Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Bezpečnost

Pomoc a bezpečnost

Vaše bezpečnost nám leží na srdci.

Pomůžeme Vám - ať se nacházíte kdekoli. Kousek od domova, na cestách po České republice. Nebo když cestujete po Evropě. Servis Volkswagen a místní partneři Volkswagen udělají všechno pro to, abyste zůstali mobilní.

Moderní vozy Volkswagen jsou komplexní vozidla s nejnovější technikou. Ale ne pro každou informaci potřebujete partnera Volkswagen. Zde se dozvíte, jak se zachovat v případě poruchy nebo nehody a co všechno můžete udělat pro to, abyste těmto situacím pokud možno zamezili.

Pomáháme Vám pokračovat v cestě, 24 hodin denně.

V roce 1985 zavedl Volkswagen záruku mobility a k tomu také první bezplatnou hotline, která zaručuje přímý přístup k servisním službám výrobce automobilů. Tato linka se stala ztělesněním servisu Volkswagen. Za to je potřeba poděkovat v neposlední řadě servisním partnerům Volkswagen, kteří aktivně zajišťují službu v případě nouze "Pomoc 24 hodin denně".

Správné chování a bezpečnost
Nejdůležitější pravidla a opatření pro okamžitou pomoc na místě nehody.

» Rádce při dopravní nehodě

Rady a tipy

Jděte na jistotu.

Počínaje perfektním ovládáním přes optimální péči až po odbornou opravu - díky pravidelnému pečování a údržbě zůstane zachována hodnota a bezpečnost Vašeho vozidla. Tím se postaráte o to, aby vůz po mnoho let zůstal ve skvělém stavu a zabráníte ve značné míře nepříjemným překvapením na cestách.


Před jízdou
Mysleli jste na všechno? Důležité tipy a pokyny, než se vydáte o dovolené na dlouhou cestu.
» Před jízdou

Po cestě
Dojeďte bezpečně do cíle. Prospěšné tipy a triky pro dlouhou jízdu autem.
» Na cestě