Menu
Zavřít

Volkswagen Fleet Výhody pro
podnikatele a firemní zákazníky

 

Podnikáte? Využijte zvýhodnění
již při nákupu jednoho vozu.

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu v podobě Podnikatelského bonusu.

Pro jeho získání stačí podnikat jako fyzická či právnická osoba a vůz pořídit za účelem podnikání. Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vás seznámíme s podrobnými podmínkami.

Rovněž Vám rádi pomůžeme s výkupem Vašeho stávajícího vozu na protiúčet, čímž získáte další zvýhodnění na Vás nový vůz Volkswagen!

Nabídka pro vybrané modely*

Potřebujete více vozidel do firmy? Rádi se postaráme o celou Vaši flotilu!

Při odběru 2 a více vozidel v průběhu alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají k Podnikatelskému bonusu i další cenová zvýhodnění.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem  konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit.

 

Nepodnikáte? Nabízíme řadu akčních nabídek pro všechny zákazníky. Stačí si vybrat.

Zrychlené odpisy jen do konce roku!
Využijte naše skladové vozy!

Jak možná víte, dle zákona č. 609/2020 Sb. mají všichni podnikatelé a firmy možnost využít zrychlené odpisy na nové vozy zakoupené až do 31. 12. 2021. Můžou si tak zvýšit daňově uznatelné náklady a tím pádem snížit daňovou povinnost.

Co to v praxi znamená?
Pokud do konce tohoto roku zakoupíte libovolný osobní vůz, můžete si zvolit místo standardních 5 let zrychlený režim odepisování vozu na 2 roky. 

Příklad zrychleného odpisu nového vozu v hodnotě 800 000 Kč:
1) Za prvních 12 měsíců uplatníte odpisy do výše 60 % vstupní ceny vozu, tedy 480 000 Kč / 12 měsíců, což dělá 40 000 Kč za měsíc.
2) Za dalších bezprostředně následujících 12 měsíců uplatníte odpisy do výše 40 % vstupní ceny vozu, tedy 320 000 Kč / 12 měsíců, což dělá 26 667 Kč za měsíc.

A kam dál?
No přeci k nám! Podívejte se na naši nabídku skladových vozů a dejte nám vědět, jaký je ten pravý zrovna pro Váš byznys.

* Výše Podnikatelských bonusů u jednotlivých modelů jsou uvedeny vč. DPH a mohou se lišit v závislosti na dané specifikaci vozu. Na konkrétní nabídku se prosím informujte u nás.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen