Objevte novou e-nergii.

e-Golf & Golf GTE Budoucnost má své jméno.

Nový e-Golf

Elektrický Golf s novou, silnější pohonnou jednotkou disponuje výkonem 100 kW, dojezdem až 300 km a veškerým komfortem standardních modelů. Využít tak můžete ovládání pomocí gest nebo takřka autonomní jízdu v dopravní koloně.

Nový Golf GTE

Nový Golf GTE s plug-in hybridním pohonem nabízí kombinaci nekompromisního výkonu 150 kW (204 koní) a nízké průměrné spotřeby od pouhých 1,6 l/100 km.

Passat GTE & Passat GTE Variant Plug- in Hybrid bez kompromisů.

Nový Passat GTE

Zná cestu do budoucnosti: Přenos impozantní síly nového vozu Passat GTE zajišťuje vysoce efektivní technologie Plug-in Hybrid, která z něj činí mimořádně hospodárný automobil. Passat GTE tak v sobě spojuje to nejlepší z obou světů - nezprostředkovaně a bez kompromisů.

Nový Passat GTE Variant

Plug-in Hybrid bez kompromisů existuje také jako prostorný Passat Variant, který představuje kombinaci automobilu, který ujede na čistě elektrický pohon zcela bez emisí 50 km, a automobilu pro jízdu na dlouhé vzdálenosti, jenž v hybridním módu ujede více než 1000 km.

Nový e-up!

Čistě elektrický.

Elektrizující nadšení každý den: e-up!, který je ztělesněním motta "Malé auto, velký pokrok", zaujme mnoha inovacemi, výkonným elektromotorem a dojezdovou vzdáleností až 160 km. A to nejenom svého řidiče, ale také životní prostředí.

Sestavte si Váš Volkswagen e-up, e-Golf, Golf GTE, Passat GTE, Passat GTE Variant

Váš další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím