Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Touran R-Line Rodina je pěkná jízda. Užijte si ji

R-Line

R-Line

Berte život sportovně.

Všední den je tím nejtěžším výcvikovým táborem. Abyste byli dobře připraveni na výzvy, které s sebou život rodiny přináší, potřebujete náležitou porci tréninku. A přiléhavý sportovní zevnějšek Vám zajistí prvky výbavy R-Line. Ať se rozhodnete pro paket R-Line "Exterieur" nebo pro R-Line "Interieur", Touran zanechá perfektní dojem zvenku i zevnitř bez ohledu na to, odkud se na něj díváte.

Paket R-Line „Interieur“

Interiér ve sportovním provedení.

Paket R-Line "Exterieur & Interieur" obsahuje celou řadu pozoruhodných prvků, jako např. komfortní sedadla "Top" s logem "R-Line" v horní části opěradel předních sedadel, která jsou čalouněna látkou "Race" v šedé barvě "Magnetit". Vnitřní plochy zvýšených boků sedadel jsou pak zdobeny mikrovláknem "San Remo" v barvě "Anthrazit".

Paket R-Line „Exterieur“

Projevuje svou eleganci.

Paket R-Line "Exterieur" zdůrazňuje vnější hodnotu vozu. Logo "R-Line" na předních dveřích a samozřejmě také na mřížce chladiče je vysvětlením, proč tento rodinný automobil vypadá jako vzorový atlet. Impozantní vzhled předního nárazníku umocňují černě leštěné vstupy vzduchu ve tvaru písmene "C". Každá silnice se tak změní na stupně vítězů.

Multifunkční sportovní volant

Vše držíte pevně v rukou.

Ještě dříve, než Vám dá logo "R-Line" na úvodní obrazovce jistotu, bude vše zcela evidentní - to, co napovídá vnější vzhled vozu Touran s paketem R-Line "Exterieur", plynule pokračuje i v jeho interiéru. Multifunkční sportovní volant v kůži s hliníkovým dekorem, logem "R-Line" a ozdobnými švy v šedé barvě "Kristall" Vám zprostředkuje vizuální kontakt se sportovním temperamentem.

Další postup