Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Sharan Všude doma.

Všude doma.

Návrat domů je pro mnoho lidí stejně krásný jako odjezd na cestu. S vozem Sharan lze však nyní obojí spojit dohromady. Díky jeho flexibilní koncepci prostoru, praktickým bočním posuvným dveřím a maximálnímu komfortu na všech sedadlech ve třech řadách se v něm budete cítit téměř jako v oblíbeném domácím křesle. A kromě vysoce kvalitních materiálů v interiéru má Sharan také stylový exteriér.

Vezměte místo. Spoustu místa.

Co činí domov tak krásným? Spousta místa a spousta světla. Obojího nabízí Sharan dostatek. Jeho flexibilní koncepce prostoru a až sedm sedadel zaujmou ve všech variantách. Mimořádné množství světla i čerstvý vzduch pak zajistí velké panoramatické výklopné/posuvné střešní okno (výbava na přání) s tónovaným sklem a elektricky ovládanou žaluzií, kterou je možné plynule otevřít a zavřít i při otevřeném okně. Vy sami si tak určíte, kolik slunce budete ve Vašem voze Sharan mít.

Když je někdy nutné dát garáž do auta.

Transport dlouhých předmětů umožňuje zcela sklopné opěradlo sedadla předního spolujezdce. Díky zavazadlovému prostoru, který lze pomocí funkce "EasyFold" zvětšit až na 2 430 litrů, je pak Sharan připraven na téměř každý velký transport.

Galerie

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Sharan z různých úhlů pohledu.

Seznamte se s pozoruhodnými detaily vozu Sharan z různých úhlů pohledu.

Infotainment

Car-Net "Guide & Inform"

Nejezděte bez připojení k internetu.

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Navigace

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce.

Sharan má navigační systém, který splní každé multimediální přání.

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Apple Music

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Car-Net App-Connect

Váš Volkswagen se promění na chytrý mobilní telefon na kolech.

Váš chytrý mobilní telefon Vám v mnoha případech ulehčí stres všedních dnů. A díky rozhraní App-Connect jej můžete využívat dokonce i v době, kdy sedíte za volantem. Aplikace, které jsou s rozhraním App-Connect kompatibilní, můžete pohodlně ovládat prostřednictvím dotykového displeje systému infotainment. Vaše pozornost přitom nebude odváděna od dění na vozovce.

Telefonní rozhraní "Comfort"

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji.

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort", které je součástí výbavy na přání, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Asistenční systémy

ACC & Front Assist

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu.

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky automatické regulaci odstupu ACC a asistent nouzového brzdění "Front Assist" včetně funkce City Brake, která je rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"

Udržujte své vozidlo v jízdním pruhu a zachovejte si přitom přehled.

Monotónní jízdy, zužující se jízdní pruhy a úzké venkovské silnice mohou po delší době strávené za volantem vést k oslabení koncentrace. Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás proto v rámci daných možností podporuje tím, že brání neúmyslnému opuštění jízdního pruhu.

„Blind spot senzor“ s asistentem pro „vyparkování“

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu a při vyjíždění z parkovacího místa.

"Blind spot senzor" Vás v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho automobilu při couvání z řady stojících vozidel.

Efektivita

TDI

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory jsou vybavené technologií Common Rail a jsou optimalizované na efektivitu, krouticí moment a výkon.

TSI

Rozhodněte se pro kombinaci radosti z jízdy a racionálního myšlení.

Benzinové motory TSI jsou dokonalým spojením výkonu a hospodárnosti. Maximální krouticí moment si u nich můžete užívat již při nízkých otáčkách.

Dvouspojková převodovka DSG

Zapomeňte na řazení, ale ne na radost z jízdy.

S touto převodovkou budete jezdit hospodárně a také sportovním způsobem. Dvouspojková převodovka DSG, která je součástí výbavy na přání, zajišťuje nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. Spojuje přitom výhody manuální a automatické převodovky.

BlueMotion Technology

Když hospodárnost má pro Vás tu nejvyšší prioritu.

Modely, které jsou vybavené opatřeními BlueMotion Technology, mají díky vzájemně sladěným inteligentním optimalizačním opatřením nížší spotřebu paliva.

Komfort

Integrované dětské sedačky

Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních místech.

Sharan může být na přání vybaven až dvěma integrovanými dětskými sedačkami. Komfort si mohou užít i Vaši nejmenší pasažéři.

Elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru

Tyto dveře můžete otevřít také prostřednictvím stisku tlačítka.

Dveře zavazadlového prostoru vozu Sharan je možné otevírat a zavírat také pouhým stiskem tlačítka (výbava na přání) - to je velmi praktické pro ty, kteří mají rádi, když za ně namáhavou práci udělá někdo jiný.

„Easy Open“

Pomůže Vám v případě, když právě nemáte žádnou ruku volnou.

Tuhle funkci si zamilujete zejména v situacích, kdy máte plné ruce. Díky volitelnému zamykacímu systému "Easy Open", který funguje na základě informací od senzorů, Vám k pohodlnému otevření dveří zavazadlového prostoru postačí jeden pohyb nohou.

Klimatizace "Pure Air Climatronic"

Zajistí Vám individuální cestovní klima.

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být poměrně složité zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky třízónové klimatizaci "Pure Air Climatronic" patří diskuse o nastavení teploty minulosti.

Boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním

Boční posuvné dveře otevřete i zavřete pouhým stisknutím tlačítka.

"Sezame otevři se" - téměř stejně okouzlujícím způsobem je u vozu Sharan možné otevřít i zavřít boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním (výbava na přání).

Pakety sedadel

Vy budete operativní a Vaši spolucestující si budou užívat pohodlí.

Rodina, přátelé, kolegové: Je-li k dispozici až sedm sedadel, tak si každý najde své místo. A díky systému pro usnadnění nastupování "Easy Entry" se i cestující na sedadlech ve třetí řadě dostanou pohodlně na svá místa.

Další postup