Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Technologie, která není pouze vpředu, ale vítězí. Nový Golf R, jenž je silnější než kdykoli v minulosti, je důkazem extrémního technologického pokroku. Díky výkonu 228 kW (310 k), krouticímu momentu 380 Nm a dvouspojkové převodovce DSG je spojením té pravé vášně pro automobilový sport s prvky sportovní výbavy a přesvědčivého výkonu.

Výbava & Design Vysoce kvalitní výbava, která se projevuje vzhledem automobilového sportu, a čisté linie designu s detaily specifickými pro model „R“ jsou určujícími vlastnostmi vozu Golf R. U mnoha prvků navíc máte možnost volby mezi jejich různým provedením.

Exteriér

Ryzí Golf R. Světlomety s dynamickým osvětlením zatáček a sportovní nárazník propůjčují vozu výrazný vzhled a podtrhují tak jeho sílu.

Interiér

Design interiéru je harmonickým pokračováním dojmů, které navozuje exteriér a dokonale evokuje pocity automobilového sportu. Završením sportovního temperamentu jsou sportovní sedadla "Top", atraktivní detaily z kůže a výrazná loga "R".

Kola z lehké slitiny

Kola z lehké slitiny Vašeho vozu Golf R jsou zárukou nadšení, a to jak v klidu, tak za jízdy, a dále tak umocňují sportovní vzhled automobilu.

Technologie Ze závodní dráhy přímo na asfalt silnice. Díky stálému pohonu všech kol 4MOTION, silnému motoru TSI s přeplňováním turbodmychadlem a přímým vstřikováním paliva si užijete mimořádné jízdní zážitky. Nová sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG pak navíc zajistí zrychlování bez přerušení přenosu hnací síly, které je navíc i velmi efektivní.

Motor

Nový Golf R díky výkonu 228 kW (310 k), velkému krouticímu momentu a úžasnému zrychlení suverénním způsobem projevuje svou sílu na asfaltu silnice.

4MOTION

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Adaptivní regulace podvozku DCC

Sami si určíte, zda chcete cestovat uvolněně nebo razantním způsobem. Díky nastavení volitelné adaptivní regulace podvozku DCC je možné přizpůsobit podvozek automobilu Vašemu individuálnímu jízdnímu stylu i charakteru povrchu vozovky.

Sport HMI

Jaký je aktuální výkon pohonné jednotky? Jak velký je plnicí tlak? Teď máte o technice dokonalý přehled. Rozhraní "Sport Human Machine Interface" (HMI) Vám poskytuje informace o výkonu Vašeho vozu Golf R.

Launch Control

Na silnici je jako doma. Nový Golf R je zde zcela ve svém živlu. Nejlépe se však cítí na závodní trati.

Infotainment Infotainment systémy nového vozu Golf R splní i ty nejvyšší nároky – mimo jiné díky sériové dotykové obrazovce a volitelnému ovládání pomocí gest.

Rádia

Posloucháte při řízení rádi hudbu, ale nechcete se přitom vzdát prvotřídního komfortu ani rezignovat na možnost mít ty nejaktuálnější informace? Potom Vás nepochybně potěší rádio Composition Media.

Navigační systémy

Dva volitelné navigační systémy Vám nabízení množství inovativních funkcí a žádné přání nenechají nesplněné. Vy si tak budete moci užívat zábavu na prvotřídní úrovni a přitom pojedete jistě ke svému cíli.

Car-Net Guide & Inform

Díky službám Car-Net Guide & Inform najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší parkovací místa nebo čerpací stanici. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu.

Telefonování

Díky volitelnému telefonnímu rozhraní "Business" můžete pohodlně telefonovat při vysoké kvalitě hovoru. Telefonní hovory započaté mimo automobil mohou jednoduše pokračovat přes hands free sadu ve voze.

Active Info Display

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

ACC & Front Assist

Díky sériovému adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Součástí sériové výbavy je asistent nouzového brzdění "Front Assist" s rozpoznáváním chodců.

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme semi-automatickou kontrolu nad vozem.

Blind spot sensor

Volitelný "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Další postup