Nový Golf Variant na operativní leasing pro podnikatele

Vzorový příklad:

  • Nový Golf Variant 1.0 TSI 81 kW v ceně 548 900 Kč
  • Doba pronájmu: 48 měsíců 
  • Nájezd: 10 000 km ročně
  • Akontace: 0 %
  • Pravidelná měsíční splátka: 4 934 Kč bez DPH

    (obsahuje záruční  a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, povinné a havarijní pojištění s 10% spoluúčastí)
  • Uvedená splátka platí po započtení bonusu za protiúčet za Váš starý vůz.

  • Nabídka je poskytována společností Volkswagen Financial Services a platí pouze pro podnikatele. Pokud jste fyzická osoba, poptejte prosím přesnou nabídku u svého prodejce Volkswagen.

Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Volkswagen Golf Variant 1.0 TSI 81 kW Golf v ceně 548 900 Kč, po zohlednění slevy vozu na protiúčet. Doba pronájmu je 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka je 4 934 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a havarijní pojištění s 10% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. Fotografie je pouze ilustrativní a vyobrazený vůz může obsahovat prvky příplatkové výbavy. Nabídka platí pouze pro podnikatele (IČO) do vyčerpání zásob nebo do odvolání.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen