Dynamika současnosti: motor vozu e-Golf

Cestování na úrovni doby

Kombinovaná spotřeba elektromotoru (kWh/100 km) se pohybuje od 13,2¹ (s 16" koly) do 14,1¹ (se 17" koly). A překvapující je také to, kolik dynamiky se v něm při tak nízkých hodnotách spotřeby skrývá. e-Golf nabízí nejenom stejnoměrný krouticí moment v celém rozsahu otáček, ale také působivé zrychlení z 0 na 100 km/h za 9,6 sekundy. Mimořádně rychlý je přitom na prvních 60 metrech. Na radost se jménem e-Golf se však můžete také spolehnout. Na jeho vysokonapěťovou baterii poskytuje Volkswagen v rámci platných záručních podmínek s ohledem na vady materiálu nebo funkce osmiletou záruku, resp. záruku do ujetí 160 000 km - v závislosti na tom, co nastane dříve. Baterie je navíc konstruována tak, aby - aniž by jakkoli omezovala nabídku místa - byla ve voze ideálně umístěna a byla přitom optimálně chráněna v případě kolize.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít

e-Golf

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
CB Auto České Budějovice Created with Sketch.
CB Auto České Budějovice Created with Sketch.
CB Auto České Budějovice Created with Sketch.
CB Auto České Budějovice Created with Sketch.