I Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních sedadlech

Integrované dětské sedačky

Volitelné integrované dětské sedačky zajišťují bezpečí a komfort pro děti s doporučenou minimální výškou těla 115 cm. Integrované dětské sedačky byly vyvinuty pro děti o hmotnosti od 15 kg do 36 kg, což odpovídá skupině II / III standardu ECE-R 44. Boční opěrky hlavy zvyšují nejenom bezpečnost, ale jsou také velmi pohodlné v případě, že po dlouhém dni přemůže dítě únava. Zvýšená poloha sedáku umožňuje, aby bezpečnostní pás byl ve správné poloze a mohl tak zajistit optimální boční držení těla. A v případě, že Váš potomek ještě nesplňuje požadavky na výšku a hmotnost (min. 115 cm, 15-36 kg), máte díky snadno dostupným úchytům ISOFIX možnost jednoduše ukotvit na toto sedadlo vhodnou dětskou sedačku. Mimochodem: S druhou integrovanou dětskou sedačkou jste natolik flexibilní, že s sebou můžete vždy vzít kamaráda svého dítěte.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
Porsche Brno Created with Sketch.
Porsche Brno Created with Sketch.
Porsche Brno Created with Sketch.