Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Výbava & Design Golf GTI byl vždy nezaměnitelný a platí to i o jeho nejnovější generaci. Jak uvidíte, skromnost rozhodně nepatří k jeho silným stránkám. Tento model naopak bez obalu ukazuje, co se v něm skrývá.

Exteriér

Seznamte se s tváří legendy.

Nový Golf GTI zůstal věrný sám sobě, a to i ve své poslední generaci - jak uvidíte, skromnost není jeho charakterová vlastnost. Tento model Vám naopak nepokrytě dává najevo, co se v něm skrývá.

Interiér

Objevte elegantní atmosféru závodního vozu.

Sportovní, legendární a věrný tradicím: Interiér vozu Golf GTI zapůsobí svou palubní deskou, sportovními sedadly s potahy s károvaným vzorem, kryty pedálů se vzhledem ušlechtilé oceli i vysoce kvalitní, výraznou výbavou, která je typická pro model GTI.

Světla

Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.

Design osvětlení nového vozu Golf GTI nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

Kola

Otáčejí se za nimi i okolní pohledy.

Dojem, jakým zapůsobí sportovní automobil při pohledu z boční perspektivy, formuje nejvíce design kol. Dynamická kola z lehké slitiny, která se dodávají sériově nebo jsou součástí výbavy na přání, umocňují působivou sportovní přirozenost vozu Golf GTI a současně dávají vyniknout červeně lakovaným brzdovým třmenům.

Technologie Golf GTI je díky svému výkonu a sportovní orientaci zárukou ryzí radosti z jízdy. Tuhé naladění podvozku zajišťuje větší komfort, optimální trakci a lepší reakci řízení.

Motor

Tento výkonný motor Vás okouzlí.

Motor vozu Golf GTI Vám nabízí enormní výkon 169 kW (229 k), který umožňuje dosáhnout maximální rychlost 246 km/h. Na zrychlení z 0 na 100 km/h pak potřebuje pouhých 6,5 sekundy.

Progresivní řízení

Jízda zatáčkami bude ještě zábavnější.

Volitelná uzávěrka předního diferenciálu a progresivní řízení, které je součástí sériové výbavy, zvyšují radost z jízdy v zatáčkách. Přispívají k vyšší jízdní dynamice, lepší trakci a bezprostřední reakci na pohyby volantu.

Sportovní podvozek

Zvolte to nejsportovnější spojení mezi automobilem a vozovkou.

Tuhé naladění sportovního podvozku vozu Golf GTI je součástí sériové výbavy. Vám přináší více radosti z jízdy díky výrazně lepšímu ovládání vozu. Sportovní jízda je pak i mimořádně komfortní.

GTI Performance

Užijte si ještě více síly s naprostou kontrolou.

Golf GTI Performance Vám nabízí mimořádnou dávku síly a sportovního temperamentu a díky dechberoucímu výkonu je tak zárukou ještě větší radosti z jízdy.

Infotainment Ve Vašem novém voze Golf GTI si sami určíte, co budete poslouchat. K sériové výbavě patří rádio „Composition Media“ s kvalitními reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení.

Telefonování
Rádia
Navigace
Car-Net Guide & Inform
Apple Music
Telefonování

Vaše komunikace bude snazší.

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. V novém voze Golf GTI máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

Rádia

Když chcete, můžete jej používat pouze pro poslech rádia.

Ve Vašem novém voze Golf GTI si sami určíte, co budete poslouchat. K sériové výbavě patří rádio "Composition Media" s kvalitními reproduktory, intuitivním ovládáním a mnoha možnostmi připojení.

Navigace

Zajistí, abyste do cíle dojeli v dobré náladě.

Dva volitelné navigační systémy Vám nabízejí množství inovativních funkcí a díky tomu nenechají žádné přání nesplněné. Vy si tak budete moci užívat zábavu na prvotřídní úrovni a přitom pojedete jistě ke svému cíli.

 

Car-Net Guide & Inform

Na svých cestách budete mít vždy aktuální informace.

Díky službám Car-Net Guide & Inform najdete zajímavé cíle ve Vašem okolí, nejbližší parkovací místa nebo čerpací stanici. Kromě toho získáte také nejaktuálnější dopravní informace s nabídkou možností, jak se vyhnout potenciálním dopravním komplikacím, nebo aktuální zprávy přímo z internetu.

 

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf GTI mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je k dispozici, Vám zajistí příjemný pocit.

Systém kontroly odstupu "Front Assist" a adaptivní tempomat ACC

I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

Díky volitelnému adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Systém kontroly odstupu "Front Assist", který je doplněn funkcí nouzového brzdění City a rozpoznáváním chodců, je součástí sériové výbavy.

Dynamic Light Assist

Dokonale osvětlená vozovka i v případě, že v protisměru jedou jiná vozidla.

Může snad být ještě něco pohodlnějšího, než jízda po silnicích mimo město v noci s trvale zapnutými dálkovými světly? Volitelný systém "Dynamic Light Assist" Vám to umožňuje a současně zajišťuje, aby nedocházelo k oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.

Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Blind spot sensor

Váš Golf GTI Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Komfort Udělejte si ve svém voze Golf GTI pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.

Active Info Display

Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Výbava v kůži "Vienna"

Interiér Vašeho vozu se promění na obývací pokoj.

Vytvořte si svou vlastní komfortní zónu. Výbava ve vysoce kvalitní a jemné kůži "Vienna" zahrnuje komfortní sedadla pro řidiče i spolujezdce a v interiéru vozu vytváří prostředí na úrovni nejvyšší třídy.

Dynaudio Excite

Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Komfort sezení

Golf GTI je vybaven sportovními sedadly, která navazují na kultovní tradici.

Jestliže si ceníte mimořádných detailů, pak už v okamžiku nastoupení do Vašeho vozu Golf GTI se Vám rozzáří oči. Protože představa vozu Golf GTI je neodmyslitelně spojená s legendárním károvaným vzorem. A současná generace vozu GTI zůstává této tradici věrná.

Další postup