Zavřít

Passat GTE

 

Cena od (vč. DPH)
1 153 900,-
Výkon motoru
156
k
Spotřeba paliva
1,4 - 1,6
l/100km
Spotřeba
13,8
kWh/100km

Passat GTE. Moderní mobilita s hybridní technologií

Myslete na budoucnost. Passat GTE s technologií Plug-in-Hybrid je velmi hospodárný a díky komfortní dojezdové vzdálenosti na čistě elektrický pohon ztělesňuje zodpovědnou mobilitu orientovanou na budoucnost.

Start Video

Design

Sebevědomý design vozu Passat GTE je ztělesněním elegance a vysoké úrovně. Díky jeho čistému designu a dynamickým proporcím zanecháte trvalý dojem.

Exteriér Zaujme při prvním pohledu. I při každém dalším

Plug-in Hybrid Passat GTE je sportovní a elegantní zároveň. Design s výraznou světelnou signaturou mu dodává sebevědomý vzhled.

Kola A přece se točí

Vy máte svůj vlastní styl a Passat GTE kola z lehké slitiny, která jej vystihují. Vyberte si z několika možností: od klasicky-elegantních, až po dynamicky-sportovní.

Interiér Skutečný magnet pro oči

Kontrastní modré akcenty potahů sedadel vozu Passat GTE harmonicky ladí s jeho sportovně elegantním vzhledem.

Světla Zanechejte zářivý dojem

Můžete se těšit na excelentní výhled díky nejmodernější technologii.

Plug-in-Hybrid

Dva jsou někdy lepší než jeden

Výkonný hybridní pohon modelu Passat GTE kombinuje přeplňovaný benzinový motor a elektromotor, který plynule zvyšuje své otáčky, a je tak zárukou dynamické a ekonomické jízdy.

Plug-in-Hybrid

Efektivní kooperace

Passat GTE kombinuje efektivitu elektrického pohonu s výkonem spalovacího motoru.

Více o GTE

Dojezdová vzdálenost

Dojezdová vzdálenost

Jeďte dále a přemýšlejte v dlouhodobé perspektivě: Díky maximální dojezdové vzdálenosti 57 km (Passat Variant GTE: 55 km) měřené podle standardu WLTP (70 km podle standardu NEDC) Váš Passat GTE dokazuje, že efektivní mobilita při jízdě na dlouhé vzdálenosti již není díky technologii Plug-in Hybrid žádnou vizí budoucnosti - lokálně totiž jede zcela bez emisí a téměř bez hluku.

Systém řízení nabíjení

S čerstvou energií do nového dne.
Díky systému řízení nabíjení je to možné

Připravený ke startu do nového dne: Technologie Plug-in Hybrid Vám umožňuje snadné nabíjení baterie elektromotoru z externích zdrojů energie.

Více o systému řízení nabíjení

GTE-Mode

Dynamika, kterou budete vnímat

Může to být trochu sportovnější? V módu GTE zažijete spojený výkon motoru TSI a elektromotoru.

Více o jízdním módu GTE

E-Mode

Lokálně zcela bez emisí.
Po stisknutí tlačítka

Komfort zodpovědné jízdy: Pomocí tlačítka E-Mode, jež se nachází vedle řadicí páky, snadno přepnete na čistě elektrický provoz.

Více o jízdním módu E-Mode

IQ.DRIVE

IQ.DRIVE je naše souhrnné označení pro všechny inteligentní asistenční systémy. Pro všechny, které již dnes existují, které vyvíjíme pro budoucí využití, nebo pro ty, jejichž aplikace v budoucnosti je předmětem výzkumu. IQ.DRIVE je současně také synonymem pro inovativní ideje s jasným zaměřením – a to na Váš komfort a Vaši bezpečnost.

IQ.DRIVE

Travel Assist

Zpět na přehled

Užívejte si komfort na stisk tlačítka

Představte si, že asistenční systémy za Vás částečně převezmou řízení Vašeho vozu Passat GTE. Pro Vás to znamená, že díky volitelnému asistentu "Travel Assist" můžete již dnes cestovat komfortnějším a uvolněnějším způsobem.

Elektromechanický posilovač brzd

Zpět na přehled

Optimalizován na krátkou brzdnou dráhu

Díky sériovému elektromechanickému posilovači brzd v kombinaci se systémem sledování odstupu "Front Assist" a s rozpoznáváním chodců může být brzdná dráha Vašeho vozu Passat GTE kratší. Je tak možné snížit například riziko kolize s chodci.

Front Assist

Zpět na přehled

Dokáže rozpoznat nebezpečí ještě dříve, než nastane

Systém dokáže rozpoznat chodce v jízdní dráze a včas před nimi varuje. Jestliže řidič na varování nereaguje, automobil automaticky brzdí a v ideálním případě tak může v rámci daných možností zabránit nehodě.

