Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Passat Variant 1,5 TSI ACT v ceně 777 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 086 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stranou závazkový vztah. Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,2-7,1 l/100 km, 111-163 g/km. Foto je pouze ilustrativní. Akční nabídka platí do vyčerpání zásob. 

 

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Passat 1,5 TSI ACT v ceně 750 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 7 737 Kč bez DPH. Tato nabídka platí pouze pro podnikatele. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o., a druhou stanou závazkový vztah. Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,1-7,0 l/100 km, 108 -160 g/km. Foto je pouze ilustrativní. Akční nabídka platí do vyčerpání zásob.

Vysoká úroveň komfortu, jež zajistí lepší kvalitu života. Patříte k velmi zaneprázdněným lidem, kteří jsou často na služební cestě nebo jsou odpovědní za každodenní život rodiny? Pak je pro Vás velmi důležité, abyste měli k dispozici spolehlivý automobil. Právě tím je nový Passat. Kromě spolehlivosti toho však nabízí mnohem více – jeho úkolem je totiž usnadnění Vašich úkolů. Díky jeho intuitivně ovládaným funkcím se každá jízda promění na zážitek komfortu na té nejvyšší úrovni.

Design Expresivní design nového vozu Passat projevuje čistou eleganci i suverenitu. Jeho dynamické proporce pak probouzejí napjaté očekávání výkonu, který je ukrytý pod jeho kapotou.

Exteriér
Interiér
Osvětlení „Ambiente“

Exteriér

Elegance a dynamika - dotažená až do nejmenšího detailu.

Zdařilá kombinace sportovního temperamentu a harmonických linií: Dynamický design s výraznou světelnou signaturou propůjčuje novému vozu Passat suverénní a sebevědomý vzhled.

Interiér

Promyšlená koncepce prostoru.

Výbava interiéru zajišťuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale rovněž příjemný pocit z prostoru. Z atraktivních prvků lze jmenovat vysoce kvalitní sedadla nebo dekory.

Osvětlení "Ambiente"

Vytvořte si individuální světelnou atmosféru.

Volitelné nepřímé osvětlení "Ambiente", jehož intenzitu je možné regulovat, vytvoří působivý a jedinečný pocit vnímání prostoru.

Komfort Passat zapůsobí mnoha způsoby: Například díky svým komfortním funkcím, které při cestování na dlouhé i krátké vzdálenosti přispívají k Vašemu pohodlí.

Digitální přístrojová deska „Digital Cockpit“

Interaktivní a s vysokým rozlišením.

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní digitální přístrojová deska "Digital Cockpit" Vám poskytne mnohem více informací než jen údaje o rychlosti a stavu paliva v nádrži.

Easy Open

Dveře zavazadlového prostoru otevřete lehkým pohybem nohy.

Představte si, že Vaše pohodlí začíná ještě před tím, než se rozjedete. Díky volitelné funkci "Easy Open" totiž můžete dveře zavazadlového prostoru s elektrickým ovládáním otevřít pouze jedním malým pohybem.

IQ.DRIVE IQ.DRIVE je pro Volkswagen souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití nebo ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.

Travel Assist
Parkování
Elektromechanický posilovač brzd
Asistent nouzového brzdění „Front Assist“
Systém proaktivní ochrany cestujících

Travel Assist

Užijte si komfort na stisk tlačítka.

Představte si, že asistenční systémy za Vás částečně převezmou řízení Vašeho vozu Passat. Pro Vás to znamená, že díky volitelnému asistentu "Travel Assist" můžete již dnes cestovat komfortnějším a uvolněnějším způsobem.

Parkování

Parkování nebylo nikdy snadnější.

Parkování bez asistence patří minulosti. Díky systému ParkPilot, který je součástí sériové výbavy od linie Comfortline, a parkovacímu asistentu "Park Assist" si při parkování a manévrování¹ ušetříte spoustu námahy; přitom však budete mít stále kontrolu nad Vaším automobilem.

