Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Rodina vozů ID. Budoucnost elektromobility.

Naše odpověď na výzvy zítřka. Rodina vozů ID. nabízí vše, co očekáváte od mobility budoucnosti: Jsou poháněné elektřinou, jsou efektivní a jezdí lokálně zcela bez emisí – poskytují tak řešení pro společnost, která stále více žije v městských aglomeracích a která má stále rostoucí požadavky na mobilitu.

ID.3: Revoluce místo evoluce.

První model z řady ID. bude uveden na trh v roce 2020.

ID. Buzz: Všude doma.

S naším konceptem ID. Buzz, přivádíme legendární ikonu Bulli zpět na silnice. Nejmodernější technologie a flexibilní koncepce interiéru, která zajistí maximální svobodu, budou i v budoucnosti přinášet lidem radost. Ikona s puncem jedinečnosti určená pro lidi s osobností.

 

ID. Crozz: Připraven. A Vy?

Pokud byste mohli znovu objevit mobilitu, jak by asi vypadala? Vyvinuli jsme koncept, který Váš všední den nabije elektřinou. Naše vize crossover modelu s pohonem na elektřinu ID. Crozz nabízí velkou dojezdovou vzdálenost i radost z jízdy pro všechny, kteří jsou doma jak ve městě, tak v přírodě. Jste připraveni?

ID. Vizzion: Vize elektromobility.

Nejpřesnější způsob, jak předpovídat budoucnost, je tvořit ji. Příkladem může být model ID. Vizzion - naše vize luxusní limuzíny, která inteligentním způsobem spojuje progresivní design s nejmodernější technologií. Evidentní důkaz toho, že budoucnost již dávno začala.

ID.R: Challenge AcceptID

Elektromobilita se vyvíjí mílovými kroky. A žádný jiný automobil to nedemonstruje jasnějším způsobem než vícenásobný držitel rekordů mezi závodními vozy s elektrickým pohonem - Volkswagen ID.R.

Jeden modul. Mnoho modelů. Ať se jedná o městský automobil nebo SUV až se 7 sedadly: Modulární platforma MEB, která je určena pro elektromobily, nabízí vše, co od elektromobility budoucnosti očekáváte. Můžete se těšit na větší prostor, flexibilitu, komfort i dynamiku. Jinak řečeno: zcela novou kvalitu mobility.

Mohlo by Vás také zajímat:

Jeden modul. Mnoho modelů.

Baterie – úložiště energie budoucnosti.

Vozy zobrazené na této stránce jsou koncepty vyrobené před zahájením sériové produkce.