Menü schließen

Obyvatelka Berlína Malgorzata Ross Absolutně elektrizující Berlín

Obyvatelka Berlína Malgorzata Ross Absolutně elektrizující Berlín

Elektromobilita je vhodná zvláště v případě, kdy absolvujete několik krátkých cest denně. Malgorzata, která žije v Berlíně-Treptow, křižuje město každý den. Dokonce ani rodinné nákupy nepředstavují s vozem e-up! žádný problém, protože, jak sam říká, jeho zavazadlový prostor je dost velký. Navíc je toto malé žihadlo velmi ekologické.

Jedete, přestože si myslíte, že stále ještě stojíte.

Malgorzata Ross si za volant vozu e-up! sedla poprvé v roce 2014. A na tento okamžik hned tak nezapomene. Stějně tak její děti se touto událostí baví dodnes. S nakažlivým smíchem nám vypráví, že po nastartování si vůbec neuvědomila, že motor již delší dobu běží. Je to tak extrémně tiché.

"Naše děti říkají svým přátelům, že naše auto je opravdu tiché a šetří životní prostředí. Myslí si, že je to skělé."

S elektromobilem
přes Berlín

Od konce roku 2014 jezdí se svým malým a dobře ovladatelným vozem e-up! křížem krážem Berlínem. Elektromobil považuje za idelání vozidlo do městského prostředí, zejména pro ty, kteří každý den absolvují více krátkých tras. Ať už jde o dopravu děti do školy nebo jízdu do práce. e-up! však najde své využití i po práci, např. pro dopravu dětí z místa A do místa B.

"Odpoledne mají lekce windsurfingu a hudby. e-up! je úžasné auto do městského prostředí - a prvotřídní taxi."

 

Stačí jen dobít doma baterii
a můžete jet dále

Projektová manažerka a její manžel si již dlouho pohrávali s myšlenkou koupit menší auto pro jízdy po městě. Muselo to ale být auto, které je ideální pro cesty na krátké vzdálenosti. Po absolvování zkušební jízdy ve voze up! Malgorzata okamžitě rozhodla o jeho koupi. O tom, že to bude jeho elektrická varianta, rozhodl její manžel Matthias. Jako generální ředitel společnosti, která vyrábí akumulátory pro velké energetické sítě po celém světě, si chtěl na vlastní kůži vyzkoušet toto vozidlo budoucnosti. "Chtěl zjistit, co může elektromobilita nabídnout," říká o svém manželovi. A je toho hodně: Rodina Rossových zjistila, že baterie vozu e-up! má dostatečnou kapacitu, pro absolvování celého jejich denního rodinného programu. A to je nejdůležitější předpoklad pro nákup elektromobilu. Při nabíjení připojí Malgorzata e-up! k běžné domácí elektrické zásuvce ve vlastní garáži a je hotovo.

"Je dobře ovladatelný, kompaktní a jeho zavazadlový prostor je mnohem větší, než by se mohlo zdát."

 

Optimální pro celou rodinu.
A také pro jízdu v Berlíně.

Od té doby rodina nejen oceňuje svého nejmladšího člena, ale naučila se ho také milovat. Malgorzata je vždy příjemně překvapena tím, kolik místa je v zavazadlovém prostoru tohoto elektromobilu. Je ho tu tolik, že se sem snadno vejde víkendový nákup, včetně kartonů s nápoji. A také z dětí se staly praví fandové vozu e-up!. Hrdě vypráví svým kamarádům, jak vůz e-up! jezdí tiše a jak šetrný je k životnímu prostředí. Všichni si myslí, že je to skvělé. Environmentální povědomí rodičů se tak přeneslo na děti a ovlivnilo jejich postoje. To je pro e-up! skvělý kompliment.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
ROS Created with Sketch.
ROS Created with Sketch.