Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím

T-Roc

Spustit video

Sebejistotu má již ve svých genech. Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace.

Zanechá dlouhotrvající dojem Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

Zanechejte sportovní dojem.

T-Roc Sport Line

Jedinečný dojem zanecháte s vozem T-Roc v linii Sport Line, jejíž výbava zahrnuje celou řadu sportovních detailů, které zvýší tep srdce každého řidiče. 

Výrazný design, který Vás bude provázet každý den.

T-Roc Style Line

Výbavová linie Style Line Vám přináší velkou svobodu pro individuální přizpůsobení, a to jak karoserie, tak interiéru. T-Roc díky tomu bude dokonalým zrcadlem Vaší osobnosti. 

Dvoubarevný lak
Charakter
Osvětlení
Dvoubarevný lak

Vystupte z davu.

Nuda a T-Roc jsou dvě věci, které nejdou dohromady. Linie Style Line prokazuje díky dvoubarevnému lakování stylovou čistotu. Pro linii Sport Line jsou pak na přání k dispozici barvy černá a červená "Flash"*.

* Bude v nabídce později.

Charakter

Ukažte všem, kdo jste.

Hledáte automobil s osobitým charakterem? Za volantem vozu T-Roc budete řídit moderní crossover, jenž zaujme svým sebejistým designem.

Osvětlení

Stanete se centrem pozornosti.

Ve dne i v noci: Koncepce osvětlení vozu T-Roc zaujme svým jedinečným designem i světly pro denní svícení, která jsou umístěna v nárazníku.

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu. T-Roc Vám díky komfortní a prostorné koncepci interiéru nabízí spoustu prostoru pro rozvoj Vaší osobnosti. K tomu přispívají také progresivní designové prvky a mnoho možností individualizace.

Individuální design
Kabina
Prostor
Komfort
Individuální design

Individuální tak, jako Vy.

Přesně tak, jak si přejete. Interiér vozu T-Roc v linii Style Line si můžete uspořádat přesně podle Vašich představ a prostřednictvím barevným akcentů projevíte Váš osobní vkus.

Kabina

V kabině máte vše pod kontrolou.

Vítejte v kabině. Zde je zařízeno vše tak, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná. A díky volitelnému multifunkčnímu volantu můžete ovládat celou řadu funkcí, aniž byste museli sundat ruce z jeho věnce. 

Prostor

Seďte nad věcí.

Ten, komu něco výjimečného připadá jako zcela normální, touží také po spoustě místa. Vy můžete mít obojí. I přes své kompaktní vnější rozměry nabízí T-Roc spoustu místa pro cestující í jejich zavazadla. Dalším plusem je pak zvýšená pozice sezení.

Komfort

Udělejte si pohodlí.

Nastupte si a užívejte si pohodlí. Ve voze T-Roc na Vás čekají komfortní sedadla, která mohou být na přání čalouněna kůží, barevné detaily a panoramatické výklopné posuvné střešní okno, které přitáhne pohledy Vašich spolucestujících směrem vzhůru.

Vyvarujte se zbytečného stresu. I když jste zvyklí zvládat stres, T-Roc Vám v celé řadě takových situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit.

Uvolněné řízení
Front Assist
Park Assist
"Blind-Spot" Sensor
Uvolněné řízení

T-Roc to udělá za Vás.

Nejenom v kritických jízdních situacích budete mít radost z asistenčních systémů, ke kterým například patří sériový systém "Lane Assist", volitelný adaptivní tempomat, volitelný asistent pro jízdu v koloně nebo na přání dodávaný systém poloautomatického řízení vozidla v případě náhlého zdravotního selhání "Emergency Assist". Díky nim bude Váš čas strávený za volantem ještě komfortnější.

Front Assist

I při jízdě v husté dopravě můžete jet uvolněně.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky systému pro sledování odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City a s rozpoznáváním chodců můžete být za volantem uvolnění. 

Park Assist

Stanete se pány silnice. A mistrovsky zvládnete také parkování.

Parkování může být někdy zkouškou z dospělosti. Je proto dobře, že T-Roc Vám díky volitelným asistenčním systémům může pomoci i při hledání volné mezery a maximálně Vám usnadní parkování.   

"Blind-Spot" Sensor

T-Roc Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa.

Volitelný systém "Blind Spot" s asistentem pro "vyparkování" Vás varuje v průběhu jízdy v rámci daných možností před automobily v tzv. mrtvém úhlu. Při couvání z parkovacího místa pak monitoruje prostor za automobilem a po jeho stranách.

Každá jízda bude na vyšší úrovni. Využijte maximálně čas strávený ve voze T-Roc. Díky moderním infotainment systémům budete mít neustále aktuální informace, můžete telefonovat pomocí hands free nebo můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu a přitom sledovat navigaci do cíle Vaší cesty. A v případě, že si to přejete, můžete jej dokonce ovládat pomocí hlasových pokynů.

Tlačítko SOS

Jste v dobrých rukách.

Je dobré vědět, že se máte vždy na koho obrátit: Díky volitelné službě nouzového volání se prostřednictvím červeného tlačítka SOS můžete 24 hodin denně spojit s centrem tísňového volání Volkswagen. Při nehodách, při nichž dojde k aktivaci airbagů, se volání na linku tísňového volání uskuteční automaticky.

Konektivita
Active Info Display
Rádia a navigační systémy
Audiosystém beats
Volitelné telefonní rozhraní
Konektivita

Nejezděte už nikdy bez připojení k internetu.

Internet může být velmi užitečný, a platí to i pro jeho využití ve voze T-Roc. Volitelné mobilní služby online Car-Net "Guide & Inform", Car-Net App-Connect a Car-Net "Security & Service" Vám mohou pomoci při zvládání každodenních mimořádných situací při jízdě v automobilu.

Active Info Display
Rádia a navigační systémy

Udržuje Vás ve správném směru a zajistí Vám dobrou zábavu.

Ve Vašem voze T-Roc se sami rozhodnete, co budete poslouchat. Nabídka zahrnuje dvě rádia se sladěnými reproduktory, jednoduchým ovládáním a mnoha možnostmi připojení externích přístrojů. Alternativně se můžete rozhodnout pro navigační systém "Discover Media", který rovněž nenechá žádné přání nesplněné.

Audiosystém beats

Potřebujete dobrou reprodukci basů?

Zesilte hlasitost - Váš soukromý koncert je připraven. Na přání je k dispozici audiosystém vytvořený specialisty firmy Beats Electronics, který ve Vašem voze T-Roc zajistí ty správné basy. Sluchátka "beats by Dr. Dre" tak nejsou jediným prostředkem, jak si poslechnout dobrou hudbu.

Volitelné telefonní rozhraní

Zůstaňte ve spojení.

Pomocí volitelného telefonního rozhraní "Comfort" s funkcí indukčního nabíjení, můžete nabíjet Váš mobilní telefon bez použití kabelu. Díky indukční vazbě na anténu vozu pak máte zajištěnu prvotřídní kvalitu hovoru. Telefonování v průběhu jízdy nebylo nikdy snadnější.

Efektivní a flexibilní jako Vy sami. Zejména u Vašeho automobilu očekáváte výkon. T-Roc může být na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION pro zajištění optimální trakce na téměř jakémkoli povrchu, sportovním podvozkem pro optimální ovládání a adaptivní regulací podvozku DCC.

Výkon
Podvozek
4MOTION Active Control
Výkon

Víme, že oceníte, když je energie využita nejekonomičtějším způsobem.

S vozem T-Roc Vám nuda rozhodně nehrozí. Jedním z důkazů je také nabídka motorů. Zde se projeví jeho ambice - i pokud jde o hospodárnost.

Podvozek

Zažijte nejsportovnější spojení mezi automobilem a vozovkou.

Sportovní podvozek a progresivní řízení zlepšují jízdní dynamiku v případě, že preferujete sportovní styl jízdy. Oba prvky jsou součástí sériové výbavy linie T-Roc Sport Line.

4MOTION Active Control

Zůstaňte suverénní. I v těch nejnáročnějších podmínkách.

Objevte nepoznané. V kombinaci s volitelným pohonem všech kol 4MOTION si můžete užít výhody systému 4MOTION Active Control, který Vám poskytuje specifické nastavení pro nejrůznější terén. Při nastavení módu Onroad pak můžete prostřednictvím volby jízdního profilu zvolit dalších pět různých nastavení.

Další postup