Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Golf GTE Poslední vozy skladem! Pro více informací kontaktujte prodejce.

Nečekáme na budoucnost. Tvoříme ji.

Zábava na stisk tlačítka.

Radost z jízdy je již předprogramovaná: Maximální výkon vozu Golf GTE je 150 kW (204 k). Této působivé hodnoty dosahuje díky své efektivní technologii Plug-In Hybrid.

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily nového vozu Golf GTE z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s nejzajímavějšími detaily nového vozu Golf GTE z různých úhlů pohledu.

Výbava & design

Exteriér

Ve voze Golf GTE zapůsobíte sportovním a elegantním dojmem.

Golf GTE je Plug-In Hybrid, který v sobě skrývá nejenom velký temperament, ale je také extrémně elegantní. Jeho dynamický charakter demonstrují ladné tahy čelní partie, stejně jako sportovní tvary zádě.

Interiér

Užijte si sportovní komfort na nejvyšší úrovni.

Interiér vozu Golf GTE zapůsobí svým sportovně elegantním designem, vysoce kvalitní výbavou a estetickými detaily se vzhledem, který je specifický pro model GTE.

Světla

Pro osvětlení vozovky je využita efektivní technologie.

 Úspora energie je součástí koncepce vozu Golf GTE. Její součástí je také inovativní LED technologie, jež je použita ve všech světlech vozu a která se kromě nízké spotřeby energie vyznačuje rovněž vysokou svítivostí.

Kola

Maratonec nebo sprinter? Nabídka kol Vám nabízí obojí.

Preferujete decentní vystupování nebo se raději prezentujete ve velkém stylu? Díky nabídce kol pro nový Golf GTE projevíte svůj individuální vkus - vždy však přijedete ve velkém stylu.

Rádio

Když chcete, můžete jej používat i pro poslech rádia.

Ve Vašem voze Golf GTE si sami určíte, co budete poslouchat. K sériové výbavě patří rádio "Composition Media" s kvalitními reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení.

Navigace

Zajistí, abyste do cíle dojeli v dobré náladě.

Dva volitelné navigační systémy Vám nabízejí množství inovativních funkcí a díky tomu nenechají žádné přání nesplněné. Vy si tak budete moci užívat zábavu na prvotřídní úrovni a přitom pojedete jistě ke svému cíli.

Car-Net Guide & Inform

Při svých cestách bude mít vždy aktuální informace.

Díky službám Car-Net "Guide & Inform" najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, parkovací místa v blízkosti Vaší aktuální polohy nebo nejbližší čerpací stanice. Získáte také informace o dopravních zácpách a možnostech, jak je objet, nebo zprávy přímo z internetu.

Telefonování

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. Ve voze Golf GTE máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

 Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Technologie

Mód GTE

GTE mód se aktivuje pomocí stisku tlačítka. Současně se tím rozzáří úsměv na Vaší tváři.

Speciální tlačítko: Prostý stisk tlačítka GTE ve Vašem voze Golf GTE zajistí, že budete mít okamžitě k dispozici maximální výkon. A současně Vám zajistí také maximální radost z jízdy.

Výkon

Váš Golf GTE je spojením síly a efektivity.

Při jízdě ve městě využíváte pouze elektromotor, při předjíždění na silnici využijete motory oba a při cestování na dlouhé vzdálenosti zvyšuje motor TSI dojezdovou vzdálenost. Silný hybridní pohon kombinuje přeplňovaný benzinový motor s elektromotorem, který plynule zvyšuje své otáčky. Oba se přitom vyznačují dynamikou a hospodárností.

Řízení procesu nabíjení baterie

Na jedno nabití baterie dojedete dále, než si myslíte.

Proč tankovat benzin, když je elektřina výhodnější? Model Plug-In Hybrid Vám dává možnost nabíjet baterii elektromotoru z externího zdroje elektrické energie. Energie uložená v lithium-ion baterii umožňuje dojezd na čistě elektrický pohon až do vzdálenosti 49 km.

Komfort

Active Info Display

Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Výbava v kůži

Interiér Vašeho vozu se promění na obývací pokoj

Vytvořte si svou vlastní komfortní zónu. Volitelná výbava ve vysoce kvalitní a jemné kůži "Vienna" zahrnuje komfortní sedadla pro řidiče i spolujezdce a v interiéru vozu vytváří prostředí na úrovni prémiové třídy.

GTE Sound

Váš Golf GTE je nejen zdrojem radosti. Radost vyvolá i svým zvukem.

Kdo říká, že hybridní automobil musí jezdit potichu? Stiskněte tlačítko GTE a přesvědčte se o dalším protikladu.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval automobily, které jedou před Vámi? Díky volitelnému adaptivnímu tempomatu ACC, který se dodává společně s asistentem nouzového brzdění "Front Assist" s funkcí City Brake a s  rozpoznáváním chodců, můžete cestovat pohodlnějším způsobem.

Park Assist

Parkování může být velmi snadné.

Spoléháte se při parkování pouze na své schopnosti? Volitelný parkovací asistent "Park Assist" Vás zbaví hledání vhodného parkovacího místa - pomocí ultrazvukových senzorů totiž může zjistit, zda se Váš Golf GTE vejde do parkovací mezery. Při vlastním parkování za Vás pak přebírá ovládání volantu.

Asistent pro jízdu v koloně a systém Emergency Assist

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a snižuje riziko nehod, které jsou pro jízdu ve váznoucí dopravě typické. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Blind spot senzor s asistentem pro „vyparkování“

Při couvání z řady stojících vozidel se můžete spolehnout na Vaše auto.

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Další postup