva.

Adaptivní regulace podvozku DCC

Podvozek zvolí to správné nastavení.

Volitelný systém adaptivní regulace podvozku DCC nepřetržitě upravuje nastavení tlumičů podle aktuální jízdní situace a kvality povrchu vozovky. Pro nastavení tlumičů můžete zvolit jeden ze tří módů - sportovní, komfortní nebo normální. 

Volba jízdního profilu

Golf Sportsvan se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.

Preferujete hospodárný nebo sportovní způsob jízdy? Nebo je pro Vás při cestování důležitý komfort? Díky volbě jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti automobilu Vašemu jízdnímu stylu i aktuálním podmínkám povrchu vozovky a situaci v dopravě.

Další postup