Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Financování s Volkswagen Financial Services

Využijte financování od profesionálů

Pokud jste si vyhlédli některý z modelů naší atraktivní nabídky a vybrali jste si výbavu na míru, zbývá Vám již jen zvolit si optimální způsob financování Vašeho nového vozu. Abychom Vám tento krok maximálně usnadnili, máme pro Vás přichystáno značkové financování Volkswagen Financial Services.

Jak již název napovídá, značkové financování Volkswagen Financial Services je služba poskytovaná ve spolupráci se značkou Volkswagen. To pro Vás znamená obrovskou výhodu ve formě spojení výhodných podmínek úvěru a finančního leasingu s dalšími službami a benefity (pojištění, asistence, široká síť spolupracujících prodejců, servisů apod.). To vše se zárukou vysoké kvality, stability a solidnosti koncernu Volkswagen.

 

Akční nabídky financování

Volkswagen Financial Services nabízí kromě celkově výhodného způsobu financování vozu také lákavé akční nabídky.

Volkswagen Pojištění

Štěstí přeje připraveným. Proto Vám nabízíme značkové Volkswagen Pojištění, se kterým budete Vy i Váš vůz kryti v případě nesnází.

Doplňková pojištění

Volkswagen Financial Services nabízí celou řadu doplňkových pojištění, se kterými budete jištěni na cestách i v běžném životě.

Kontakty

Pokud Vás některá z uvedených nabídek oslovila nebo máte zájem o podrobnější informace, neváhejte kontaktovat klientské centrum Volkswagen Financial Services.