1 V rámci možností daných systémem.

Elektromechanický posilovač brzd

Optimalizován na krátkou brzdnou dráhu.

Díky sériovému elektromechanickému posilovači brzd v kombinaci se systémem sledování odstupu "Front Assist" a s rozpoznáváním chodců může být brzdná dráha Vašeho vozu Passat kratší.¹ Je tak možné například snížit riziko kolize s chodci.

1 V rámci možností daných systémem.

Asistent nouzového brzdění "Front Assist"

Vše máte na radaru.

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automaticky brzdí automobil a v ideálním případě tak může v rámci daným možností zabránit nehodě.

Systém proaktivní ochrany cestujících

Chráněni jste ze všech stran.

Systém proaktivní ochrany cestujících dokáže v rámci daných možností rozpoznat kritické jízdní situace, při nichž je zvýšené riziko nehody.

Infotainment Vy i Vaši spolucestující si při cestování ve voze Passat budete užívat dobrou zábavu a přitom budete mít dobré připojení k internetu. Nechte se okouzlit vynikajícím zvukem, intuitivní navigací a komfortem hlasového asistenta, jenž rozumí Vašim pokynům.

Streaming medií
Hlasové ovládání
Rádio "Composition"
Navigace
Apple Music

Streaming medií

Bezproblémový přístup ke streamovacím službám.

Při cestování ve Vašem vozem Passat se nemusíte vzdát Vašich oblíbených služeb. Prostřednictvím infotainment systému vozu máte k dispozici Vámi vybrané streamovací služby, jako např. Apple Music.

Hlasové ovládání

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání.

Pomocí hlasového ovládání můžete zadávat pokyny, aniž byste přitom museli spustit oči od dění na silnici. Nezáleží na tom, zda pomocí hlasových pokynů vybíráte Vaši oblíbenou hudbu nebo plánujete trasu jízdy - hlasové ovládání, které je sériovou součástí Vašeho infotainment systému, je Vám vždy k dispozici.

Rádio "Composition"

Užívejte si dobrou zábavu.

Vy sami rozhodne, co budete ve Vašem voze Passat poslouchat: Díky sériovému rádiu "Composition" zde nuda rozhodně nehrozí.

Navigace

Budete bezpečně směřovat k cíli a přitom budete mít dobrou zábavu.

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, Vám pomůže, abyste se spolehlivě dostali do cíle Vaší cesty. Zaujme svými všestrannými funkcemi i mimořádným komfortem, ke kterému patří paket Streaming & Internet nebo služba We Connect Plus.

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Buďte ve spojení se světem. Ve Vašem voze Passat máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě – vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Pevně zabudovaná karta eSIM Vám umožňuje přímý přístup k mobilním službám online nebo službám We Connect⁷. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

In-Car aplikace a služby.

Nová definice mobility.

Často jsou to jen drobnosti, které Vám významně usnadní život. In-Car aplikace a služby se značkou Volkswagen si můžete stáhnout přímo do Vašeho infotainment systému. V kombinaci se službami We Connect a We Connect Plus¹ pak bude každý den ve Vašem voze Passat tak komfortní, že už je nikdy nebudete chtít postrádat. Díky aplikacím jako např. We Park nebo We Experience a službě We Deliver bude Váš život klidnější a zajímavější. Služby We Park, We Experience a We Deliver budou na českém trhu spuštěny nejdříve v roce 2020.

1 Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl vytvořený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelského jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě We Connect. Dále je pro službu We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít další separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služby We Connect Plus v úplné smluvní době je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com.

Mobilní klíč „Mobile Key“

Váš Passat můžete sdílet s dalšími lidmi.

Praktický a chytrý: Váš Passat můžete na přání rychle a pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu¹, který tak přebírá funkci klíče. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.

1 V současnosti je k dispozici pouze pro chytré mobilní telefony značky Samsung, které podporují standard GSMA. Tuto funkci lze využívat pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Pro", který se dodává na přání.

Další postup