Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

Golf Alltrack

Výbava & Design Vysoce kvalitní výbava a čisté linie designu jsou určujícími vlastnostmi každého vozu se značkou Volkswagen. Spousta možností individualizace Vám pak umožňuje vytvořit si pouze Váš vlastní Golf Alltrack. Budete ohromeni tím, jak bohatou nabídku máte k dispozici.

Exteriér

Váš Golf Alltrack nejenom dobře vypadá, ale je také dobře připraven na jízdu v terénu.

Ať jedete do práce, nebo na horskou túru, Golf Alltrack projeví svou sebejistotu v každé situaci. Prvky typické pro terénní vozy a výrazná silueta vytvářejí zcela jasný stylový obraz.

Interiér

Pod robustním exteriérem se skrývá komfortní interiér.

Ani při jízdě v terénu nemusíte rezignovat na styl. Design interiéru vozu Golf Alltrack na Vás zapůsobí svou elegancí a vysoce kvalitními detaily.

Světla

Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.

Design osvětlení nového vozu Golf Alltrack nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Kola

Krása připravená pro Vás: nabídka kol pro nový Golf Alltrack.

Rozhodnutí, která kola vypadají na Vašem vozu Golf Alltrack nejlépe, je pouze na Vás. Dodáte mu tak svůj vlastní punc originality.

Efektivita Golf Alltrack představuje synonymum pro radost z jízdy. Pohon 4MOTION rozděluje sílu motoru na všechna čtyři kola a Vy díky tomu můžete jet efektivně v nejrozmanitějším terénu. Volba jízdního profilu Vám pak umožňuje zvolit správné nastavení podle Vašeho přání.

Navigační systém "Discover Pro" s volbou jízdního profilu.

Ukažte svůj profil - ať jedete kamkoli.

V průběhu jízdy si můžete zvolit Váš individuální program zábavy, který odpovídá Vašemu jízdnímu stylu. Díky volitelnému navigačnímu systému "Discover Pro" si můžete užít skvělou zábavu a současně můžete jeho prostřednictvím nastavit požadovaný jízdní profil.

4MOTION

Neztrácejte přilnavost pneumatik.

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém a nerovném povrchu vozovky? Díky sériovému pohonu všech kol 4MOTION je to téměř za každých okolností možné.

Motory

Užijte si velký výkon při nízké spotřebě paliva.

Patříte k těm, kteří hodně a rádi cestují, přitom však chcete udržet spotřebu paliva na nízké úrovni? Naše motory určené pro Golf Alltrack jsou optimalizovány na nízkou spotřebu, velkou tažnou sílu a vysoký výkon.

Off - road

Užijte si podporu i v náročném terénu.

Golf Alltrack Vás doveze do cíle i v případě, že k němu vedou pouze nezpevněné cesty. Je totiž vybaven podvozkem pro špatné cesty, ochrannými kryty spodku vozu a jízdním programem OFFROAD - praktickou výbavou, která Vám usnadní jízdu v terénu.

Infotainment Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat nebo potřebujete aktuální dopravní informace či chcete dojet do cíle své cesty podle pokynů navigace nebo jenom chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu – Váš Golf Alltrack Vám nabízí různé možnosti, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologie.

Telefonování

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. V novém voze Golf Alltrack máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

Rádia a navigační systémy

Zajistí, abyste směřovali k cíli a přitom měli dobrou zábavu.

Ve Vašem novém voze Golf Alltrack si sami určíte, co budete poslouchat. Sériově je vůz dodáván s rádiem Composition Media s vhodnými reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat jeden ze dvou nabízených navigačních systémů, které splní každé Vaše přání.

Car-Net Guide & Inform

Na svých cestách budete mít vždy ty aktuální informace.

Díky službám Car-Net Guide & Inform najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší parkovací místa nebo čerpací stanici. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu.

Dynaudio Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a podává zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy ve Vašem voze Golf Alltrack mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je Vám k dispozici, zajistí příjemný pocit.

Trailer Assist

Manévrování s přívěsem se změní na zábavu.

Činnost, která v minulosti znamenala spoustu stresu, se nyní dá zvládnout velmi jednoduše. Váš Golf Alltrack převezme ovládání volantu v případě, že potřebuje parkovat nebo manévrovat s přívěsem. Volitelný systém "Trailer Assist" Vám ušetří spoustu práce.

Blind spot sensor

Váš Golf Alltrack Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

Volitelný "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Front Assist a ACC

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

Díky volitelnému adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Systém kontroly odstupu "Front Assist", který je doplněn funkcí nouzového brzdění City a rozpoznáváním chodců, je součástí sériové výbavy.

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Komfort Udělejte si ve svém voze Golf Alltrack pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.

Zavazadlový prostor

Bez problémů do něj uložíte i rozměrnější předměty.

Zavazadlový prostor Vašeho vozu Golf Alltrack je nejenom velký, ale je také velmi praktický. Vždy tak budete mít k dispozici spoustu místa a vynikajícího komfortu.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Tento výhled vyvolá nadšení u všech Vašich spolucestujících.

Přejete si mít v průběhu jízdy v interiéru vozu více světla, více vzduchu i více dobré nálady? Pak byste se měli rozhodnout pro panoramatické výklopné a posuvné střešní okno. Jeho plocha je tak velká, že i Vaši spolucestující na zadních místech zůstanou v němém úžasu.

Active Info Display

Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě aktuální rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Volanty v kůži

Zajistí ještě lepší kontrolu nad Vaším vozem Golf Alltrack.

Elegantní multifunkční volant v kůži dále umocňuje kvalitu kabiny vozu Golf Alltrack. Nabídka zahrnuje více možností, které Vám díky snadnému ovládání i hebkosti kůže zpříjemní každou jízdu.

Další postup