Menu
Zavřít

Volkswagen Fleet Výhody pro
podnikatele a firemní zákazníky

 

Podnikáte? Využijte zvýhodnění
již při nákupu jednoho vozu.

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu v podobě Podnikatelského bonusu.

Pro jeho získání stačí podnikat jako fyzická či právnická osoba a vůz pořídit za účelem podnikání. Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vás seznámíme s podrobnými podmínkami.

Rovněž Vám rádi pomůžeme  s výkupem Vašeho stávajícího vozu na protiúčet, čímž získáte další zvýhodnění na Vás nový vůz Volkswagen!

Nabídka pro vybrané modely*

Potřebujete více vozidel do firmy? Rádi se postaráme o celou Vaši flotilu!

Při odběru 2 a více vozidel v průběhu alespoň 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají k Podnikatelskému bonusu i další cenová zvýhodnění.

Věříme, že v naší nabídce najdete optimální řešení pro Váš vozový park. Vyberte si preferované modely v našem   konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů  se na nás můžete kdykoliv obrátit.

 

Nepodnikáte? Nabízíme řadu akčních nabídek pro všechny zákazníky.  Stačí si vybrat.

* Výše Podnikatelských bonusů u jednotlivých modelů jsou uvedeny vč. DPH a mohou se lišit v závislosti na dané specifikaci vozu.  Na konkrétní nabídku se prosím informujte u nás.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen