Menü schließen
Infolinka

 

Volejte:  844 555 599 

Pište na:  info(kwfat)volkswagen(kwfdot)cz 

 

PO - PÁ: 9:00 - 18:00 

 

Oddělení firemních zákazníků


Výběrová řízení | velkoodběratelské smlouvy | služby pro firemní zákazníky


Pište na:  fleet(kwfat)volkswagen(kwfdot)cz 

 

Výhody pro podnikatele


Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu v podobě Podnikatelského bonusu.

Pokud podnikáte jako fyzická či právnická osoba, nabízíme Vám finanční zvýhodnění na nákup vozidla za účelem Vašeho podnikání. Neváhejte a obraťte se na svého  autorizovaného prodejce Volkswagen, který Vás seznámí s podrobnými podmínkami.

Vyberte si svůj preferovaný model v našem  konfigurátoru nových vozů nebo si rovnou zvolte některý z našich skladových vozů ihned k dispozici.

 

Velkoodběratelský koncept

Při odběru 2 a více vozidel v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají další bonusy. Nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na odběr osobních vozů Volkswagen, ale zajímavé zvýhodnění na nákup získáte i v kombinaci s našimi dalšími značkami Volkswagen Užitkové vozy, Audi a SEAT. Tyto výhody při uzavření velkoodběratelské smlouvy je možné využít jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti.

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete kdykoliv obrátit buď na některého ze sítě našich autorizovaných prodejců nebo přímo na naše fleetové specialisty na adrese fleet(kwfat)volkswagen(kwfdot)cz.

Asistenční linka Volkswagen pojištění

 

Pro využítí asistenční služby | oznámení pojistné události | informace o Vaší pojistné smlouvě | žádost o změnu osobních údajů

Volejte: 1224

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team