Nastupte si a užívejte si pohodlí

Výbavová linie Life Vám dá spoustu důvodů k radosti. Pomocí tlačítka na multifunkčním volantu můžete například na rádiu vybírat Vaši oblíbenou hudební stanici. Jezdíte hodně často? Pak oceníte praktické úložné prostory. Podlaha zavazadlového prostoru umožňuje přepravu velkých předmětů, opěradlo sedadla spolujezdce je navíc možné zcela sklopit. Multifunkční ukazatel "Plus" Vám přímo ve Vašem zorném poli zobrazuje důležité informace, jako např. aktuální spotřebu nebo vypočtenou dojezdovou vzdálenost. Praktický je rovněž velký odkládací box v střední loketní opěrce vpředu a stylové dekory "Pineapple", které přispívají k úhlednému interiéru. 16" kola z lehké slitiny "Belmont" pak dokonale završují dynamický vzhled Vašeho modelu T-Cross Life.

Operativní leasing je určen pouze pro firmy a podnikatele a splátky jsou uvedeny bez DPH. Cenu vozů a další částky jsou uvedeny vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
Porsche Brno Created with Sketch.
Porsche Brno Created with Sketch.
Porsche Brno Created with Sketch.