Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Volkswagen ID.3

Revoluce místo evoluce.

S ID.3 začíná nová éra mobility: Zažijte elektrizující výkon. Seznamte se s nejmodernějším designem v kombinaci s dojezdovou vzdáleností, která uspokojí každodenní nároky. Budoucnost je připravena. Nastupte si a zarezervujte si jeden z modelů exkluzivní speciální edice: ID.3 1ST. Výkon: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru. Dojezdová vzdálenost: až 420 km na elektrický pohon (WLTP2).

Rezervace modelu1 ID.3 ve speciální edici 1ST 

Všechny aktuálně dostupné vozy ID.3 1ST byly již rezervovány.

Přihlašte se k odběru novinek, abyste se včas dozvěděli o další případné dostupnosti vozů ID.
Spustit video

Atraktivní vlastnosti ID.3 1ST

Zde se můžete pravidelně seznamovat se zajímavými vlastnostmi, díky nimž ID.3 1ST představuje inteligentní odpověď na výzvy budoucnosti. Máte zájem? Potom se podívejte, co může nový ID.3 1ST nabídnout.

 

Nabíjení dílem okamžiku.

S elektromobilem již nemusíte jezdit k čerpací stanici, abyste doplnili palivo. Jeho baterii můžete nabíjet téměř kdekoli: doma z běžné elektrické zásuvky nebo pomocí volitelného wallboxu, mimo domov pak na veřejných nabíjecích stanicích, resp. na rychlonabíjecích stanicích. Proces nabíjení je rychlejší, než si myslíte. A jakmile to zkusíte, rychle zjistíte, že je to téměř stejně snadné, jako nabíjení chytrého mobilního telefonu.

Náskok díky udržitelné mobilitě.

Není nic, co by bylo více fascinující, než budoucnost. Nové technologie nám otevírají nové možnosti. Současně přitom čelíme velkým výzvám. Proto je model ID.3 1ST zcela nově vyvinutý - čistě na elektřinu a především - splňuje podmínky udržitelné mobility. Je to náš první automobil s neutrální klimatickou bilancí, který je předáván zákazníkům, a to díky důslednému snížení emisí CO₂ v dodavatelském řetězci i ve výrobě. Nevyhnutelné emise CO₂ jsou kompenzovány projekty na ochranu klimatu.

Krouticí moment, který přináší radost.

ID.3 1ST je synonymem pro jedinečný, elektrizující zážitek z jízdy: maximální krouticí moment je k dispozici od první otáčky motoru, konstantní dynamické zrychlení a výkon zvýší tep každého srdce. Jediné, co musíte udělat, když chcete zažít tento pocit, je nasednout a rozjet se.

Nekonečná radost z jízdy.

Speciální modely ID.3 1ST se dodávají se středně velkou baterií (58 kWh). Sériový model bude k dispozici dokonce ve třech variantách: kromě středně velké baterie (58 kWh) také s malou baterií (45 kWh), se kterou má dojezdovou vzdálenost až 330 km (WLTP²) a s velkou baterií (77 kWh), s níž dojezd může být až 550 km (WLTP²). Vždy tedy existuje správný model pro téměř každou destinaci.

Inovativní světlomety a osvětlení vozu ID.3

Když se přiblížíte k Vašemu vozu ID.3 1ST, probudí se, pozná Vás a pozdraví Vás "mrknutím" svých LED Matrix světlometů. Ty se při nočních jízdách dokážou dokonale přizpůsobit téměř jakémukoli prostředí.

Koncepce osvětlení interiéru vozu ID.3 1ST je inteligentnější než vše, co jste doposud v autě viděli. Automobil Vás při nastoupení pozdraví, pomůže Vám s navigací a řekne Vám, abyste sešlápli pedál brzdy v případě, že zaznamená hrozící nebezpečí. Při vystupování z vozu Vás dokonce upozorní na blížící se vozidlo.

První. Na první pohled.

Exkluzivní detaily modelu ID.3 1ST každému na první pohled prozrazují, kdo je předjezdcem elektromobility počínaje plaketou 1ST a výrazným designem zadních sloupků karoserie, přes logo 1ST a pedály ve stylu Play & Pause, až po jedinečné přivítání na uvítací obrazovce - to je Vaše speciální edice.

 

Spustit video

Naše ideje pro Vaší mobilitu. Aby byla elektromobilita v budoucnu ještě jednodušší, sestavili jsme pro Vás nejlepší nabídky pro Váš model ID.3.

Vaše domácí nabíjecí stanice: Wallbox.

Nebylo by příjemné nastoupit ráno do Vašeho elektromobilu s plně nabitou baterií a začít den plný energie? Volkswagen proto bude brzy nabízet "zásuvku s vysokým výkonem" pro domácnost: tzv. wallbox. Po jeho instalaci k němu můžete elektromobil jednoduše připojit a nabíjet přes noc. To je dokonce ještě pohodlnější než tankování paliva. Wallbox bude navíc k dispozici ve dvou verzích s různým nabíjecím výkonem.

To se vyplatí: Volkswagen Financial Services.

Elektromobilita by měla být dostupná pro každého. Proto při pořízení modelu ID.3 budete moci již brzy vybírat z atraktivní leasingové nabídky. Nabízíme Vám různé varianty, abyste si mohli užívat mobilitu bez stresu.

1 Vyobrazený vůz s kamufláží je konceptem před zahájením výroby.

2 Předpokládaná dojezdová vzdálenost při absolvování zkušebních cyklů podle celosvětově harmonizovaného standardu WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedure) na testovací stanici (nejedná se o sériovou testovací stanici). Dojezdová vzdálenost sériového automobilu závisí také na doplňkové výbavě. Skutečná dojezdová vzdálenost je v praxi odlišná a závisí na jízdním stylu, rychlosti jízdy, použití komfortních a přídavných spotřebičů, vnější teplotě, počtu spolujezdců a zavazadel a výškovém profilu trasy jízdy.

Mohlo by Vás také zajímat:

Jak daleko dojedu?

Jak mohu platit?