IQ.LIGHT LED Matrix

Světlo s IQ.

Volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix díky dynamické regulaci dálkových světel neoslňují ostatní účastníky silničního provozu.¹ A nezáleží na tom, zda je to ve dne nebo v noci, platí to za každého počasí: Světlomety se ideálním způsobem přizpůsobují aktuální jízdní situaci. A navíc také velice dobře vypadají. Další pěkný efekt je, že když se blížíte k Vašemu vozu ID.3, ten na Vás svými světlomety IQ.LIGHT LED Matrix² "mrkne", což mu dodává téměř lidské jednání. A probouzí k němu ještě větší sympatie.

Lane Assist

Váš model ID.3 zůstává ve svém jízdním pruhu.

Při monotónních jízdách může někdy dojít k nebezpečným situacím. Při nich se uplatní volitelný systém pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který od rychlosti 60 km/h rozpozná situaci, kdy vozidlo neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh¹, a prostřednictvím protipohybu řízení vrátí pozornost řidiče k dění na vozovce.¹

ACC

Velmi hustý provoz? Žádný důvod ke stresu.

Volitelný adaptivní tempomat ACC přizpůsobuje rychlost Vašeho automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu a udržuje tak od něj Vámi přednastavený odstup, a to až do Vámi zadané maximální rychlosti³. Váš ID.3 automaticky zpomaluje a opětovně zrychluje a usnadňuje Vám tak ovládání vozu.¹

//1// V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy. //2// V kombinaci s volitelným zamykacím a startovacím systémem bez přímého použití klíče „Keyless Advanced“. //3// Až do rychlosti max. 210 km/h.

Zavřít
Menü schließen

#NowYouCan Čistě elektrické ID.3

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
AUTOTREND Created with Sketch.
AUTOTREND Created with Sketch.
AUTOTREND Created with Sketch.