Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen T-Cross. Pro všechno, čím jste.

Spustit video

Pro všechno, čím jste. Cara Delevingne je herečka a modelka, hraje na bicí, věnuje se boxu, fotografuje a surfuje. Stručně řečeno: je univerzální. A tak se dokonale hodí k novému modelu T-Cross. Ten představuje jedinečnou kombinaci všestrannosti a kompaktnosti a díky svému sebejistému designu crossoveru je připraven na téměř každé dobrodružství.

Multiprofesní a univerzální. Cara Delevingne je univerzální. Stejně jako nový T-Cross překvapí každý den novou schopností.

Modelka
Surfařka
Hráčka na bicí
Režisérka
Herečka
Boxerka
Fotografka
Cara jako modelka.

„Modeling je především o statečnosti. Neexistují žádná pravidla.“

Co si Cara myslí o módě, hranicích a škatulkování? Tady je rozhovor.

Cara jako surfařka.

„Stát na první vlně je jako letět.“

Cara je náruživá surfařka. V rozhovoru se dozvíte, jak se přitom cítí a co pro ni surfování znamená.

 

Cara jako hráčka na bicí.

„Rytmus znamená život.“

Bez ohledu na to, jak moc je život Cary hektický, vždy si najde čas pro hru na bicí soupravě. V rozhovoru vypráví více o své vášni.

 

Cara jako režisérka.

„Když zavládne chaos a stres, jsem ta nejklidnější.“

Zde se dozvíte, co si Cara myslí o své práci režisérky a o tom, jak zvládá výzvy na scéně.

 

Cara jako herečka.

„Každá role je dobrá, když má kladné i záporné stránky.“

Herectví je pro Caru víc než pouhé hraní různých rolí. V rozhovoru prozradí, co se přitom o sobě dozví.

Cara jako boxerka.

„Je dobré, když se člověk zpotí.“

Cara miluje pohyb. Co přesně se jí na tom líbí a jak často sportuje, říká v následujícím videu.

 

Cara jako fotografka.

„Propadla jsem fotografování.“

V tomto rozhovoru se dozvíte, co způsobilo, že Cara miluje fotografování a jaké důvody stojí za většinou jejích snímků.

 

Co se děje v zákulisí.

Nahlédněte do zákulisí kampaně a seznamte se se všemi tvářemi Cary i nového modelu T-Cross. Příjemnou zábavu.

Stylová ikona.

Nový T-Cross: nekompromisně flexibilní, všestranný a nezávislý model se suverénním designem crossoveru. Nechte se inspirovat.

Stylová ikona.

Nový T-Cross: nekompromisně flexibilní, všestranný a nezávislý model se suverénním designem crossoveru. Nechte se inspirovat.

Každý den může být jedinečný. Bohatě obdařený talentem: Nový T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a bohatému spektru možností, které nabízí při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

Exteriér

Výrazný vzhled v kompaktním crossover designu.

Nový T-Cross představuje spojení atmosféry města a funkčního designu: Dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

 

Interiér
Světla
Kola
Interiér

Je tak individuální, jako Váš osobní vkus.

K atraktivním prvkům interiéru patří osvětlení "Ambiente", vysoce kvalitní potahy sedadel i volitelné designové pakety ve třech různých variantách. Výbava interiéru poskytuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale také možnost individualizace.

 

Světla

Jasné argumenty zřejmé již při prvním pohledu.

Nový T-Cross vydává spoustu světla: Díky sériovým LED světlům pro denní svícení a halogenovým světlometům se toto městské SUV prezentuje v dokonalém světle. Linie Style je navíc vybavena hlavními světlomety s LED technologií.

 

Kola

Točí se pro Vás. Nabídka kol pro T-Cross.

Rozhodnutí, se kterými koly Váš T-Cross nejvíce zazáří, je pouze na Vás. Díky bohaté nabídce kol* bude Vaše rozhodování asi značně obtížné. Kola z lehké slitiny s rozměry od 16 do 18 palců dodají Vašemu vozu T-Cross zcela individuální vzhled - příkladem mohou být osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Nevada"** v černé barvě s leštěným povrchem.

* Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Více informací získáte u prodejce automobilů Volkswagen.
 ** Tato kola z lehké slitiny jsou součástí nabídky firmy Volkswagen R GmbH.

Volitelné výbavy T-Cross R-Line. Zvýrazněte sportovně expresivní projev Vašeho vozu T-Cross: Díky volitelným výbavám R-Line umocníte expresivní vnější vzhled i stylové prostředí interiéru.

R-Line "Exteriér & Interiér"

Projevuje svou sportovní i expresivní stránku - T-Cross.

