Zavřít

Nový e-up! má mnoho zajímavostí. Zde jsou tři vybrané:

Dojezd & nabíjení

Více než pouhé dosažení cíle na elektrický pohon

Konektivita

e-up! + chytrý mobilní telefon = láska

Exteriér

"e-auto" na první pohled

Dojezd & nabíjení

Dojezd

Více než pouhé dosažení cíle na elektrický pohon

Jeďte zase v modré! Díky výkonnému elektrickému pohonu zvýšil nový e-up! nejenom dojezdovou vzdálenost, a to až na 260 km, ale také radost z jízdy. Na Vašich cestách pak budete mít dobrý přístup k internetu, kde prostřednictvím aplikace "maps+more" můžete například lehce najít veřejné nabíjecí stanice. Po celé Evropě. To nejlepší však je, že díky elektrickému pohonu pojedete lokálně zcela bez emisí a přispějete tak ke snížení produkce CO₂. To má pozitivní vliv na klima. A ten, kdo byl rychlý, a zajistil si navíc i ekologický bonus, se teď může těšit i z finanční dotace.

Nabíjení

Nabitý přesně na čas

Zapojit nabíjecí konektor a zapnout elektřinu - tak funguje nabíjení elektromobilu. Normálním způsobem. Nový e-up! však může využívat nejenom "okamžité nabíjení", ale je také vybaven funkcí "nabíjení s časovým posunem". K čemu je to dobré? V závislosti na tarifu za odběr elektřiny Vám může ušetřit peníze, protože např. můžete pro nabíjení využít levnější noční tarif. Stačí jen v e-Manageru aplikace "maps + more" nebo v aplikaci We Connect jednoduše zadat požadovaný čas odjezdu, stisknout tlačítko "Režim nabíjení" na středové konzole v automobilu a připojit vozidlo k wallboxu. Příští jízda pak může začít přesně v naprogramovaném čase.

Konektivita

e-up! + chytrý mobilní telefon = láska

Co mají společného Vaše oblíbené hudební skladby, aktuální informace o dopravě a telefonní hovor v průběhu jízdy? Ano správně - Váš chytrý mobilní telefon. V kombinaci s rozhraním "maps+more dock", včetně bezplatné a nově vytvořené aplikace pro operační systémy iOS a Android promění obratem Váš nový e-up! na automobil připojený do sítě. A díky sériovému rádiu "composition phone" se z něj navíc stane pojízdný Boombox. Stačí jen jednoduše propojit nový e-up! a Váš chytrý mobilní telefon. Už žádné komplikované obrazovky. Pouze čisté plug & play.

Udělejte si sami názor na nový e-up!

Design

Exteriér

"e-auto" na první pohled

Nový e-up! je náš důkaz, že i malé auto dokáže díky svému minimalistickému designu podávat velké výkony. A samozřejmě také díky svému dynamickému elektrickému pohonu. Nový e-up! ostatně poznáte už z dálky podle modré ozdobné lišty s integrovaným znakem Volkswagen a nápadných LED světlometů s "C" signaturou.

Rozhodnete-li se pro nový e-up! Style, bude Váš individuální "Signature Look" umocněn černým nebo bílým lakem střechy a doplněn kryty vnějších zpětných zrcátek v černé nebo bílé barvě, zatmavenými zadními bočními okny, zatmaveným oknem dveří zavazadlového prostoru a 15" koly z lehké slitiny "blade". Pro nový e-up! Style jsou na přání k dispozici také 16" kola z lehké slitiny "upsilon".

Interiér

Vítejte v komfortní zóně

A v interiéru? Zde okamžitě zaujmou sedadla v designu "fusion" s integrovanými opěrkami hlavy a stylovými svislými panely palubní desky v designu "black cube". Promyšlené detaily zajišťují spoustu komfortu a praktického využití v malém i velkém. Díky sériovým závěsům na tašky v odkládací přihrádce na palubní desce je otázka "Kam s kabelkou?" docela bezpředmětná a díky variabilní podlaze zavazadlového prostoru se do něj při příštím nákupu vejde jedna taška navíc.

Nový e-up! Style přidává ještě něco navíc: Potahy sedadel jsou například v designu "cross", svislý panel palubní desky je v 3D designu "sharkskin" a stylové osvětlení "Ambiente" má modrou barvu.

Výbava

Sériová výbava

Nový e-up! nabízí v sériové výbavě více funkcí, jeho cena je však nižší než dříve. Praktický a dobře vybavený: Součástí sériové výbavy je nyní také asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", systém rozpoznávání dopravních značek, nové plnohodnotné hlavové a boční airbagy a upozornění na nezapnuté bezpečností pásy vpředu i vzadu. A protože součástí sériové výbavy je také kombinace rádia "composition phone" a držáku mobilního telefonu "maps+more dock" s paketem služeb We Connect, probíhá každá jízda snadno a s informacemi na vysoké úrovni: Pusťte si hudbu a vydejte se na cestu - s novým vozem e-up!

Výbavové pakety

Naše volitelné výbavové pakety "Comfort", "Asistenti" a "Zimní paket" umožňují, abyste z nového vozu e-up! vytvořili Váš vlastní e-up!. Například s komfortními funkcemi, jako je dešťový senzor, vyhřívané čelní sklo nebo vyhřívaná přední sedadla pro příjemné přivítání v chladných dnech. Inteligentní asistenti, jako je zpětná kamera, Vám pak v rámci daných možností usnadňují parkování. Mimochodem, jaké by to bylo s naším multifunkčním volantem v kůži? Je příjemný na dotek. A vypadá také dobře.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
AUTOTREND Created with Sketch.
AUTOTREND Created with Sketch.
AUTOTREND Created with Sketch.