Zavřít

Volkswagen, oficiální mobility partner UEFA EURO 2020™, připravil pro všechny fotbalové fanoušky měsíc plný výher. Stačí se do 11. 5. 2021 registrovat do soutěže a poslouchat Evropu 2.

Každý den soutěžíme o originální dárky UEFA EURO 2020™.

Každý pátek navíc hrajeme o týdenní výhru:
2 vstupenky na UEFA EURO 2020 do Německa a k tomu Volkswagen ID.4 na týden.

VIP zájezd na UEFA EURO 2020™ do Londýna pro dva

Chceš vyhrát exkluzivní pobyt v termínu 21.-23. 6. 2021 a zažít UEFA EURO 2020™ ve Wembley v doprovodu Petra Čecha? Stačí přihlásit svého juniora/juniorku ve věku 10-14 let a můžete být spolu u toho. Plníme sny malým i dospělým!

Vítěz soutěže, chlapec nebo dívka ve věku 10-14 let, se stane "match ball carrier", oficiálním nosičem turnajového míče zápasu Česko-Anglie, který se odehraje 22. 6. 2021. Nezapomenutelný zážitek! Navíc vás čeká exkluzivní program s brankářskou legendou.

Po ránu si dáte trénink s "Čechínem" a potom třeba VIP prohlídku zázemí tréninkového centra. Den plný zážitků s Petrem Čechem vyvrcholí společnou večeří a sledováním utkání Česko-Anglie v sedadlech první kategorie. Zažijete den nabitý fotbalem. Postaráme se o ubytování i cestu, na vás je si to pořádně užít!

Jak se stát "match ball carrierem" zápasu Česko-Anglie 22. 6. 2021?

– Je ti 10-14 let a v pohodě se domluvíš anglicky.

– Do 11. 5. 2021 tě zaregistruje rodinný příslušník (táta, děda, teta, zkrátka kdokoliv, kdo s tebou chce jet do Londýna).

– Společně nám napíšete, proč bys měl/a vyhrát právě TY. Nejlepší příběhy postoupí do užšího kola, kde natočíš selfie video - vzkaz pro Petra Čecha.

– V pátek 14. 5. 2021 ráno zavolají třem vybraným Leoš Mareš s Petrem Čechem. Čeká vás boj v Ranní show na Evropě 2, jen jeden se stane vítězem!

Registruj se do soutěže a podívej, co všechno můžeš vyhrát

Hlavní výhra
  • VIP zájezd pro 2 osoby, status offical match ball carrier (dítě ve věku 10-14 let), 2 vstupenky I. kategorie na zápas Anglie-Česko, 22.06.2021, letenky a 2 noci v Londýně, prohlídka zázemí fotbalového klubu v Londýně, večeře s Petrem Čechem, Volkswagen ID.4 na týden, sportovní oblečení

Ceny útěchy

  • 2 vstupenky UEFA EURO 2020 na utkání Německo-Portugalsko, 15.06.2021, Volkwagen ID.4 na týden, podepsané rukavice Petra Čecha
  • 2 vstupenky UEFA EURO 2020 na utkání Německo-Francie, 15.06.2021, Volkswagen ID.4 na týden
Týdenní výhry
  • 2 vstupenky UEFA EURO 2020 na utkání Německo-Francie, 15.06.2021, Volkswagen ID.4 na týden
  • 2 vstupenky UEFA EURO 2020 na utkání Německo-Portugalsko, 19.06.2021, Volkswagen ID.4 na týden
  • 2 vstupenky UEFA EURO 2020 na utkání Německo-Francie, 15.06.2021, Volkswagen ID.4 na týden

Ceny útěchy

  • Podepsané kopačky Ladislava Krejčího
  • Podepsané kopačky Davida Pavelky
  • Podepsané kopačky Pavla Kadeřábka
Denní výhry
  • Každý den probíhá soutěž na Evropě 2 o originální dárky UEFA EURO 2020™. Výherce získává: oficiální fotbalový míč, triko a kšiltovku Adidas, sportovní vak, láhev na pití a sportovní ručník.

V případě, že nebude možné využít jednu z uvedených cen z důvodu opatření pandemické situace COVID-19, Pořadatel navrhne výherci adekvátní náhradní cenu ve stejné finanční hodnotě.

Čistě elektrické SUV si můžeš vyzkoušet i ty!

Čtyři výherci získají Volkswagen ID.4 na týdenní jízdu bez omezení. Každý pátek vylosujeme jednoho, který kromě zápůjčky vozu obdrží navíc vstupenky na UEFA EURO 2020™.

„Partnerství se značkou Volkswagen je pro mě ctí a na letní evropský šampionát se i díky společným aktivitám nesmírně těším. Jako oficiální partner šampionátu může Volkswagen nabídnout fanouškům širokou paletu zážitků a já jsem rád, že čeští fotbaloví nadšenci se díky tomu mohou stát aktivní součástí velkého fotbalového svátku. Vyhlížím turnaj, který bude v mnoha ohledech revoluční. A těší mě, že budu jeho součástí.“

— Petr Čech

Rozhovory s našimi hráči

Volkswagen podporuje fotbal od nejnižších až po nejvyšší úrovně již mnoho desetiletí, partnerem UEFA je od roku 2018. V České republice se vedle Petra Čecha spojuje i s trojicí výrazných fotbalových postav tuzemského fotbalu. Pavel Kadeřábek z německého Hoffenheimu i Ladislav Krejčí a David Pavelka z pražské Sparty jsou skvělými sportovci a zároveň osobnostmi, jejichž příběhy jsou inspirující nejen v prostředí vrcholového sportu. Při osobním setkání jsme našli příležitost je trochu vyzpovídat. Zeptali jsme se, jaké vzpomínky je pojí právě s událostí EURO a koho tipují na letošního vítěze. Zajímá vás také, jací jsou řidiči a co si myslí o elektromobilitě? Potom shlédněte i další video.

Podporujeme fotbal, spojení národů a elektromobilitu

V rámci mistrovství zajišťujeme mobilitu plně elektrickými modely ID.3 a ID.4. Ve všech 12 městech, v nichž se budou od 11. června do 11. července 2021 hrát zápasy Mistrovství Evropy ve fotbale, probíhají již mnoho měsíců intenzivní přípravy. S rodinou revolučních modelů ID. ukazujeme cestu k trvale udržitelné mobilitě s nulovými emisemi. Way to Zero není jen fráze, ale naše cesta k ochraně klimatu a k uhlíkové neutralitě do roku 2050.

Fotbal. To jsme my!

Registrace do soutěže

Pravidla soutěže

Pravidla doprovodné soutěže na Instagramu a TikToku

Pozor, soutěžit můžete jen do 11. 5. 2021! Do konce zbývá:

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
EURO CAR Zlín Created with Sketch.