Volitelný paket R-Line "Exteriér & Interiér" dodá Vašemu vozu T-Cross ještě více sebevědomí a dynamiky. Prvky se vzhledem typickým pro výbavu R-Line posilují jeho sportovní charakter; výbava interiéru pak díky stylovým detailům tvoří harmonický celek.

R-Line "Exteriér"

Okouzlí výraznými sportovními detaily: volitelný paket R-Line "Exteriér".

Váš T-Cross s paketem R-Line "Exteriér" zaujme sportovně dynamickými designovými prvky, jako je mřížka chladiče typická pro výbavu R-Line nebo R-Line nárazníky vpředu a vzadu.

Přiznejte barvu. Nový T-Cross má tolik podob, jako žádný jiný automobil. Díky volitelným designovým paketům „Black“, oranžová „Energetic“ a zelená „Garden“ mu můžete od linie Life dodat zcela nezaměnitelný vzhled a vytvořit z něj stylovou ikonu.

Designový paket oranžová "Energetic"

Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání.

Volitelný designový paket oranžová "Energetic" na sebe přitahuje pohledy okolí. Díky zdařilé barevné kombinaci designu dekoru z oranžové "Energetic" a šedé barvy se dostanete na čelnou pozici v prosazování barevného stylu a z Vašeho modelu T-Cross se stane skutečná módní ikona.

 

Designový paket "Black"

Sami si zvolíte individuální vzhled interiéru Vašeho vozu.

Preferujete decentní barvy a sportovní styl? Pak byste se měli rozhodnout pro volitelný designový paket "Black". Díky akcentům v interiéru, jako je dekor v kombinaci černé barvy ve vysokém lesku a šedé zanechá každá jízda ve Vašem voze T-Cross trvalý dojem.

Designový paket "Garden"

 Interiér, který je přesně podle Vašeho vkusu.

Rozdíl spočívá v té správné kombinaci barev: Interiéru Vašeho vozu T-Cross můžete na přání dodat barevné akcenty. Díky středním plochám sedadel a vnitřním plochám jejich zvýšených boků v tyrkysové, oranžové a šedé "Platinum" a ušlechtilému designu dekorů v černé a šedé barvě proměníte interiér vozu na kompozici, která na sebe bude přitahovat pohledy.

Ten správný automobil pro ty, kteří se nechtějí přizpůsobovat. Přizpůsobte nový T-Cross Vašim individuálním představám a vyberte si jednu z linií výbavy Life nebo Style. Ať se však rozhodnete pro kteroukoli z nich, nabídka výbavy splní vždy Vaše nároky na kvalitu i komfort.

Style

Komfort, který můžete vidět i cítit.

Nový T-Cross ve výbavové linii Style Vám přináší vysokou úroveň komfortu a bohatou nabídku funkcí, jako např. LED světlomety, sportovně komfortní sedadla na předních místech nebo výrazná 17" kola z lehké slitiny.

 

Life 

Nastupte si a užívejte si pohodlí

Ve výbavové linii Life se budete od počátku cítit velmi pohodlně: Prvky, jako klimatizace, variabilní podlaha zavazadlového prostoru, multifunkční volant nebo multifunkční ukazatel "Plus" promění každou jízdu na příjemný zážitek.

Sériová výbava

Působivý dojem jako součást sériové výbavy.

Již sériová výbava modelu T-Cross zajistí vysokou úroveň kvality. K Vašemu komfortu a bezpečnosti přispívá celá řada prvků výbavy, jako např. variabilní lavice zadního sedadla, rádio "Composition Colour", asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" nebo systém nouzového volání eCall.

 

Spontánnost představuje vždy dobrý plán. Rozhodujete se spíše spontánním způsobem? Potom je pro Vás nový T-Cross ideálním společníkem na cesty. Díky zcela sklopnému opěradlu sedadla spolujezdce a posuvné lavici zadního sedadla je velmi prostorný a flexibilně se přizpůsobí Vašim potřebám. Inovativní a moderní digitální panel „Active Info Display“, který se dodává na přání, posune Vaši kabinu do digitálního věku. Na displeji si můžete vyvolat jízdní data nebo optické zobrazení asistenčních systémů.

Zadní sedadla
Přední sedadla
Prostor
Active Info Display
Zadní sedadla

Flexibilní zůstanete i na Vašich cestách.

Díky posuvné a dělené lavici zadního sedadla a většímu místu pro nohy cestujících dokazuje T-Cross svou enormní přizpůsobivost. Konkrétně to znamená více místa pro Vás i Vaše spolucestující a více prostoru pro všechna zavazadla.

Přední sedadla

Komfort tak, jak ho máte rádi.

Zůstaňte jen prostě sedět. Volitelná bederní opěrka šetří Vaše záda zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti. A sedadlo spolujezdce se zcela sklopným opěradlem je velmi praktické - po jeho sklopení se vytvoří ve Vašem voze T-Cross další prostor pro cestovní zavazadla a nákupní tašky.

Prostor

Více prostoru pro Vaši flexibilitu.

Potřebujete více volného prostoru? Můžete jej mít. T-Cross Vám díky svému všestrannému interiéru a velkému zavazadlovému prostoru nabízí spoustu místa pro cestující, zavazadla i podnikání spontánních výletů.

 

Active Info Display

Sledujte pouze ty informace, které chcete vidět.

Analogové přístroje patří minulosti. Na přání mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní a moderní digitální panel "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jenom aktuální rychlost a množství paliva v nádrži.

 

Emoce s vysokým rozlišením. Ať v průběhu jízdy potřebujete aktuální informace o dopravě, chcete se dostat do cíle své cesty za pomoci navigace, nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu – Váš T-Cross Vám nabízí mnoho možností, jak můžete pohodlně a snadno využívat moderní technologie.

Rádio

Zábava i navigace na vysoké úrovni.

Rádio a spolehlivá navigace jsou pro Vás absolutní nezbytností? Máme pro Vás dobré řešení. Rádia a navigační systémy z nabídky pro T-Cross Vás na Vašich cestách potěší barevnou dotykovou obrazovkou, až šesti reproduktory a mnoha možnostmi připojení. Navigační systém "Discover Media" vyvolá nadšení velkým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců) a intuitivní navigací, kterou můžete navíc rozšířit pomocí mobilních služeb online Car-Net a získat tak dopravní informace v reálném čase.

Konektivita
Telefonní rozhraní
Hudba
Apple Music
Konektivita

Buďte ve spojení se vším, co je pro Vás důležité.

Díky svému chytrému mobilnímu telefonu jste téměř stále online. Proč by tomu mělo být jinak ve Vašem voze T-Cross? Služby Car-Net "Guide & Inform" Vám usnadní život za volantem a umožní Vám pohodlněji dosáhnout cíle Vaší cesty. Velmi brzy zjistíte, že užitečné informace a praktické funkce jsou pro Vás nepostradatelné. A díky aplikaci Volkswagen Connect budete mít vždy přehled i všechny důležité informace o Vašem voze T-Cross.

Telefonní rozhraní

Usnadňuje Vám komunikaci.

Více energie pro mobilní telefon, tablet nebo MP3 přehrávač. Váš přístroj jen stačí pohodlně připojit k integrovanému USB portu. Chytrý mobilní telefon s podporou standardu Qi lze nabíjet ještě pohodlnějším způsobem - stačí ho pouze položit do přední odkládací přihrádky, kde bude jeho baterie prostřednictvím indukčního nabíjení rychle nabita na plnou kapacitu.

 

Hudba

Ve zvukovém ráji: s audiosystémem „beats“ a Apple Music.

Ve Vašem novém voze T-Cross si nyní můžete užívat Vaši oblíbenou hudbu s Apple Musik díky níž lze přes stream poslouchat více než 50 miliónů skladeb. Apple Music si ve spojení s výkonným audiosystémem "beats" můžete užívat bezplatně po dobu 6 měsíců*, a to jak offline, tak streamovaný online. Dokonalý zvuk je tak zajištěn.

 

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Vybočujte z řady, ale ne z jízdního pruhu. Asistenční systémy přispívají ve Vašem voze T-Cross k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

Bezpečnost
Jízda
Parkování
Bezpečnost

Na čelné pozici je nejenom pokud jde o styl.

Ve Vašem voze T-Cross máte k dispozici asistenční systémy, které se zaktivují až teprve tehdy, když nastane výjimečná situace. Zajišťují tak ochranu jak pro cestující, tak i pro ostatní účastníky silničního provozu.

 

 

Jízda

Nehádejte se prosím, kdo bude řídit.

Řízení nového vozu T-Cross Vám přinese spoustu radosti. K tomu přispívají také praktické asistenční systémy, díky nimž bude jízda mnohem snazší a komfortnější. Dopřejte si větší pohodlí například při jízdě na dlouhé vzdálenosti, kdy Vám asistenční systémy přinášejí více komfortu a pomáhají Vám při řízení.

 

Parkování

Jízda přináší radost. A parkování nyní také.

Parkování se může proměnit ve zkoušku trpělivosti. Je proto dobré, že Váš nový T-Cross může být na přání vybaven parkovacími asistenčními systémy, které z parkování udělají dětskou hru.

Další postup