Menü schließen

Obyvatel Amsterdamu Paul Juda Absolutně elektrizující Amsterdam

Obyvatel Amsterdamu Paul Juda Absolutně elektrizující Amsterdam

Pokud žijete v centru Amsterdamu, potřebujete při jízdě automobilem spoustu trpělivosti, protože v nizozemské metropoli s úzkými uličkami není mnoho prostoru. To neplatí v případě, že řídíte e-up! - podobně jako Paul Juda. Náhodou dostal příležitost vyzkoušet si elektromobil, který jej okamžitě přesvědčil.

e-Láska
na první pohled

Paul se v Amsterdamu narodil a v metropoli Holandska žije stále. Podle jeho názoru neexistuje lepší auto než e-up!. Pro tohoto muže z Nizozemska to byla láska na první pohled - elektromobil je tichý, lokálně neprodukuje žádné emise a navíc vypadá dobře. Kompaktní e-up! navíc poměrně hladce proplouvá hustou dopravou hlavního města.

"Je to trochu jako dovolená. Žádný hluk, žádné emise a atraktivní design - do auta jsem se okamžitě zamiloval."

Kompaktní, hospodárný, šetrný k životnímu prostředí:
e-up! má mnoho výhod

Paul vypráví, jak nervy drásající může být jízda v ulicích Amsterdamu. Vždy je nutné mít časovou rezervu. Další výzvou v centru Amsterdamu je nalezení volného parkovacího místa. Kompaktní e-up! je tak praktický ze dvou důvodů - jak při jízdě v hustém provozu tak i při hledání parkovacího místa. Další výhodou, kterou Paul zmiňuje, je, že město Amsterdam podporuje alternativní způsoby dopravy. V praxi to znamená, že řidiči elektromobilů dostanou finanční příspěvek a při pořízení nezaplatí žádné daně. Pro obyvatele Amsterdamu je e-up! proto ideální a v každém ohledu dobrou volbou.

Paul se přes noc stal majitelem vozu e-up!

Z Paulova bytu do advokátní kanceláře, pro kterou pracuje, jsou to přesně tři kilometry. Obvykle jezdí tam a zpět na kole - stejně jako většina lidí v cyklistickém hlavním městě světa. Když potom jede se svým vozem e-up! nakoupit, je vždy mile překvapen, jak velký jeho zavazadlový prostor ve skutečnosti je. e-up! je také velmi praktický pro spontánní sportovní aktivity. Koneckonců, kdo rád jezdí domů na kole zpocený po běhání nebo s mokrými vlasy po plavání?

"Následující den jsem se u prodejce zeptal, zda by nešlo získat e-up! protiúčtem za můj Golf."

 

Byla to náhoda, díky níž si mohl vyzkoušet jízdu v tomto malém žihadle s elektrickým pohonem. Prodejce Paulovi nabídl, že mu e-up! v rámci svých služeb půjčí. Jeho Golf totiž právě musel na servisní prohlídku. A protože Paul nikdy neřídil elektromobil, rozhodl se, že ho vyzkouší. Byl z něj okamžitě nadšen - dokonce tolik, že se následující den rozhodl, že svůj Golf vymění za e-up!. Od té doby se stal velkým fanouškem svého elektromobilu a nikdy nelitoval svého rozhodnutí: "Golf je skvělý, ale e-up! je prostě mě mnohem lepší auto."

Ve voze e-up! se nabijete energií a pohodou

Paul na voze e-up! oceňuje zejména pohodovou jízdu. Zjistil, že v elektromobilu jezdí mnohem předvídavějším způsobem. Důvodem je možná také to, že při opatrné jízdě můžete ušetřit energii. To není špatný vedlejší účinek.

"Při řízení elektrombilu jste klidnější a ohleduplnější."

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
ROS Created with Sketch.
ROS Created with Sketch.