Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Passat s kompletním servisem zdarma

Passat s kompletním servisem zdarma

Passat je po generace etalonem třídy manažerských vozů. Nyní je ještě prémiovější, ještě vyspělejší a s nabídkou financování Volkswagen Financial Services také ještě dostupnější, než kdykoliv dříve.

Pokud si Volkswagen Passat objednáte ještě nyní, při financování s Volkswagen Financial Services získáte zdarma kompletní servis Vašeho nového vozu na dobu 3 let nebo do ujetí 45 000 km / 60 000 km* (podle toho, co nastane dříve). Při běžném užívání tak za tuto dobu nezaplatíte ani korunu za servis a o Váš vůz se s péčí postarají specialisté ze sítě autorizovaných servisů značky Volkswagen. A na Vás zbyde jen vychutnávat si jízdu ve svém Passatu.

 

Výhody pořízení nového vozu s Volkswagen Financial Services

  • Zdarma kompletní servis vozu na 3 roky nebo 45 000 km / 60 000 km*
  • Kompletní servis kryje servisní náklady na: pravidelné servisní prohlídky, běžné opotřebení, úkony kryté z prodloužené záruky výrobce
  • Financování sjednáte u všech autorizovaných obchodníků Volkswagen do 30 minut* Maximální nájezd vozu platný pro tuto nabídku se liší v závislosti na zvolené motorizaci. Více informací Vám poskytne Váš autorizovaný prodejce Volkswagen.

Podmínky

» Více informací o modelu

» Katalog

» Testovací jízda

» Seznam prodejců

 

Nabídka platí do 30. 6. 2019 nebo do odvolání.

Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní, některé prvky výbavy nemusí odpovídat příslušné nabídce.