Menü schließen

Jste připraveni na elektromobilitu? Mobilní aplikace
Volkswagen EV Check

Analyzujte své jízdní chování s aplikací Volkswagen EV Check a ověřte si, zda jste připraveni na elektromobilitu, a který elektromobil Volkswagen nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Prozkoumejte nové ID.3. Zkuste, jak daleko s ním dojedete, kolik jízda stojí, kde jsou ve vašem okolí nabíjecí stanice a jak dlouho nabití trvá.
Zní to jako sci-fi, ale je to realita. Stáhněte si aplikaci Volkswagen EV Check a vyrazte!

Zaznamenání trasy jízdy a analýza jízdního chování


Před první cestou vyberte značku a model Vašeho současného vozidla. Aplikace následně zaznamená všechny trasy, které s Vaším automobilem absolvujete, a vytvoří Váš osobní profil mobility. Kdykoliv si tak můžete zobrazit ujetou vzdálenost, spotřebu energie, zbývající kapacitu baterie, emise CO₂ i celkové náklady za jízdu.

Porovnání s elektromobilem 


Všechny informace o Vašich reálných jízdách můžete nyní porovnat s Vámi vybraným elektromobilem značky Volkswagen. Zjistíte tak, jestli by Vám stačila kapacita baterie a také kolik energie, emisí CO₂ a nákladů byste tak mohli ušetřit. Můžete si také nechat doporučit elektromobil, který nejlépe splní Vaše nároky.

„Aplikace Volkswagen EV Check je pro naše zákazníky ten nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak mohou zjistit, zda jsou připraveni na elektromobilitu.“

- Jürgen Stackmann, člen správní rady společnosti Volkswagen

Objevte elektromobilitu pomocí rozšířené reality


Díky aplikaci Volkswagen EV Check se můžete s našimi elektromobily seznámit také vzrušujícím způsobem prostřednictvím rozšířené reality, a to včetně některých interaktivních funkcí nového modelu ID.3. Vozidlo může být navíc umístěno prakticky na jakémkoli místě - ve zmenšené podobě na psacím stole nebo v celé své kráse přímo před Vámi na ulici. Prostě to jen vyzkoušejte. Budete ohromeni.

Stáhněte si aplikaci Volkswagen EV Check

Stáhněte si do svého chytrého mobilního telefonu aplikaci Volkswagen EV Check, a objevte výhody elektromobility šité přímo Vám na míru. Níže najdete krátké video, ve kterém Vám představujeme aplikaci podrobněji. Příjemnou zábavu!

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team