Dynamika současnosti: motor vozu e-Golf

Cestování na úrovni doby

Kombinovaná spotřeba elektromotoru (kWh/100 km) se pohybuje od 13,2¹ (s 16" koly) do 14,1¹ (se 17" koly). A překvapující je také to, kolik dynamiky se v něm při tak nízkých hodnotách spotřeby skrývá. e-Golf nabízí nejenom stejnoměrný krouticí moment v celém rozsahu otáček, ale také působivé zrychlení z 0 na 100 km/h za 9,6 sekundy. Mimořádně rychlý je přitom na prvních 60 metrech. Na radost se jménem e-Golf se však můžete také spolehnout. Na jeho vysokonapěťovou baterii poskytuje Volkswagen v rámci platných záručních podmínek s ohledem na vady materiálu nebo funkce osmiletou záruku, resp. záruku do ujetí 160 000 km - v závislosti na tom, co nastane dříve. Baterie je navíc konstruována tak, aby - aniž by jakkoli omezovala nabídku místa - byla ve voze ideálně umístěna a byla přitom optimálně chráněna v případě kolize.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menü schließen

e-Golf

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
INTERMOBIL Created with Sketch.
INTERMOBIL Created with Sketch.
INTERMOBIL Created with Sketch.
INTERMOBIL Created with Sketch.