Zavřít

Arteon

 

Tvary, které okouzlí

S modelem Arteon představuje Volkswagen automobil, jehož silný a výrazný charakter přináší každý den něco navíc.

Start Video
Exteriér

Magnet pro oči. Z každé perspektivy

Jeho protažená silueta s dlouhým rozvorem kol mu dodává nezaměnitelný boční profil a současně zajišťuje komfortní prostor na všech místech. Mimořádným detailem, který na sebe poutá okolní pohledy, jsou bezrámová boční okna, jež jsou znakem vysoké kvality a elegance klasické fastback limuzíny.

Více informací

Elegance a R-Line

Prémiová třída od elegance až po sportovní temperament

Pro všechny, kteří chtějí více: Linie výbavy Arteon, Elegance a R-Line přinášejí komfort, design a sportovní temperament na vysoké úrovni.

Více informací

Zadní světla

Design osvětlení, který se pohybuje

Moderní zadní světla vybavená LED technologií dodávají vozu Arteon výrazný vzhled a projevují jeho mimořádný temperament. Dynamická směrová světla, která se dodávají pro linie výbavy Elegance a R-Line, zajišťují obdivné pohledy okolí i bezpečnost.

Více informací

Kola

Krása vytvořená pro Vás: nabídka kol z lehké slitiny pro Arteon

Bohatá paleta sportovních a elegantních kol z lehké slitiny.

Více informací

Komfort

Komfort je u vozu Arteon stejně působivý, jako tento automobil sám. Každá jízda se promění na jedinečný zážitek, který okouzlí všechny Vaše smysly.

Komfort

Adaptivní regulace podvozku DCC

Zpět na přehled

Jízda přesně podle Vašich preferencí

Sportovní, komfortní, normální nebo zcela podle Vašeho jízdního stylu: Vy sami určíte, jak by se Arteon měl za jízdy chovat. Optimalizovaná adaptivní regulace podvozku permanentně reaguje na podmínky na vozovce a na aktuální jízdní situaci. To je pro Vás velkým přínosem, protože si můžete užívat vysoký komfort jízdy v kombinaci s optimální jízdní dynamikou.

Interiér

Zpět na přehled

Vítejte v prémiové třídě

Seznamte se s mimořádně bohatou nabídkou výbavy na přání určenou pro model Arteon, ušlechtilými materiály a inovativními komfortními technologiemi.

Sedadla ergoComfort

Zpět na přehled

V cíli jste ještě dříve, než se rozjedete

Opřete se a užívejte si vysoce kvalitní interiér s exkluzivními materiály a komfort na té nejvyšší úrovni. K tomu přispívají volitelná sedadla ergoComfort, jež příznivě působí na zdraví zad. Díky možnosti nastavení 14 parametrů, masážní funkci, funkci paměti Memory nastavitelné bederní opěrce a velkému místu nad hlavou i pro nohy zajišťují maximální možný komfort, a to ještě dlouho před tím, než dojedete do cíle.

Řídí a informuje

Zpět na přehled

Multifunkční volant a Active Info Display

Pomocí vyhřívaného multifunkčního volantu v kůži řídíte nejenom Váš Arteon, ale můžete v průběhu jízdy ovládat také všechny jeho podstatné funkce. Na inovativním digitálním panelu s vysokým rozlišením „Active Info Display“ pak máte vše ve svém zorném poli – od otáčkoměru, tachometru nebo počítadla kilometrů, až po detailní jízdní data či optické zobrazení Vašich asistenčních systémů.

Easy Open

Zpět na přehled

Snesitelná lehkost cestování

Pohodlná jízda začíná ve voze Arteon ještě před rozjezdem. Velkoryse dimenzovaný zavazadlový prostor této fastback limuzíny má objem 563 litrů a nabízí tak spoustu místa i pro Vaše zavazadla. Pro otevření elektricky ovládané výklopné stěny zavazadlového prostoru pak díky funkci „Easy Open“ stačí malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem. Elektrické ovládání následně po stisku tlačítka s časovým zpožděním výklopnou stěnu zavazadlového prostoru opět zavře. Nakládání i vykládání zavazadel je díky tomu velmi pohodlné.

