Zavřít

Panoramatické střešní okno Nebeské výhledy

Sériové panoramatické výklopné posuvné střešní okno zajistí díky svým velkým rozměrům příjemnou světelnou atmosféru a volný výhled na nebe. Přední prosklený díl lze pomocí elektrického ovládání otevřít, vyzvednout a zapustit.

Keyless Access Dveře Vašeho vozu otevřete magickým gestem

Ušetřete si hledání klíčku od vozu a klidně ho nechte ve Vaší kapse. S volitelným zamykacím a startovacím systémem "Keyless Access" postačí, když jej máte u sebe. Klíček od vozu je systémem rozpoznán ze vzdálenosti cca 1,5 metru. Jakmile otevřete pomocí kliky přední dveře na straně řidiče nebo spolujezdce, systém odemkne ostatní dveře i dveře zavazadlového prostoru. Ve voze pak pro nastartování motoru stačí pouze stisknout startovací tlačítko a můžete jet.

Design

Objevte dosud neobjevené

Díky svým vynikajícím jízdním vlastnostem a nejmodernějším systémům přináší Tiguan nejenom nové zážitky. On sám je jedním z nich. Design tak ukazuje svou novou, maskulinní a elegantní tvář. Užívejte si pohled na nápadné detaily jeho exteriéru. To ale není vše. Mnoho dalších mimořádných designových prvků jeho vysoce kvalitní výbavy objevíte také v jeho interiéru.

Design exteriéru

Design exteriéru
Snadno pocítíte, že nastal čas na změnu

Přitahují Vás nové věci? Tiguan rozhodně zanechává dojem. Nejen na první pohled.

Více informací

Design interiéru

Design interiéru
Existují místa, na která se člověk vždy rád vrací

Máte svá oblíbená místa? V interiéru vozu Tiguan rozhodně rádi strávíte o trochu více času. Díky pečlivě vybraným materiálům a čistému designu v něm budete od prvního okamžiku vnímat příjemnou atmosféru.

Více informací

 

Panoramatické střešní okno

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno
Více svobody. I směrem vzhůru

Volitelné panoramatické výklopné posuvné střešní okno zajistí díky svým velkým rozměrům příjemnou světelnou atmosféru a volný výhled na nebe. Přední prosklený díl lze pomocí elektrického ovládání otevřít, vyzvednout a zapustit.

Více informací

 

LED technologie

LED technologie
Zajistí lepší viditelnost. A také lepší vzhled

Inovativní design dodává vozu Tiguan nezaměnitelný vzhled a významně k tomu přispívají také markantně tvarované LED světlomety a LED zadní světla, jež se dodávají na přání. Díky volitelnému systému "Dynamic Light Assist" si atraktivní design mohou prohlédnout i řidiči protijedoucích vozidel, a to i při zapnutých dálkových světlech.

Více informací

 

Kola

Kola
Design, který přitahuje pozornost. A přitom se pohybuje

Tiguan nabízí celou řadu výjimečných designových prvků. Čtyři z nich jsou jeho kola, která jsou harmonicky sladěna s celkovým designem tohoto modelu a umocňují jeho charakter, který sahá od výrazné sportovní dynamiky až po stylovou eleganci.

Více informací

 

Offroad-Plus-Paket

Offroad-Plus-Paket
Stanovte si klidně vyšší cíle. Tiguan Vás k nim doveze

Hoďte starosti všedních dnů za hlavu: Tiguan Comfortline s volitelným paketem Offroad Plus již při prvním pohledu ukazuje, že si s ním můžete užít spoustu zábavy. Dokonce i tam, kam ostatní pravděpodobně nedojedou.

Více informací

 

Volitelná výbava R-Line

Tiguan jako sportovní osobní automobil má orientaci na sport již ve svých genech. Pro ještě větší zdůraznění sportovního charakteru vozu je k dispozici volitelný paket R-Line.

R-Line "Exteriér & Interiér"

Paket R-Line vytvoří z Vašeho vozu Tiguan zcela unikátní automobil

S Vaším vozem Tiguan můžete nastavit nová měřítka, s ohledem na design a sportovní vzhled: Prostřednictvím paketu R-Line vytvoříte působivou kompozici, která na sebe přitahuje všechny okolní pohledy.

