Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Výbava & Design Golf GTI byl vždy nezaměnitelný a platí to i o jeho nejnovější generaci. Jak uvidíte, skromnost rozhodně nepatří k jeho silným stránkám. Tento model naopak bez obalu ukazuje, co se v něm skrývá.

Exteriér

Seznamte se s tváří legendy.

Nový Golf GTI zůstal věrný sám sobě, a to i ve své poslední generaci - jak uvidíte, skromnost není jeho charakterová vlastnost. Tento model Vám naopak nepokrytě dává najevo, co se v něm skrývá.

Interiér

Objevte elegantní atmosféru závodního vozu.

Sportovní, legendární a věrný tradicím: Interiér vozu Golf GTI zapůsobí svou palubní deskou, sportovními sedadly s potahy s károvaným vzorem, kryty pedálů se vzhledem ušlechtilé oceli i vysoce kvalitní, výraznou výbavou, která je typická pro model GTI.

Světla

Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.

Design osvětlení nového vozu Golf GTI nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Kola

Otáčejí se za nimi i okolní pohledy.

Dojem, jakým zapůsobí sportovní automobil při pohledu z boční perspektivy, formuje nejvíce design kol. Dynamická kola z lehké slitiny, která se dodávají sériově nebo jsou součástí výbavy na přání, umocňují působivou sportovní přirozenost vozu Golf GTI a současně dávají vyniknout červeně lakovaným brzdovým třmenům.

Technologie Golf GTI je díky svému výkonu a sportovní orientaci zárukou ryzí radosti z jízdy. Tuhé naladění podvozku zajišťuje větší komfort, optimální trakci a lepší reakci řízení.

Motor

Tento výkonný motor Vás okouzlí.

Motor vozu Golf GTI Vám nabízí enormní výkon 169 kW (229 k), který umožňuje dosáhnout maximální rychlost 246 km/h. Na zrychlení z 0 na 100 km/h pak potřebuje pouhých 6,5 sekundy.

Progresivní řízení

Jízda zatáčkami bude ještě zábavnější.

Volitelná uzávěrka předního diferenciálu a progresivní řízení, které je součástí sériové výbavy, zvyšují radost z jízdy v zatáčkách. Přispívají k vyšší jízdní dynamice, lepší trakci a bezprostřední reakci na pohyby volantu.

Sportovní podvozek

Zvolte to nejsportovnější spojení mezi automobilem a vozovkou.

Tuhé naladění sportovního podvozku vozu Golf GTI je součástí sériové výbavy. Vám přináší více radosti z jízdy díky výrazně lepšímu ovládání vozu. Sportovní jízda je pak i mimořádně komfortní.

GTI Performance

Užijte si ještě více síly s naprostou kontrolou.

Golf GTI Performance Vám nabízí mimořádnou dávku síly a sportovního temperamentu a díky dechberoucímu výkonu je tak zárukou ještě větší radosti z jízdy.

Infotainment Ve Vašem novém voze Golf GTI si sami určíte, co budete poslouchat. K sériové výbavě patří rádio „Composition Media“ s kvalitními reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení.

Telefonování

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. V novém voze Golf GTI máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

Rádio

Když chcete, můžete jej používat i pro poslech rádia.

Ve Vašem novém voze Golf GTI si sami určíte, co budete poslouchat. K sériové výbavě patří rádio "Composition Media" s kvalitními reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení.

Navigační systémy

Zajistí, abyste do cíle dojeli v dobré náladě.

Dva volitelné navigační systémy Vám nabízejí množství inovativních funkcí a díky tomu nenechají žádné přání nesplněné. Vy si tak budete moci užívat zábavu na prvotřídní úrovni a přitom pojedete jistě ke svému cíli.

Car-Net Guide & Inform

Na svých cestách budete mít vždy aktuální informace.

Díky službám Car-Net Guide & Inform najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší parkovací místa nebo čerpací stanici. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf GTI mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je k dispozici, Vám zajistí příjemný pocit.

Systém kontroly odstupu "Front Assist" a adaptivní tempomat ACC

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

Díky volitelnému adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Systém kontroly odstupu "Front Assist", který je doplněn funkcí nouzového brzdění City a rozpoznáváním chodců, je součástí sériové výbavy.

Dynamic Light Assist

Dokonale osvětlená vozovka i v případě, že v protisměru jedou jiná vozidla.

Může snad být ještě něco pohodlnějšího, než jízda po silnicích mimo město v noci s trvale zapnutými dálkovými světly? Volitelný systém "Dynamic Light Assist" Vám to umožňuje a současně zajišťuje, aby nedocházelo k oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Blind spot sensor

Váš Golf GTI Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Komfort Udělejte si ve svém voze Golf GTI pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.

Active Info Display

Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Výbava v kůži "Vienna"

Interiér Vašeho vozu se promění na obývací pokoj.

Vytvořte si svou vlastní komfortní zónu. Výbava ve vysoce kvalitní a jemné kůži "Vienna" zahrnuje komfortní sedadla pro řidiče i spolujezdce a v interiéru vozu vytváří prostředí na úrovni nejvyšší třídy.

Dynaudio Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Komfort sezení

Golf GTI je vybaven sportovními sedadly, která navazují na kultovní tradici.

Jestliže si ceníte mimořádných detailů, pak už v okamžiku nastoupení do Vašeho vozu Golf GTI se Vám rozzáří oči. Protože představa vozu Golf GTI je neodmyslitelně spojená s legendárním károvaným vzorem. A současná generace vozu GTI zůstává této tradici věrná.

Další postup