Systém proaktivní ochrany cestujících "PreCrash"

Zpět na přehled

Chráněni budete ze všech stran

Systém proaktivní ochrany cestujících Vás v rámci daných možností chrání v kritických jízdních situacích, například v případě hrozící kolize.

Parkování

Zpět na přehled

Parkování nebylo nikdy snadnější

Parkování bez asistence patří minulosti. Díky systému ParkPilot a parkovacímu asistentu "Park Assist" si při parkování a manévrování ušetříte spoustu námahy; přitom však budete mít stále kontrolu nad Vaším automobilem.

Konektivita

Ve Vašem voze Passat GTE máte přístup k internetu. A to dokonce tak, jak jste již dlouho zvyklí v každodenním životě - vždy a všude. Ve spojení jste s Vašimi přáteli, rodinou i obchodními partnery. Pevně zabudovaná eSIM karta Vám umožňuje přímý přístup k mobilním online službám nebo službám We Connect. Bez komplikací a sériově. Při cestování tak budete mít ty nejaktuálnější informace a také si budete užívat dobrou zábavu.

Mobilní klíč

Passat GTE můžete sdílet s ostatními lidmi

Praktický a inteligentní: Váš Passat GTE můžete na přání rychle a pohodlně otevřít a nastartovat pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu, který tak přebírá funkci klíče. Mobilní klíč "Mobile Key" můžete poslat také svému příteli nebo členu rodiny, který tak může bez problémů užívat Váš vůz.

Více o mobilním klíči

We Connect

Bezproblémové spojení s Vaším vozem Passat GTE

Váš přístup do světa digitálních služeb se značkou Volkswagen a přímé spojení s Vaším automobilem. Díky paketu We Connect máte ve Vašem voze Volkswagen k dispozici připojení a můžete tak po jednorázové aktivaci bezplatně využívat celou řadu užitečných a inovativních online služeb.

We Connect Plus

Nová definice konektivity

Celý svět digitálních služeb se značkou Volkswagen posouvá konektivitu na zcela novou úroveň. Paket We Connect Plus Vám nabízí další chytré funkce od inteligentnější navigace s informacemi v reálném čase, přes streamování médií a internetové rádio, až po využití Vašeho chytrého mobilního telefonu jako dálkového ovládání praktických funkcí vozidla. Přináší tak ještě více komfortu, zábavy a informací v reálném čase.

In-Car aplikace a služby

Nová definice mobility

Často jsou to jen drobnosti, které Vám významně usnadní život. In-Car aplikace a služby se značkou Volkswagen si můžete stáhnout přímo do Vašeho infotainment systému. V kombinaci se službami We Connect a We Connect Plus pak bude každý den ve Vašem voze Passat GTE tak komfortní, že už je nikdy nebudete chtít postrádat. Díky aplikacím jako např. We Park nebo We Experience a službě We Deliver bude Váš život klidnější a zajímavější. Služby We Park, We Experience a We Deliver budou na českém trhu spuštěny nejdříve v roce 2020.

Více o In-Car aplikacích

Infotainment

Díky připojení k internetu si cestu ve voze Passat GTE užijete Vy i Vaši cestující. Nechte se okouzlit vynikajícím zvukem, intuitivní navigací a komfortem českého hlasového asistenta, jenž rozumí Vašim pokynům.

Streamovací služby

Při cestování ve Vašem vozem Passat GTE se nemusíte vzdát Vašich oblíbených služeb. Prostřednictvím infotainment systému vozu máte přístup k Vámi vybrané streamovací službě, jako např. Apple Music.

Více o streamování

Čeká na Vaše příkazy: hlasové ovládání

Pomocí volitelného hlasového ovládání můžete zadávat pokyny v češtině, aniž byste přitom museli spustit oči od dění na silnici. Nezáleží na tom, zda pomocí hlasových pokynů vybíráte Vaši oblíbenou hudbu nebo plánujete trasu jízdy - hlasové ovládání je Vám vždy k dispozici.

Více o hlasovém ovládání

Telefonní rozhraní "Comfort"

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji

Telefonní rozhraní "Comfort" umožňuje pohodlné telefonování v průběhu jízdy. Mimořádně praktická je také integrovaná přihrádka s indukční vazbou na vnější anténu vozu a s možností indukčního nabíjení. Hands free sada zajišťuje velmi vysokou kvalitu přijímaného signálu a lze ji pohodlně ovládat prostřednictvím multifunkčního ukazatele, multifunkčního volantu nebo dotykového displeje rádia.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
AUTOTREND Created with Sketch.