Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

e-up! Poslední vozy skladem.

Vhodný pro každý všední den. A pro nevšední zážitky.

Chcete přejít do světa e-mobility? Pak stačí pouze nastoupit. S novým vozem e-up! je to snadné. Jeho výkonný elektromotor zajistí spoustu zábavy a také čistě elektrický provoz zcela bez emisí. Jeho dojezdová vzdálenost je až 160 km. Seznamte se se všemi detaily, které z nového vozu e-up! dělají ideálního společníka pro každý den. A to i pro Vás.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu e-up! z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu e-up! z různých úhlů pohledu.

Trvale udržitelné nadšení.

Až 160 km jízdy bez emisí.

"e" pro nás znamená nejenom "elektrický" pohon s nulovými "emisemi", ale také "efektivitu". Nový e-up! kombinuje pokrokový pohon na elektřinu s dalšími inovativními technologiemi a jeho dojezdová vzdálenost je přitom až 160 kilometrů. Je tak ideálním automobilem pro jízdu ve městě i mimo něj, který je ohleduplný k životnímu prostředí a s nímž si užijete spoustu radosti z jízdy.

Z místa A do místa B s „e“.

Aby nový e-up! byl vždy automobilem, který není ničím omezen, musí být pro jeho lithium-ion baterii k dispozici vždy dostatečné množství energie. Volkswagen proto nabízí různé možnosti nabíjení, a to tím nejméně komplikovaným způsobem. Jednou z variant, jak nabíjet nový e-up!, je připojení k běžné domovní elektrické zásuvce prostřednictvím nabíjecího kabelu se síťovou vidlicí nebo střídavým proudem ve veřejné nabíjecí stanici prostřednictvím nabíjecího kabelu, který je určený k tomuto účelu. Při tomto způsobu se doba nabíjení pohybuje od šesti do deseti hodin. Dále se můžete rozhodnout pro instalaci tzv. "wallboxu", který Vám zajistí maximální komfort i maximální možný výkon pro nabíjení baterie. Jeho pomocí tak i u Vás doma zkrátíte čas nabíjení pod šest hodin. Nejrychlejším způsobem nabíjení je nabíjení stejnosměrným proudem, kterým disponují veřejné nabíjecí stanice, jejichž počet se neustále zvyšuje, a k nimž můžete se svým vozem e-up! kdykoli zajet. S rychlonabíjecím systémem CCS, který je součástí sériové výbavy, je k nabití baterie na 80 % její kapacity potřeba přesně 30 minut.

CCS: Jedna zásuvka pro střídavý i stejnosměrný proud.

Díky sériovému systému CCS (Combined Charging System) může být nový e-up! vybaven pouze jednou připojovací zásuvkou se dvěma typy zdířek pro nabíjení jak střídavým proudem pomocí kabelu pro síťovou zásuvku, nabíjecí stanice či pro "wallbox", tak kabelem pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem z veřejných nabíjecích stanic. 

Vše v zorném poli. A vše pod kontrolou.

To podstatné máte vždy před očima.

Nezáleží na tom, zda se jedná se o informace, které jsou specifické pro elektromobil, jako jsou hodnoty aktuální a průměrné spotřeby energie, zařazený rychlostní stupeň či stupeň rekuperace, dojezdová vzdálenost, přehled výkonu, ukazatel připravenosti k jízdě nebo ukazatel průběhu nabíjení baterie. Díky přehlednosti multifunkčního displeje palubního počítače má řidič nového vozu e-up! k dispozici vždy ty nejpotřebnější informace. A díky slotu "maps + more" dock můžete k Vašemu novému vozu e-up! snadno připojit také Váš chytrý mobilní telefon. 

Vždy dobré klima.

Nový e-up! zajistí dobré klima, a to i ve svém interiéru. Sériově dodávaná klimatizace "Climatronic" kromě udržování teploty na konstantní hodnotě zamezí i pronikání nepříjemných pachů zvenčí do interiéru vozu.

Vše jiné než jen okrajová záležitost.

Interiér nového vozu e-up! zapůsobí nezaměnitelným designem, který mu dodávají akcenty, jež jsou typické pro elektromobil.

Na tato místa se posadíte vždy s radostí.

Integrální sedadla nového vozu e-up! díky svému jedinečnému designu nejen dobře vypadají, ale také se na nich velmi dobře sedí. Použité materiály a jejich vysoce kvalitní zpracování tak můžete pocítit doslova na vlastní kůži. Sedadla řidiče i spolujezdce jsou sériově vybavena vyhříváním. To je další příjemný detail výbavy interiéru nového vozu e-up!, který dále podtrhuje jeho velkorysý komfort.

maps + more.

Nový e-up! vyvolá nadšení nejenom celou řadou designových prvků, ale také moderními možnostmi připojení. Například Váš chytrý mobilní telefon se tak v průběhu dne může změnit na ideální navigaci. Umožňuje to bezplatná aplikace Volkswagen "maps + more" a rádio "Composition Phone", jehož součástí je držák telefonu.

Malé „e”, unikátní pohon.

Unikátní inovace.

V novém voze e-up! uvádí Volkswagen do praxe pokrokové technologie budoucnosti. Zákazníci tak mají již dnes k dispozici elektromobil v obvyklé kvalitě a standardním komfortu, který je na vysoké technické úrovni, bezpečný a především vhodný ke každodennímu využití. Zkrátka pravý Volkswagen.

Motor

Předsudek, že elektromobily nedisponují nikterak vysokým výkonem, může nový e-up! se svým maximálním výkonem 60 kW (82 k) a krouticím momentem 210 Nm, který je k dispozici od první otáčky motoru, lehce vyvrátit. Také další hodnoty jízdních výkonů jsou přesvědčivé. Nebo Vás snad někdy napadlo, že by bylo možné pouze na energii z baterie jet rychlostí až 130 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlit za pouhých 12,4 sekundy?

Náklady na ujetí 100 km jsou nižší než 50 Kč.

Nový e-up! spotřebuje na 100 kilometrů 11,7 kWh energie, což představuje 49,60 Kč (při ceně 4,24 Kč za 1 kWh). Nový e-up! tak patří k nejefektivnějším vozům i mezi elektromobily.

Nový e-up!: Nyní i v kapesním provedení.

Pro případ, že by nový e-up! nebyl již sám o sobě dostatečně inovativní, připravil Volkswagen ještě jeden sofistikovaný technický prvek - aplikaci pro chytré mobilní telefony, která v kombinaci s portálem Car-Net (Car-Net e-Remote) dokáže na dálku ovládat celou řadu funkcí automobilu. To s sebou přináší nejen výjimečnou dávku komfortu, ale umožňuje Vám odstartovat s maximální hodnotou dojezdové vzdálenosti a optimalizovat spotřebu energie.

» Více informací o systému Car-Net

Další postup