Panoramatické střešní okno

Zpět na přehled

Nastupte si a udělejte radost Vašim smyslům

S vozem Arteon se na Vás budou upírat všechny okolní pohledy. Postará se o to také panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, jež je po svém obvodu doplněno osvětlením „Ambiente“. To v interiéru vozu vytvoří útulnou světelnou atmosféru.

Asistenční systémy

Pozornost na té nejvyšší úrovni: Arteon zaujme nejenom svým designem a radostí z jízdy, kterou přináší. Také pokud jde o nejnovější asistenční systémy, jede na čelné pozici.

Adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti

Udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu

S odstupem nejužitečnější asistenční systém: Adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti. Vy pouze zadáte maximální rychlost a systém se postará o to, aby tento limit nebyl překročen. Kromě toho automaticky udržuje odstup od vpředu jedoucího vozu.

Více informací

Area View

Otevírá nové perspektivy

Sleduje za Vás okolí automobilu: Prostorový kamerový systém "Area View", který se dodává na přání, Vám prostřednictvím displeje Vašeho infotainment systému poskytuje pohled na celé okolí Vašeho vozu Arteon.

Více informací

Lane Assist

Sériový šestý smysl

Sériový asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" pomáhá předcházet nehodám způsobeným náhodným opuštěním jízdního pruhu.

Více informací

Park Assist

Parkování s dobrým pocitem

Systém "Park Assist" pohodlně navede Váš vůz do zvoleného parkovacího místa.

Více informací

Dynamické osvětlení zatáček

Parkování s dobrým pocitem

Při jízdě v zatáčkách dokazuje rychlost světla.

Více informací

 

Dynamic Light Assist

V každém ohledu jasnější

Volitelná dynamická regulace dálkových světel "Dynamic Light Assist" automaticky zapíná dálková světla a zajistí optimální osvětlení vozovky i velmi dobré světelné podmínky pro okolní silniční provoz.

Více informací

Emergency Assist

Váš pomocník v případě zdravotního selhání

Volitelný systém "Emergency Assist" varuje spolucestující i ostatní účastníky provozu v případě náhlé zdravotní indispozice řidiče a kontrolovaným způsobem Arteon zastaví.

Více informací

Asistent pro jízdu v koloně

Pomoc při pomalé jízdě v dopravní zácpě

Asistent pro jízdu v koloně podporuje řidiče při popojíždění v dopravní zácpě a pomáhá tak při prevenci nehod typických pro jízdu ve váznoucí dopravě:

Více informací

Front Assist

Na Vašich cestách pojedete předvídavým způsobem

Systém nouzového brzdění "Front Assist" s funkcí City Brake a s rozpoznáváním chodců monitoruje dopravu a podporuje Vás při potenciálním nouzovém brzdění.

Více informací

We Connect

Nová generace mobilních služeb. Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste tak ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) dle Vašich preferencí uložených ve Vašem cloudovém účtu. Tyto a mnoho dalších funkcí získáváte s We Connect.

Služba We Connect je dostupná ve vozech Arteon od modelového roku 2020.

Audiosystém DYNAUDIO Confidence

Audiosystém DYNAUDIO Confidence

Nebudete věřit svým uším. Zažijte prvotřídní zvuk, který přináší rádio "Composition Media" nebo volitelný prémiový audiosystém "DYNAUDIO Confidence", stejně jako příjem digitálního signálu DAB+, který se rovněž dodává na přání.

Více informací

Navigace

Navigace může být velmi komfortní

Součástí výbavy na přání jsou také dva navigační systémy, které mají mimořádné příjemné ovládání - "Discover Media" a "Discover Pro".

Více informací

Telefon

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji

Jestliže si to přejete, můžete být k zastižení i v případě, že sedíte za volantem. Díky volitelnému telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium" můžete mít v průběhu telefonování obě ruce na volantu a ani na okamžik tak neztratíte přehled o dění v dopravě.

Více informací

Head-up-Display

Trvalý přehled přináší pocit bezpečí

"Head-up-Display" zobrazuje jízdní informace bezprostředně ve Vašem zorném poli. Rychlost jízdy, dopravní značky, aktivita asistenčních systémů, pokyny navigačního systému nebo varovná hlášení se promítají přímo na vysoce kvalitní skleněný panel před sklem čelního okna.

Více informací

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen