Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Tiguan Život bez hranic.

Zanechá dojem.

Nový Tiguan Vám v každém terénu otevírá spoustu možností. Díky moderním technologiím a suverénním jízdním vlastnostem Vás podporuje ve všem, čeho chcete dosáhnout - ať je to v terénu, na silnici nebo online. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro dynamickou eleganci linie výbavy Highline, nebo pro ještě sportovnější výbavu R-Line, nový Tiguan je ztělesněním toho, co napovídá již první dojem.

Zažijte život bez hranic a seznamte se s novým vozem Volkswagen Tiguan.

Nový model Tiguan vyráží na exkluzivní roadshow po České republice, která představí stylový vůz pro novodobé dobrodruhy a život bez hranic. 12 českých osobností vyráží s novým modelem Volkswagen Tiguan za životem bez hranic. Objevte s nimi místa, která jsou #newintown

Těšíme se na Vás!

Galerie

Seznamte se s novým vozem Tiguan z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s novým vozem Tiguan z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Ve Vašem voze Volkswagen si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií - s vyladěnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé multimediální přání.

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Můžete mít například neustálý přehled o aktuální situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform"¹ toho však nabízejí mnohem více.

Asistenční systémy

Pohled na okolí vozu "Area View"

Pomocí čtyř kamer zjistíte, co se děje kolem Vašeho automobilu.

Nebylo by krásné, abyste v nepřehledných situacích, jako např. při vyjíždění z parkovacího místa v rušném centru města nebo při manevrování v náročném terénu, mohli jedním pohledem zachytit vše, co se děje v širším okolí Vašeho automobilu? Díky čtyřem kamerám pohledu na okolí vozu "Area View", který je součástí výbavy na přání, se toto přání stává realitou.

Parkovací asistent "Park Assist"

Parkování přenechte Vašemu automobilu.

Parkovací asistent "Park Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás nadchne i v případě, že patříte do nepočetné skupiny jedinců, kteří i před publikem chladnokrevně zajedou do nejtěsnější parkovací mezery. Systém dokáže parkovací místa nejenom rozpoznat, ale umí do nich také samostatně zajet.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist"

Couvání s přívěsem se změní na oblíbenou zábavu.

Při couvání s přívěsem za Vás může Váš automobil převzít ovládání volantu. Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás zbaví stresu při manévrování s přívěsem.

 

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"

Udržujte své vozidlo v jízdním pruhu a zachovejte si přitom přehled.

Monotónní jízdy, zužující se jízdní pruhy a úzké venkovské silnice mohou po delší době strávené za volantem vést k oslabení koncentrace. Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který je součástí sériové výbavy, Vám proto pomáhá tyto situace lépe vyhodnotit a minimalizovat tak riziko nehody.

 

Efektivita

Možnost připojení přívěsu

Když potřebujete uvést do pohybu více věcí.

Potřebujete někdy pro realizaci svých plánů cestovat s přívěsem? S vozem Tiguan to není žádný problém. Díky manuálně výklopnému tažnému zařízení, které je součástí výbavy na přání, můžete k vozu Tiguan připojit přívěs o hmotnosti až 2,5 tuny.

 

4MOTION Active Control

Váš Volkswagen se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu. 

Tiguan je nejenom prostředkem k získávání nových zážitků, ale sám je jedním z nich. Díky systému 4MOTION Active Control máte k dispozici nastavení, která jsou přesně přizpůsobená nejrůznějším podmínkám terénu. V módu "Onroad" navíc můžete pomocí volby jízdního profilu vybírat z pěti různých možností.

4MOTION

Neztrácejte přilnavost pneumatik.

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém a nerovném povrchu vozovky? Díky inteligentnímu pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř za každých okolností.

Komfort

Head-up-Display

Zajistí dokonalý přehled. 

Transparentní Head-up-Display, který je součástí výbavy na přání, zobrazuje důležité informace, jako např. dopravní značky nebo pokyny navigačního systému bezprostředně v zorném poli řidiče - přímo před čelním sklem.

 

 

Active Info Display

Zobrazuje přesně ty informace, které chcete vidět.

Inovativní digitální panel kombinovaného přístroje "Active Info Display", který je pro linii Highline součástí sériové výbavy, umožňuje díky různým profilům přehledné zobrazení informací, které jsou přesně přizpůsobené aktuálním potřebám a jež lze kdykoli rychle vyvolat.

 

Bezpečnost a komfort

V tomto automobilu je o Vás dobře postaráno.

Posaďte se do vozu SUV, ve kterém se budete cítit bezpečně. Důvodem je celá řada opatření, jako např. airbagy, multikolizní brzda, proaktivní systém ochrany cestujících nebo systém sledování únavy řidiče (některá z nich jsou součástí výbavy na přání).

 

Další postup