Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

JAK PŘENESETE SVÉ APLIKACE DO VOZIDLA. App-Connect – to jsou tři inovativní technologie, pomocí kterých přenesete vybrané aplikace chytrého telefonu na dotykovou obrazovku vašeho systému Infotainment: MirrorLink®, Apple CarPlay™ a Android Auto™ společnosti Google™.

Chytré telefony jsou praktické, jsou stále po ruce a mají pro každou situaci vhodnou aplikaci. Díky funkci MirrorLink® se již této praktické pomůcky nemusíte vzdát ani za volantem. Propojte jednoduše svůj chytrý telefon podporující funkci MirrorLink® s vozidlem a ovládejte pohodlně své aplikace z obrazovky systému Infotainment.

Díky funkci Android Auto™ společnosti Google™ můžete během jízdy bezpečně ovládat příslušné aplikace svého chytrého telefonu s operačním systémem Android. Pomocí Google Voice™ můžete vše ovládat hlasovými povely a přehrávat si tak například skladby z Google Play Music™, Pandora nebo Spotify. Již nyní je podporováno mnoho dalších aplikací. Další informace obdržíte přímo od společnosti Google­™.

Pomocí funkce CarPlay™ společnosti Apple můžete během jízdy ovládat vybrané aplikace ze svého iPhonu. Ovládání aplikací je přitom stejně tak snadné, jak jste zvyklí u svého iPhonu. Telefon, zprávy, hudba - vše je dostupné pouhým stisknutím tlačítka. Pokud chcete, můžete systém dokonce ovládat hlasem. Další informace obdržíte přímo od společnosti Apple.