Více informací

 

R-Line "Exteriér"

R-Line "Exteriér"
První dojem je rozhodující: Volitelný paket R-Line "Exteriér"

S paketem R-Line "Exteriér" se dynamický vzhled exteriéru Vašeho vozu posune na ještě vyšší úroveň. Výbava paketu zahrnuje všechny atraktivní prvky exteriéru paketu R-Line. Navíc se můžete rozhodnout pro 20" kola z lehké slitiny "Suzuka".

Více informací

 

R-Line "Black Style"

R-Line "Black Style"
Trefa přesně do černého: Paket R-Line "Black Style"

Volitelný paket R-Line "Black Style" dodá Vašemu vozu Tiguan jedinečný vzhled. Trvalý dojem tak díky výrazným, stylovým akcentům v působivé černé barvě zanecháte ještě před tím, než odjedete.

Více informací

 

Konektivita

Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat, sledovat aktuální dopravní informace, jedete k cíli Vaší cesty pomocí navigace nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu - Váš Tiguan Vám přináší celou řadu možností, jak pohodlně a snadným způsobem využívat moderní technologie.

Car-Net "Security & Service"
Car-Net "Guide & Inform"
Car-Net App-Connect
Rádia a navigační systémy

Car-Net "Security & Service"
Své uplatnění najdou jak v každodenním životě, tak i v případě nouze

Díky volitelným službám Car-Net "Security & Service" máte přehled o celé řadě důležitých dat týkajících se Vašeho automobilu. Prostřednictvím služby nouzového volání je v případě nehody automaticky navázáno spojení s centrem tísňového volání Volkswagen. Na základě informací z nárazových senzorů je automaticky zaslána Vaše pozice a data o automobilu a je zajištěno okamžité zprostředkování nezbytné pomoci. Nehodu, které jste se stali svědky, můžete nahlásit také manuálně prostřednictvím třítlačítkového modulu.

Car-Net "Guide & Inform"
Nejezděte bez připojení k internetu

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Car-Net App-Connect
Vaše aplikace můžete využívat i ve Vašem voze Volkswagen

Softwarové rozhraní Car-Net App-Connect podporuje tři inovativní technologie, které umožňují paralelní zobrazení displeje Vašeho chytrého mobilního telefonu na dotykové obrazovce systému infotainment - kromě Apple CarPlay™ také Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®.

Rádia a navigační systémy
Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce

Ve Vašem voze Volkswagen si sami zvolíte přístroj, který budete poslouchat. Nabídka pro Tiguan zahrnuje jedno rádio s vhodnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení a dva navigační systémy, které splní každé multimediální přání.

Asistenční systémy

Tiguan je vybaven inteligentními technologiemi a volitelnými asistenčními systémy, které mohou zabránit nehodě a pomáhá Vám tak v kritických jízdních situacích. Vy díky tomu máte při jízdě uklidňující a suverénní pocit.

Asistenční systémy

Trailer Assist

Zpět na přehled

Snadné parkování. I s velkým přívěsem

Váš automobil za Vás může převzít řízení při manévrování s přívěsem. Volitelný asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist" Vám pomůže při této náročné činnosti.

Area View

Zpět na přehled

Vidí dopředu. V každém směru

Ať se jedná o vyjíždění z parkovacího místa v rušném městském prostředí nebo o manévrování v náročném terénu - v těchto nepřehledných situacích by bylo velmi příjemné mít lepší přehled o situaci okolo Vašeho automobilu a tento přehled navíc získat jedním pohledem. Řešení přináší volitelný prostorový kamerový systém "Area View", který zahrnuje systém čtyř kamer.

Lane Assist

Zpět na přehled

Přímé linie. I při jízdě po silnici

Monotónní jízdy, zužující se jízdní pruhy a úzké venkovské silnice mohou při delší jízdě vést ke ztrátě koncentrace. Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" Vám proto pomáhá lépe vyhodnotit tyto jízdní situace a minimalizovat rizika.

Dynamic Light Assist

Zpět na přehled

Jasné okamžiky. I ve tmě

Dálková světla prodlužují osvětlené pole při jízdě v noci. Jejich vypínání a zapínání však obtěžuje. Volitelný systém "Dynamic Light Assist" proto dálková světla částečně cloní.

Parkovací asistent "Park Assist"

Zpět na přehled

Pohodlné parkování. Na stisk tlačítka

Tiguan Vás nejenom dovede do cíle, ale navíc za Vás také zaparkuje. Parkovací asistent "Park Assist", který se dodává na přání, změří při jízdě parkovací mezery po obou stranách silnice. V případě, že najde vhodné parkovací místo, automaticky převezme řízení a navede automobil do podélných i příčných parkovacích míst - a následně z nich také dokáže vyjet.

Asistent pro jízdu v koloně

Zpět na přehled

Automaticky zajistí pohodlí. I při jízdě v koloně

Větší komfort i ve váznoucí dopravě: Asistent pro jízdu v koloně umožňuje komfortní ovládání vozu při popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod typických pro váznoucí dopravu. Systém udržuje vozidlo v jízdním pruhu a automaticky ovládá plyn a brzdy.

Komfort

Jízda v terénu nebývá většinou moc příjemná. O to důležitější je, abyste se při jízdě k němu cítili pohodlně. Tiguan Vám díky svému prostornému interiéru a celé řadě asistenčních systémů zpříjemní každou jízdu tak, jak je to jen možné.

Easy Open
DYNAUDIO
Sedadlo ergoActive
Active Info Display
Head-up-Display

Zavazadlový prostor s funkcí "Easy Open"
Jednoduše se otevře. Jednoduše se zavře

Díky volitelné funkci "Easy Open" začíná uvolněná jízda ještě před nastoupením. Chcete-li například do zavazadlového prostoru uložit těžké cestovní tašky, nemusíte je již odkládat a hledat klíček od vozu - k otevření elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru totiž postačí jen jeden malý pohyb nohou pod zádí vozu.

DYNAUDIO Excite Surround
Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite Surround, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Sedadlo ergoActive
Před očima silnice. Za zády komfort

Volitelné sedadlo ergoActive s pečetí AGR zajistí v průběhu jízdy optimální komfort a pohodlí pro Vaši páteř. Kromě sklonu opěradla a hloubky sedáku lze elektricky ve čtyřech směrech nastavit také bederní opěrku s elektricky ovládanou masážní funkcí.

Active Info Display
Lze jej přizpůsobit. Podle Vašich potřeb

Otáčkoměr, tachometr nebo počítadlo kilometrů - na volitelném digitálním panelu "Active Info Display" máte ve svém zorném poli vše, co potřebujete vědět a ještě mnohem více informací. To nejlepší na tom je, že v centru pozornosti můžete mít vždy informace, které jsou pro Vás nejdůležitější.

Head-up-Display
Vše máte ve svém zorném poli a cíl stále před očima

Informace máte stále před očima, aniž byste museli přestat sledovat dění na vozovce. Po stisknutí tlačítka se z palubní desky vysune "Head-up-Display" (HUD), který přímo v zorném poli řidiče zobrazuje všechny důležité informace, jako je rychlost jízdy, pokyny navigačního systému, údaje asistenčních systémů nebo dopravní značky.

Technologie

Motory určené pro Tiguan jsou ideální pohonné jednotky pro ty, kteří rádi a hodně cestují, přitom však chtějí udržet spotřebu paliva na nízké úrovni. Důvodem je použitá moderní technologie, která zajišťuje nízkou spotřebu, velký krouticí moment a vysoký výkon.

Volba jízdního profilu

Připravený na všechno. Bez ohledu na povrch cesty

Díky této volitelné funkci můžete vždy zvolit vhodný jízdní profil - Normal, Eco, Sport, Comfort nebo Individual. V závislosti na tom je upraveno nastavení motoru a převodovky, stejně jako chování příslušných asistenčních systémů.

Více informací

4MOTION

Vždy budete mít zajištěnu optimální trakci

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Více informací

Motory

Větší efektivita

Ať se rozhodnete pro motor benzinový, nebo naftový, všechny nabízené pohony pro Tiguan se vyznačují vysokou efektivitou a jsou vhodné pro využití v každodenním provozu.

Více informací

4MOTION Active Control

Vyladěný

Nezáleží na tom, zda jedete po rychlostní komunikaci, nebo po zasněžené sjezdovce - díky volitelnému systému 4MOTION Active Control máte k dispozici různé jízdní profily, které jsou přizpůsobené určitému povrchu vozovky.

Více informací

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen