Nový Golf Sportsvan

Nový Golf Sportsvan

Po nastoupení se budete cítit jako doma. Zjistěte, co na Vás čeká na světové premiéře.

Komfort. Dokonalý prostorový zázrak. Nový Golf Sportsvan nabízí spoustu místa pro celou rodinu a pro mnoho zavazadel. Díky zvýšené pozici sedadel navíc umožňuje pohodlné nastupování i vystupování, stejně jako lepší přehled o situaci vně vozu za jízdy.

Koncepce prostoru.

Nový Golf Sportsvan projeví svou skutečnou velikost zejména ve svém interiéru. Zde ohromí inteligentní řešení, která nabízejí spoustu prostoru, jako např. flexibilní zadní lavice sedadla.

Personalizace.

Zcela personalizovaný. Plně automatický. Nový Golf Sportsvan lze na přání zcela individuálně přizpůsobit Vaší osobě. Prostřednictvím paměti "Key Memory" Vás automobil identifikuje a naladí Vám např. oblíbenou radiostanici, nastaví klimatizaci a z paměti vyvolá Váš jízdní profil.

Sklopné stolky
Odkládací přihrádky
Odkládací kapsy ve dveřích
Variabilní zadní sedadla

Sklopné stolky.

Od linie výbavy Comfortline jsou na zadních stranách opěradel sedadel řidiče a spolujezdce umístěny kapsy a sklopné stolky, které cestujícím na zadních sedadlech přinášejí ještě více komfortu.

Odkládací přihrádky.

Vše důležité máte na dosah a pod kontrolou. Ať už se jedná o praktickou odkládací přihrádku na palubní desce, nebo celou řadu dalších možností pro odložení drobností, vše máte v pohodlném dosahu. Odkládací přihrádka s možností chlazení na palubní desce na straně spolujezdce je navíc součástí sériové výbavy. 

Odkládací kapsy ve dveřích.

Vždy na jiném místě. Vše je však tam, kde má být. Odkládací kapsy ve dveřích nabízejí místo pro drobné předměty. Bez dlouhého hledání tak vždy najdete to, co potřebujete.

Variabilní zadní sedadla.

Udělejte si tolik místa, kolik právě potřebujete. Lavice zadního sedadla je nejenom asymetricky dělená a sklopná, ale lze ji také posouvat v podélném směru.

Design Jízda v krásném prostředí. Design a výbava interiéru vozu Golf Sportsvan zaujmou svou nadčasovou elegancí.

Užijte si pohodlí domova, i když jste na cestách.

První, co si uvědomíte, když pohlédnete na nový Golf Sportsvan, je důvěrně známý pocit - doma jste ještě dříve, než nastoupíte. Je to Golf tak, jak jej znáte. Přitom je jedinečný, mimořádně mnohostranný a větší. Jeho sportovní charakter umocňuje dynamická silueta a elegantně prodloužená kapota motoru. Vše vyvolává další naléhavou touhu - okamžitě nastoupit a vyrazit.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno.

Interiér zalitý světlem si můžete užívat nejen při slunečných dnech, ale i tehdy, když je slunce schované za mraky. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním, které se dodává na přání, zajistí v novém voze Golf Sportsvan ještě příjemnější světelnou atmosféru.

LED světlomety.

Zajistí vynikající světelné podmínky i před automobilem. Volitelné LED světlomety umocní kvalitu designu nového vozu Golf Sportsvan. Kromě nízké spotřeby energie je spektrální charakteristika jimi vyzařovaného světla podobná spektru světla denního a proto jsou velmi příjemné pro oči.

Asistenční systémy. Díky inteligentní technologii se můžete cítit uvolněně. Asistenční systémy nového vozu Golf Sportsvan se postarají o Váš komfort a v rámci daných možností Vám pomohou při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

Asistent pro jízdu v koloně

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. 

„Emergency Assist“.

Probouzí Vaše smysly. Přitom však předchází nepříjemnému probuzení. Volitelný asistent pro případ náhlého zdravotního selhání "Emergency Assist" zasáhne v rámci možností daných systémem v případě, že v delším časovém úseku neregistruje žádnou aktivitu řidiče.

Rozpoznávání chodců.

Rozpoznávání chodců je systém automobilky Volkswagen, který v rámci daných možností dokáže zabránit kolizi s chodcem nebo alespoň zmírní její následky.

Infotainment. Komfortní zóna bude nyní dosahovat z Vaší pohovky až do Vašeho nového vozu Golf Sportsvan. Inovativní infotainment systémy Vám zajistí vynikající zábavu tak, ji máte rádi. Navíc umožní to nejlepší připojení k internetu, díky kterému můžete objevit například zajímavá místa.

Rádia a navigační systémy.

Od perfektního startu motoru ve dne až po noční serenádu. Posloucháte v průběhu jízdy rádi hudbu, přitom však chcete mít ty nejaktuálnější informace a nechcete se vzdát prvotřídního komfortu? Zdrojem nadšení pak pro Vás zcela jistě bude nabídka rádií a navigačních systémů.

Telefonní rozhraní.

Dokonalé připojení a přitom absolutně mobilní. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Business" si můžete užívat vynikající kvalitu hovoru na všech místech pokrytých signálem mobilní sítě a obě ruce přitom můžete mít na volantu.

Car-Net „Security & Service“.

Díky volitelným službám Car-Net "Security & Service"** máte přístup k důležitým datům automobilu. V případě nehody je pak v rámci možností systému automaticky navázáno spojení s centrem tísňového volání Volkswagen. Díky crash senzorům je následně automaticky odeslána Vaše pozice i data o automobilu a je předána zpráva záchranné službě. Hlášení o nehodě, které jste se stali svědky, lze provést také manuálně pomocí stisku tlačítka a třítlačítkovém modulu.

Další postup

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím