Volkswagen Magazín ke stažení

Zima 2020

Tohle číslo je doslova nabité energií, a to především tou elektrickou. S prvním čistým elektromobilem Volkswagen ID.3 jsme se zajeli podívat na to, kde se v Česku bere obnovitelná energie. Dále přinášíme ohlasy od prvních lidí, kteří si ID.3 vyzkoušeli. A taky si představíme další elektrickou novinku ID.4 a další navázaná řešení, které budoucnost mobility přináší. Ohlédneme za festivalem Praha Září, za letošním Transporter srazem a nebo i za vyblejskanými veterány z dílny Bluebug Detailing. A ještě mnohem víc!

Léto 2020

Koronavirus nás do nějaké míry zasáhnul všechny, ale Volkswagen Magazín jede dál. Tentokrát třeba s modelem T-Roc Cabriolet, který nám otevřel bohaté možnosti pro aktivní dovolenou v Česku. Představíme si facelift modelu Tiguan nebo české uživatele vozu Arteon. S aktuální verzí California 6.1 jsme se zase podívali za hranice do Alp. Z technologických rubrik nahlédneme na budoucnost dopravy s protokolem Car2X nebo na to, jak se celá značka posouvá směrem k uhlíkové neutralitě.

Jaro 2020

Automobilový rok 2020 bude ve znamení nových technologií. Ještě digitálnější je nový Caddy 5, s malým městským elektromobilem e-up! jsme se podívali na dovážku kávy až k zákazníkům domů, otestovali jsme model ID.3 a podívali se i na české milovníky všech sedmi generací Golfu.

 

Zima 2019

V posledním čísle roku 2019 se seznámíme s osmou generací legendárního Golfu. Zajedeme do Švédska za dechberoucími scenériemi a pořádnou porcí jízdy smykem. Představíme vám nejstaršího sériově vyráběného Brouka na světě. A také si popovídáme s Pavlem Štinglem, kurátorem a autorem scénáře výstavy věnované výročí pádu cenzury v Československu - Komunikace 89.

Podzim 2019

Budoucnost dopravy je připravena a spolu s ním i první čistě elektrický model ID.3, který si v magazínu podrobně představíme. S novým Passatem jsme vyrazili prozkoumat zákoutí zahradní architektury a také jsme se zastavili na tradičním Volkswagen Festu za fanoušky značky a jejich milovanými vozy.

Léto 2019

Letní číslo Volkswagen magazínu je zde. S modelem T-Cross a Matyášem Kulichem jsme vyrazili na jetsurf. K létu patří i festivaly a muzika - v rozhovoru s Debbi se dozvíte tipy, kam vyrazit. Představíme vám i nový model Passat.

Jaro 2019

Při psaní jarního čísla Volkswagen magazínu jsme se nezastavili ani na chvíli - byla to jízda. S modelem T-Roc a dvojicí vyznavačů městského parkurového běhání jsme se prohnali pražskými ulicemi. Běh je vůbec skvělá aktivita na jaro, proto jsme se mu věnovali i v rozhovoru s Michalem Burdou, maratoncem, tatérem a kavárníkem. Lezec Adam Ondra se s námi podělil o zážitky ze svých výprav. A do výšek vedla i naše další cesta - na slavný americký Pikes Peak jsme zamířili s legendárním závodním Golfem se dvěma motory.

Zima 2018

V posledním letošním čísle se seznámíme s malým velkým dobrodruhem jménem T-Cross. Zajedeme do Jihoafrické republiky trochu se ohřát a zařádit si v terénním závodu Spirit of Amarok a pak se skočíme zchladit pohledem na polární záři. A také se zastavíme na kus řeči s herečkou Patricií Solaříkovou.

Podzim 2018

Letošní třetí číslo je plné sebevědomých vozů. Vyrazíme do oblak za rekordmanem I. D. R. Pikes Peak, na parkurové závodiště, kde čeká nový Touareg nebo do divoké Skotské vysočiny, kterou nás provede T-Roc.

Léto 2018

Druhé číslo tohoto roku nás zavede na nejrůznější místa od Lipna po Peking a seznámíme se v něm s vlajkovou lodí značky Volkswagen - novým modelem Touareg.

Jaro 2018

V letošním prvním čísle vás pozveme na cesty do daleka i na víkend, představíme vám nového šampiona z rodiny Golfů a dozvíte se i porci zajímavostí.

Zavřít
Menü schließen
Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team
FORTEX - AGS Created with Sketch.
FORTEX - AGS Created with Sketch.