Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Tři písmena, která nelze slovy popsat. GTI je od svého zrodu synonymem pro mimořádný výkon a spoustu radosti z jízdy. Polo GTI je pokračováním této tradice a díky svému dynamickému šarmu je také centrem pozornosti.

Výkon Pověstná síla GTI evokuje již 40 let představu radosti z jízdy. Nadšení však vyvolají nejenom údaje o jeho výkonu, ale také moderní technologie, které Vás podporují v průběhu jízdy. (Polo GTI: Spotřeba paliva (l/100 km): město – 7,7; mimo město – 4,9; kombinovaný provoz – 5,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz – 134; energetická třída: C³)

Motor

Oceníte jeho výkon.

Jste zvědaví na výkon motoru tohoto kompaktního atleta? Ten se opět zvětšil - na impozantních 147 kW (200 k)! Spotřeba TSI agregátu však se však drží na nízké úrovni.

Uzávěrka diferenciálu XDS

Každá zatáčka Vám udělá radost.

Projíždíte rádi ostře zatáčky? Elektronická uzávěrka XDS, která je součástí sériové výbavy, brání protáčení kol a omezuje sklon k nedotáčivosti. Sportovnímu způsobu projíždění zatáček tak už nic nestojí v cestě.

Výbava & design Dynamický zevnějšek okamžitě napoví, co se skrývá pod kapotou. Jak GTI insignie zvenku, tak i v interiéru vozu věrně ctí dlouhou tradici, která je spojením moderního designu a moderní technologie. (Polo GTI: Spotřeba paliva (l/100 km): město – 7,7; mimo město – 4,9; kombinovaný provoz – 5,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz – 134; energetická třída: C³)

Exteriér
Interiér
Světla
Kola
Exteriér

Ukažte se.

Díky svým typickým GTI znakům ve spojení s progresivním designem lze model GTI identifikovat již zdálky. Mezi ně patří kromě jiného červené ozdobné lišty, hexagonální mřížka chladiče, červené brzdové třmeny a dynamická kola z lehké slitiny.

Interiér

Zažijte atmosféru modelu GTI.

Ikonický GTI design má své pokračování i v interiéru, např. díky typickým ozdobným švům na volantu a kobercích nebo potahům sedadel "Clark" s károvaným vzorem. Větší důraz byl však kladen na komfort.

Světla

Chcete samozřejmě dobře vidět – i dobře vypadat.

Velká intenzita světla ve dvojím vydání: LED Světlomety s přisvěcováním do zatáček a s mlhovými světlomety velmi dobře vypadají a zajišťují dobrý výhled. V zadních světlech jsou pak sériově využity spolehlivější LED diody.

Uvedou do pohybu i Vaše oči.

Kola

Výrazná a sebejistá sériová sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Milton Keynes" okamžitě upoutají pozornost. Polo GTI může být na přání vybaveno také osmnáctipalcovými koly z lehké slitiny "Brescia", která rovněž dávají vyniknout červeným brzdovým třmenům. 

Komfort Je možné spojit sportovní temperament a využití v každodenním provozu? Tímhle uměním se modely GTI vyznačovaly vždy. (Polo GTI: Spotřeba paliva (l/100 km): město – 7,7; mimo město – 4,9; kombinovaný provoz – 5,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz – 134; energetická třída: C³). Můžete si tak každý den užívat radost z komfortu.

Komfort sezení
Active Info Display
Panoramatické střešní okno
Sedadla, která Vás podrží.

Komfort sezení

Chcete mít ve voze sedadla, která navazují na tradice GTI a současně podporují sportovní způsob jízdy? Ve voze Polo GTI na Vás čekají sportovní sedadla, jež zajišťují pevné držení těla při dynamické jízdě, a která jsou vybavena bederními opěrkami, jež přispívají k uvolnění Vašich zad.

Tuto kabinu Vám budou závidět i závodní jezdci.

Active Info Display

Na volitelném digitálním panelu Active Info Display si můžete nechat zobrazit tachometr, otáčkoměr, navigační mapu a další požadované informace.

Slunce, vítr a mnoho dalšího: Toto posuvné střešní okno otevírá spoustu možností.

Panoramatické střešní okno

Užijte si ty nejlepší výhledy: Díky volitelnému panoramatickému výklopnému/posuvnému střešnímu oknu máte volný výhled na nebe. Do interiéru Vašeho vozu Polo GTI pak proudí blahodárné sluneční paprsky a příjemný čerstvý vzduch.

Infotainment Ať již v průběhu jízdy chcete telefonovat, potřebujete aktuální informace o situaci v dopravě, chcete využít navigaci pro navádění do cíle Vaší cesty nebo jen máte chuť poslouchat hudbu – Vaše Polo GTI Vám nabízí různé možnosti, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologii. (Polo GTI: Spotřeba paliva (l/100 km): město – 7,7; mimo město – 4,9; kombinovaný provoz – 5,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz – 134; energetická třída: C³). Radost z komfortu si tak můžete užívat každý den.

Navigace

Delší trasou jeďte pouze v případě, že se to vyplatí.

Nejkratší cesta nemusí být vždy ta nejlepší. S pomocí volitelného navigačního systému "Discover Media" a službám Car-Net se můžete vyhnout dopravním zácpám a objevit nové cíle.

Rádio
Telefonní rozhraní
Car-Net
Apple Music
Když chcete, můžete jej používat i pro poslech rádia.

Rádio

Posloucháte při řízení rádi hudbu, ale nechcete se přitom vzdát prvotřídního komfortu ani rezignovat na možnost mít ty nejaktuálnější informace? Potom Vás nepochybně potěší rádio Composition Media.

Usnadní Vám komunikaci.

Telefonní rozhraní

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. Ve  voze Polo GTI máte na přání k dispozici telefonní rozhraní "Comfort".

Budete ve spojení se vším, co je pro Vás důležité.

Car-Net

Díky Vašemu chytrému mobilnímu telefonu máte téměř stále přístup k internetu. Proč by tomu mělo být jinak ve Vašem automobilu? Car-Net umožňuje Vašemu vozu Polo GTI jízdu po datové dálnici a Vám to přináší spoustu výhod. Brzy nebudete chápat, jak jste bez různých informačních služeb mohli existovat.

Apple Music

Užívejte si Apple Music, a to až 6 měsíců zdarma.*

Volkswagen Car-Net Vám nyní přináší ještě více výhod - čeká na Vás až 6 měsíců Apple Music, jež zahrnuje nabídku více než 50 miliónů skladeb, které si současně můžete užívat na Vašem iPhonu nebo chytrém mobilním telefonu s operačním systémem Android, resp. na Vašem počítači, nebo přes rozhraní CarPlay ve Vašem voze Volkswagen. Můžete se těšit na mnoho zajímavých funkcí, jako např. na živé vysílání Beats 1 Radio, aktuální kulturní informace nebo exkluzivní obsah, a to jak streamovaný, tak offline.

Více informací získáte na stránce: https://www.volkswagen.de/de/specials/apple-music.html

* Platí pouze pro individuální členství; 3 měsíce bezplatného využívání platí pro stávající členství; nelze kombinovat s dalšími nabídkami a akcemi; po uplynutí doby bezplatného poskytování se členství automaticky prodlužuje. Kód je platný po dobu 12 měsíců. Tento kupón není určen k dalšímu prodeji, nemá žádnou aktuální hodnotu a v případě odcizení za něj nebude vyplacena finanční náhrada. Platí pouze pro Apple Music na území Německa. Je nutné mít zřízený účet na serveru iTunes.

Platí smluvní podmínky služeb Apple Media Services, které jsou pro specifické podmínky jednotlivých zemí k dispozici na adrese https://www.apple.com/legal/internet-services/itunes/. Pro uplatnění kódu musíte být starší než 13 let a Vaše bydliště musí být v zemi, ve které je možný přístup k obchodu ve kterém chcete kód uplatnit. K využívání jsou potřebné kompatibilní produkty a služby. Apple Music je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Apple není účastníkem ani sponzorem této reklamní kampaně.

Asistenční systémy Inteligentní asistenční systémy ve Vašem voze Polo GTI mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když přítomnost této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je k dispozici, Vám zajistí příjemný pocit. (Polo GTI: Spotřeba paliva (l/100 km): město – 7,7; mimo město – 4,9; kombinovaný provoz – 5,9; emise CO₂ (g/km): kombinovaný provoz – 134; energetická třída: C³). Můžete si tak každý den užívat radost z komfortu.

„Front Assist“ a ACC
„Blind Spot Senzor“
Systém sledování únavy
I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.

„Front Assist“ a ACC

V silničním provozu někdy nastanou situace, které nelze předvídat. Polo GTI Vám pomůže při jejich zvládání.

Polo GTI Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z řady stojících vozidel.

„Blind Spot Senzor“

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Zajistí, aby Vás nepřemohla únava.

Systém sledování únavy

Při sledování Vaší bdělosti se nikdy neunaví - systém sledování únavy. Vyhodnocuje chování řidiče, a jakmile zaregistruje odchylky od normálního způsobu ovládání volantu, doporučí mu přestávku na odpočinek.

Další postup