Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen T-Cross. Prostě víc.

Spustit video

Flexibilní SUV, které se přizpůsobí Vašim přáním. Nový T-Cross je absolutně všestranný automobil: dojem zanechá nejenom svým výrazným a dynamickým designem, ale také svojí flexibilitou. Díky celé řadě designových variant přináší více svobody – pro spontánní podnikání, cestování na dlouhé vzdálenosti nebo proměnlivé požadavky všedních i nevšedních dnů.

Automobil, jenž neodpovídá žádné existující definici.

Nechte se okouzlit automobilem, jenž neodpovídá žádné existující definici a který je v každém svém rysu zcela mimořádný. Je prostě přesně takový, jako Vy.

Design Bohatě obdařený talentem: nový T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a vysoké hodnotě při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

Exteriér

Výrazný vzhled v kompaktním crossover designu.

Nový T-Cross představuje spojení atmosféry města a funkčního designu: dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

Interiér
Světla
Kola

Interiér

Je tak individuální jako Váš osobní vkus.

K jedinečným prvkům interiéru patří osvětlení Ambiente, vysoce kvalitní potahy sedadel i volitelné designové pakety ve třech různých variantách. Výbava interiéru poskytuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale také možnost individualizace.

Světla

Jasné argumenty zřejmé již při prvním pohledu.

Nový T-Cross vydává spoustu světla: díky sériovým LED světlům pro denní svícení a halogenovým světlometům se toto městské SUV prezentuje v dokonalém světle. Linie Style je navíc vybavena hlavními světlomety s LED technologií.

Kola

Točí se pro Vás. Nabídka kol pro T-Cross.

Rozhodnutí, se kterými koly Váš T-Cross nejvíce zazáří, je pouze na Vás. Díky bohaté nabídce kol* bude Vaše rozhodování asi značně obtížné. Kola z lehké slitiny o rozměru od 16 do 18 palců dodají Vašemu vozu T-Cross zcela individuální vzhled - příkladem mohou být osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Nevada"** v černé barvě s leštěným povrchem.

Individualizace Nový T-Cross má tolik podob jako žádný jiný automobil. Díky volitelným designovým paketům „Black“, „Energetic“ a „Garden“ mu můžete dodat zcela nezaměnitelný vzhled a vytvořit z něj stylovou ikonu.

Designový paket "Energetic"

Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání.

Volitelný oranžový designový paket "Energetic" na sebe přitahuje pohledy okolí. Díky povedené barevné kombinaci designu dekoru z oranžové "Energetic" a šedé barvy se dostanete na čelní pozici v prosazování barevného stylu a z Vašeho modelu T-Cross se stane skutečná módní ikona.

Designový paket "Black"

Sami si zvolíte individuální vzhled interiéru Vašeho vozu.

Preferujete decentní barvy a sportovní styl? Pak byste se měli rozhodnout pro volitelný designový paket "Black". Díky akcentům v interiéru, jako je dekor v kombinaci černé barvy ve vysokém lesku a šedé se každá jízda ve Vašem voze T-Cross promění v nezapomenutelný zážitek.

Designový paket "Garden"

Interiér, který je zcela podle Vašeho vkusu.

Rozdíl spočívá v té správné kombinaci barev: interiéru Vašeho vozu T-Cross můžete na přání dodat barevné akcenty. Díky středním plochám sedadel a vnitřním plochám jejich zvýšených boků v tyrkysové, oranžové a šedé "Platinum" a ušlechtilému designu dekorů v černé a šedé barvě proměníte interiér vozu na kompozici, která na sebe přitahuje pozornost.

Výbava Přizpůsobte nový T-Cross Vašim individuálním představám a vyberte si jednu z linií výbavy Life nebo Style. Obě varianty výbavy budou vždy splňovat Vaše nároky na kvalitu a komfort.

Style

Komfort, který můžete vidět i cítit.

Nový T-Cross ve výbavové linii Style Vám přináší vysokou úroveň komfortu a bohatou nabídku funkcí, jako např. LED světlomety, zadní parkovací kamera, sportovně komfortní sedadla na předních místech nebo výrazná sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny.

Life

Nastoupit a užívat si pohodlí.

Ve výbavové linii Life se budete od počátku cítit velmi pohodlně: prvky, jako klimatizace, variabilní podlaha zavazadlového prostoru, multifunkční volant nebo multifunkční ukazatel "Plus" promění každou jízdu na příjemný zážitek.

Komfort Rozhodujete se spíše spontánním způsobem? Potom je pro Vás nový T-Cross ideálním společníkem na cesty. Díky zcela sklopnému opěradlu sedadla spolujezdce a posuvné lavici zadního sedadla je velmi prostorný a flexibilně se přizpůsobí Vašim potřebám. Inovativní a moderní digitální panel „Active Info Display“, který se dodává na přání, posune Vaši kabinu do digitálního věku. Na displeji si můžete vyvolat jízdní data nebo optické zobrazení asistenčních systémů.

Zadní sedadla
Přední sedadla
Prostor
Active Info Display

Zadní sedadla

Flexibilní zůstanete i na Vašich cestách.

Díky posuvné a dělené lavici zadního sedadla a většímu místu pro nohy cestujících dokazuje T-Cross svou enormní přizpůsobivost. Konkrétně to znamená více místa pro Vás i Vaše spolucestující a více prostoru pro všechna zavazadla.

Přední sedadla

Komfort tak, jak ho máte rádi.

Zůstaňte jen prostě sedět. Zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti šetří volitelná bederní opěrka Vaše záda. A sedadlo spolujezdce se zcela sklopným opěradlem je velmi praktické - po jeho sklopení se vytvoří ve Vašem voze T-Cross další prostor pro cestovní zavazadla a nákupní tašky.

Prostor

Více prostoru pro Vaši flexibilitu.

Potřebujete více volného prostoru? Můžete jej mít. T-Cross Vám díky svému všestrannému interiéru a velkému zavazadlovému prostoru nabízí spoustu místa pro cestující, zavazadla i podnikání spontánních výletů.

Active Info Display

Sledujte pouze ty informace, které chcete vidět.

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní a moderní digitální panel "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jenom aktuální rychlost a množství paliva v nádrži.

Infotainment Ať v průběhu jízdy potřebujete aktuální informace o dopravě, chcete se dostat do cíle své cesty za pomoci navigace, nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu – Váš T-Cross Vám nabízí mnoho možností, jak můžete pohodlně a snadno využívat moderní technologie.

Rádia & navigační systémy

Zábava i navigace na vysoké úrovni.

Rádio a spolehlivá navigace jsou pro Vás absolutní nezbytností? Máme pro Vás dobré řešení. Rádia a navigační systémy z nabídky pro T-Cross Vás na Vašich cestách potěší barevnou dotykovou obrazovkou, až šesti reproduktory a mnoha možnostmi připojení. Navigační systém "Discover Media" vyvolá nadšení velkým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců) a intuitivní navigací, kterou můžete navíc rozšířit pomocí mobilních služeb online Car-Net a získat tak dopravní informace v reálném čase.

Konektivita
Telefonní rozhraní
Hudba

Konektivita 

Buďte ve spojení se vším, co je pro Vás důležité.

Díky svému chytrému mobilnímu telefonu jste téměř stále online. Proč by tomu mělo být jinak ve Vašem voze T-Cross? Car-Net "Guide & Inform" Vám usnadní život za volantem a umožní Vám pohodlněji dosáhnout cíle Vaší cesty. Velmi brzy zjistíte, že užitečné informace a praktické funkce jsou pro Vás nepostradatelné. A díky aplikaci Volkswagen Connect budete mít vždy přehled o všech důležitých informacích o Vašem voze T-Cross.

Telefonní rozhraní

Usnadňuje Vám komunikaci.

Více energie pro mobilní telefon, tablet nebo MP3 přehrávač. Váš přístroj jen stačí pohodlně připojit k integrovanému USB portu. Chytrý mobilní telefon s podporou standardu Qi lze nabíjet ještě pohodlnějším způsobem - stačí ho pouze položit do přední odkládací přihrádky, kde bude jeho baterie prostřednictvím indukčního nabíjení rychle nabita na plnou kapacitu.

Hudba

Ve zvukovém ráji: s audiosystémem "beats" a Apple Music.

Ve Vašem novém voze T-Cross si nyní můžete užívat Vaši oblíbenou hudbu s Apple Music díky níž můžete přes stream poslouchat více než 50 miliónů skladeb. Apple Music si ve spojení s výkonným audiosystémem "beats" můžete užívat bezplatně po dobu 6 měsíců*, a to jak offline, tak streamovaný online. Dokonalý zvuk je tak zajištěn.

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes. Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Asistenční systémy Asistenční systémy přispívají ve Vašem voze T-Cross k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace, nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

Bezpečnost
Jízda
Parkování

Bezpečnost

Zaručuje Vaši bezpečnost.

V testech jsou nové automobily podrobeny náročným zkouškám - jak v nárazových zkouškách, tak i v mnoha dalších zkoumáních, kdy je hodnocena aktivní i pasivní bezpečnost. T-Cross patří k nejbezpečnějším vozům ve své třídě.

Jízda

Nehádejte se prosím, kdo bude řídit.

Řízení nového vozu T-Cross Vám přinese spoustu radosti. K tomu přispívají také praktické asistenční systémy, díky nimž bude jízda mnohem snazší a komfortnější. Dopřejte si větší pohodlí například při jízdě na dlouhé vzdálenosti, kdy Vám asistenční systémy mohou usnadnit řízení.

Parkování

Jízda přináší radost. A parkování nyní také.

Parkování se může proměnit ve zkoušku trpělivosti. Je proto dobré, že Váš nový T-Cross může být na přání vybaven parkovacími asistenčními systémy, které z parkování udělají dětskou hru.

Další postup